Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Є в Україні люди, яким я заздрю

Вони займаються розвитком туризму в Тернополі й області, я їх знаю, і звісно підписаний на них у фейсбуці. Кожного тижня вони організовують якусь нову подію, фестиваль чи екскурсію. 29 вересня - Битва за Незалежність у замку під Збаражем. 4-6 жовтня - фестиваль "Обжинки-2019" (програму почитайте), а тут запрошення у печеру "Оптимістична", і так без кінця. Це блін неможливо читати, особливо людині, що живе в Кременчуці, де ніхто не займається розвитком туризму :)

Якщо в вас також немає нічого цікавого на наступні вихідні, їдьте в Тернопіль (та область) - програма на два дні вже готова. Файне місто того варте.


відео на ютуб

Сторінки, на які можна підписатись і яким можна ставити запитання що до замків, печер, храмів, ресторанів, готелів, стану доріг і такого іншого:

Область: Тернопільщина туристична
Місто: Туристично-Інформаційний центр

Сподіваюсь, вони мене не поб'ють :)

Tags: Без рубрики
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 15 comments

Recent Posts from This Journal