Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Не менш ніж 73 відсотки"Якщо хтось там вийде з команди і перестане бути частиною нашої команди - мабуть, ми будемо розцінювати його ворогом."

Ось чому цих "народних обранців" Богдан тренує скакати на одній нозі, прямо їм каже, що вони ніхто, і називає психічно хворими продавцями фруктів. Короче, відношення до депутатів у нього, як до худоби. Це в країні, де ПАРЛАМЕНТСЬКО-президентська форма правління виборена кров'ю. Це коли сам він - простий чиновник, за своїм рангом нижчий від будь-якого з цих обраних фотографів і продавців фруктів. При цьому він постійно каже, що вони слухають народ і хочуть діяти згідно соціології.

Все це дуже весело спостерігати, от тільки це - чиста рашка. Олігархи захопили владу і тепер у них власний зоопарк з Госдуми, де дресировані мавпи типу Валуєва жмуть кнопочки. А реальна влада у олігарха, який здійснює її через свою підставну особу.

Джон Сміт

Tags: Зеленский, Фейл
Subscribe
promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 7 comments