Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Привіт

Це «Демократична Сокира» і ми ся втомили від того, що влада в нас трішечки шизофренічна.От дивіться.

Буквально учора з попусту Божого президент України Володимир Зеленський на брифінгу після зустрічі із президентом Фінляндії анонсував, що на зустрічі із лідерами «Нормандської четвірки» розглядатиметься формула Штайнмаєра.

Формула Штайнмаєра – це трактування Мінських угод так, як це вигідно РФ. Коли ми спершу проводимо вибори та узаконюємо колаборантів, а потім Росія виводить війська та передає Україні контроль над кордоном.

Теоретично.

Практично ж ми усі розуміємо, що потім вона нічого не виводить і не передає, бо як ми її змусимо? Отож.

Зрада? Зрада.

АЛЕ.

Буквально наступного дня, себто, сьогодні, Зеленський виступає на брифінгу після зустрічі з президентом Естонії. І каже, що вибори на Донбасі пройдуть тільки ПІСЛЯ відведення військ.

Перемога? Перемога.

АЛЕ.

В цей же день новий міністр закордонних справ Вадим Пристайко в кулуарах Ялтинської Європейської стратегії заявляє, що непогано було б провести місцеві вибори одночасно в усій державі включно з окупованими територіями. Бо держава взяла на себе такі зобов’язання згідно Мінських.

Зрада? Зрада.

АЛЕ.

Ввечері того ж дня (та ти, курча, ся вляжеш чи нє?!) той самий Вадим Пристайко на телеканалі «Інтер» каже, що його не так зрозуміли і вибори на окупованому Донбасі мають пройти тільки після того, як їх полишать російські війська. Просто «в нас є такий ідеал, що росіяни до 2020 року звідти підуть».

Щось нам підказує, що навряд чи вони звідти просто так підуть до 2020 року, шановний.

«Демократична Сокира» офіційно звертається до державної влади з питанням: з вами все гаразд?

Яким з вас ми маємо вірити? Вчорашнім чи сьогоднішнім?

Коли та за яких умов ви хочете провести на Донбасі місцеві вибори?

Ви в курсі, що президентські та парламентські вибори вже минули та робити взаємовиключні заяви, щоб сподобатися усім, вже зайве?

Звісно, ми – хлопці звиклі. Ми слідкуємо не стільки за словами, скільки за руками. Руки влади достроково розпускають ЦВК. Це поганий знак.

Але було б непогано почути й відповіді. Бо хто зна – може, владоможцям, що роблять протилежні заяви з ключового питання нацбезпеки із різницею в неповну добу, вже потрібна кваліфікована медична допомога?..

Tags: ДемСокира, Зеленский, Политика
Subscribe

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 15 comments