Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Скупа чоловіча подяка

Кривавий шоколадний барига Петро Порошенко, який роками торгував на крові і наживався на війні, Липецька фабрика на території ворога, і підконтрольний йому уряд недобитого Гройсмана запланували для вчителів невелике підвищення зарплати з 1 січня 2020 року.

Під час передвиборної кампанії на виборах до Ради Зеленський назвав уряд Гройсмана гів**м і пообіцяв вчителям зарплату 4000 євро на місяць.

БАГАТО щасливих педагогів всю передвиборчу кампанію топили за Зеленського, вели у школах незаконну агітацію за нього, порушували закон у день тиші перед виборами і упереджено поводили вели себе, працюючи у виборчих комісіях на дільницях у своїх школах.

Вчора прогресивний надсучасний народний уряд Гончарука (Зеленського!) вивісив на сайті уряду чорновий варіант бюджету країни на 2020 рік.Зарплата вчителям на 2020 рік залишається на старому рівні. Підвищення, заплановане кривавим шоколадним баригою, злодієм і корупціонером Порошенко і його клікою, у бюджеті не передбачене.

Коментувати особливо нічого.

Щоб подіти кудись надлишки енергії від зловтіхи, взяв у руку лампочку 100 Вт. Вона засвітилася.

Дякую за розуміння.

Любий вам

Володимир Пушкарук

Tags: Без рубрики, Зеленский, Ой всё!
Subscribe
promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 22 comments