?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Квартирный вопрос зелёных еще больше испортил

"УЗеленського заявили, що питання житла для звільнених моряків "вирішене", - про це нещодавно пишуть українські ЗМІ.

Звичайно вирішене, бо хто згадає сьогодні, що ще 28 грудня 2018 року Президент України Петро Порошенко побував в новому гуртожитку ВМС України, де, в тому числі, оглянув кімнати й українських моряків з «Бердянська», «Нікополя», «Яни Капу». Кімнати були зарезервовані за ними та чекали їх повернення.Показово, що новина про цю подію з сайту Президента була видалена, як і всі інші дописи за час правління п'ятого Президента України. Свобода слова ж, можливість для громадян в зборі та аналізі інформації... Ні, цього нова команда не чула, на жаль.

Додам, що ще у квітні цього року для дев'ятьох українських моряків квартири були закуплені. Про це повідомили під час їх пресконференції.

Владислав Христофоров


promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
Олег Беляков 17 сентября, 13:46
Пять квартир были куплены еще в декабре 2018, а девять - в апреле. Ключи семьям вручал лично Порошенко. в Гугле есть фото, кому надо.


Edited at 2019-09-17 13:47 (UTC)

Юрий Матюшенко 17 сентября, 13:58
Ну так то Порошенко "пиарился и откупился за свой преступный приказ." А Зеленский "решил вопрос".

zz_z_z 17 сентября, 14:32
Там в камментах тупой (мудрий) нарід подтянулся, унижаются с огоньком.
ЗыЖ дапереебисьтыпроебомпиздоглазоемудопроебище - даже если учесть, что часть боты, но вот как можно быть таким тупым!? (вопрос чисто риторический)

ban_derivets 17 сентября, 17:23
Житло на крові.

  • 1