?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Бабусі пора у вирій

Привіт, друже. Давай поговоримо про одну людину.

Ми не будемо грати в метафори. Ця людина - Ігор Валерьович Коломойський. І останні півроку цієї людини в політичному житті країни стало забагато.

Ігор Валерьович каже, як має будуватися зовнішня політика держави. І так і відбувається.
Ігор Валерьович хоче впливати на банківську систему. І держава делегує його ручних пуделів призначати наглядові ради держбанків.
Ігор Валерьович не хоче свідчити в Лондоні. І українські суди йому в цьому допомагають.
Ігор Валерьович хоче, щоб у МАУ все було добре. І держава компенсує МАУ збитки, а конкурентам створює проблеми.
Ігор Валерьович приходить до президента і палить в кабінеті. Для нього приносять попільничку і ставлять на стол. Паліть, шефе.
Ігор Валерьович любить все це робити демонстративно. Демонстративно класти ноги на стол і дещо інше - на закони та Конституцію. Він так самостверджується.

Нас трішки втомило, що держава стає фоном для самоствердження однієї людини.

Особливо якщо стверджувати, що ця людина має потрійне громадянство.

Вирішити останнє питання - у межах повноважень президента. Ми, Демократична Сокира, хочему дати Володимиру Зеленському шанс, що він - незалежний державний діяч. Що він - не актор, замовлений олігархом на корпоратив. Що він - президент, а не підставка під попільничку бабусі.Президенте України. Гарантуйте Конституцію. Позбавьте громадянина Ізраїля та Кіпру громадянства України! І заодно - впливу на українську політику. Дайте, зрештою, міжнародним судовим та слідчим органам добратися до нього, не вступаючи в конфлікт з українською державою!

Люди! Давайте допоможемо Вові забрати бабусин паспорт! Приходьте з нами до Адміністрації - ой, Офісу - президента України.

КОЛИ: 20 вересня о 17:00

P.S. Партія “Демократична Сокира” залишає за собою право боротися за позбавлення ІВК українського громадянства і іншими способами, окрім громадських акцій.


promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
megaporohobot 15 сентября, 14:42
и тишина, я ж говорю это все, пздц

ibigdan 15 сентября, 14:50
ну так приди на мероприятие, пошуми.

dagrael 15 сентября, 16:04
Что говоришь, Нострадамус, прошло 20-е - и тишина?..

Vasyl Boyko 15 сентября, 14:44
Робимо ставки: кого з деморди доставлять у відділок поліції 20 вересня (окрім Гудименка, того точно заберуть)!

dagrael 15 сентября, 16:06
А чи на те ти робиш ставки, українцю?..
Давай краще зробимо ставку на те, як скоро особисто ти зробиш щось ДІЙСНО корисне для свого народу до кінця свого життя. І чи зробиш взагалі, бггг.
Но то як, парі?..

rvun 15 сентября, 15:32
>>Ми, Демократична Сокира, хочему дати Володимиру Зеленському шанс, що він - незалежний державний діяч.

Перепив? Штатний пропагандон рашкинської пропаганди - отета, те шо написано? Дамо ще 100 днів? Васюні, революція це не так. Ви пропонуєте сісти на пляшку, хоча пів року тому розповідали кацапам, шо туди треба лити третину мастила і дві третини бензину. Чо б не діяти так, як пропонували спершу? Короч - коли наприсідаєтесь на склотару і будете готові вбивати за Україну ворогів - маякуйте.
P.S.
Вже визначіться хто вам зелупа - законно обраний президент, чи спецоперація кремля. Якшо законнообраний - то я у внутрішній еміграції, якшо агент і спецоперація - то давайте вже зберемося і повісимо наволоч, а то ви тута виносите мозок тричі на день, давайте вже скажіть розумні ви чи красиві?

Edited at 2019-09-15 15:36 (UTC)

ibigdan 15 сентября, 15:44
мы всё прекрасно знаем :)
но того "порохоботы" что-то знают внутри своей тусовки - явно недостаточно.
если мы будем достаточно громко ставить Зеленскому вопросы, то об этом узнает больше людей.
и об отсуствии ответов тоже узнают.

dagrael 15 сентября, 16:11
Це називається "демонстративне провокування", такий собі різновид інфопосилу у інофрмаційному просторі. На хвилинку, досить потужне дійство.

Блядь, припиняйте вже. Якщо ви прихильник кристалізованої думки "не треба пиздіти, треба робити" - то йдіть вже і робіть. Бігом!..
Але не пізділінкайте тут "не треба пиздіти, треба робити" - самі при цьому сидячи на сраці.

Каждый мнит себя стратегом, видя бой со стороны (с).

З усією повагою, але дістали ви вже, пане, отими оціночними повчаннями нероби.

rvun 15 сентября, 15:40
Ну і в нас Лукаш буде в ЦИК - це, на мій погляд, більш суттєвий привід для зібратися з покришками, ніж громадянство приватної особи, тим більш ви не маєте підтверджень, шо він громадянин 3-х інших держав. Якшо маєте - то перш треба до суду позиватися. Зе навіть коли й вийде до вас, то скаже "йой, я Баканову ща подзвоню про етого чорта" і ви собі підете додому з зрозумілим результатом.

ibigdan 15 сентября, 15:45
> Якшо маєте - то перш треба до суду позиватися.

P.S. Партія “Демократична Сокира” залишає за собою право боротися за позбавлення ІВК українського громадянства і іншими способами, окрім громадських акцій.

rvun 15 сентября, 16:33
це я трохи погарячкував, пане. Звістно, боріться. Проте - як Ви собі уявляєте позбавленя громадянства України громадянина України? Був єдиний випадок - з Сайгакомшвілі, але ж його позбавили, через формально недостовірні відомості, подані для отримання громадянства. Навіть коли Коломойський має ше три громадянства - позбавлення його українського - є злочином. Поправте, коли я помиляюсь. Тоб-то нелогічний движ - просто каналізує якусь пару в свисток. Ставте логічні і вірні з юридичної точки зору питання, бо як цього не робити - то до вас не дослухатимуться не лише зебіли, яким все божа роса, а й ті, які користуються логікою, бо її (на мій поглад) в такий акції не дуже багато.

Edited at 2019-09-15 17:18 (UTC)

dagrael 15 сентября, 16:12
це, на мій погляд, більш суттєвий привід для зібратися з покришками
Ти вже виходиш, чи тіко іншим радиш?..

rvun 15 сентября, 16:34
як була акція проти Шарія - то вже виходив. Пропонуєте мені розпочати? Я можу, якшо в партіях і рухах це вважають малозначущим.

grzegorz 15 сентября, 16:25
1 Анонс повісив в закріпленому пості https://bitter-onion.livejournal.com

2 Розіслав нормальним людям, один точно поїде.

3 Пропоную обіграти "Вспоминая же о сотрудничестве с Лазаренко, Игорь Коломойский говорит, что его, в отличие от многих днепровских бизнесменов тогдашний губернатор не рэкетировал его бизнес, более того, у них был общие проекты.
У него был круг бизнесменов, тот же Дитятковский, которые приходили к нам с общими проектами, — рассказал Игорь Коломойский.
"
https://49000.com.ua/dneprovskiy-oligarkh-na-fone-drugikh-gu/
Типу плакати "Бізнес тріп до Лазаренка" чи візу https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/3/39/USA_10-year_visa_issued_to_Chinese_citizen.jpg/220px-USA_10-year_visa_issued_to_Chinese_citizen.jpg з фото Бєни чи шось таке.

lanss 16 сентября, 2:14
Про незалежного діяча смішно було.

  • 1