Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Не менш ніж 73 відсотки"Якщо хтось там вийде з команди і перестане бути частиною нашої команди - мабуть, ми будемо розцінювати його ворогом."

Ось чому цих "народних обранців" Богдан тренує скакати на одній нозі, прямо їм каже, що вони ніхто, і називає психічно хворими продавцями фруктів. Короче, відношення до депутатів у нього, як до худоби. Це в країні, де ПАРЛАМЕНТСЬКО-президентська форма правління виборена кров'ю. Це коли сам він - простий чиновник, за своїм рангом нижчий від будь-якого з цих обраних фотографів і продавців фруктів. При цьому він постійно каже, що вони слухають народ і хочуть діяти згідно соціології.

Все це дуже весело спостерігати, от тільки це - чиста рашка. Олігархи захопили владу і тепер у них власний зоопарк з Госдуми, де дресировані мавпи типу Валуєва жмуть кнопочки. А реальна влада у олігарха, який здійснює її через свою підставну особу.

Джон Сміт

Tags: Зеленский, Фейл
Subscribe
promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 7 comments