Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Є в Україні люди, яким я заздрю

Вони займаються розвитком туризму в Тернополі й області, я їх знаю, і звісно підписаний на них у фейсбуці. Кожного тижня вони організовують якусь нову подію, фестиваль чи екскурсію. 29 вересня - Битва за Незалежність у замку під Збаражем. 4-6 жовтня - фестиваль "Обжинки-2019" (програму почитайте), а тут запрошення у печеру "Оптимістична", і так без кінця. Це блін неможливо читати, особливо людині, що живе в Кременчуці, де ніхто не займається розвитком туризму :)

Якщо в вас також немає нічого цікавого на наступні вихідні, їдьте в Тернопіль (та область) - програма на два дні вже готова. Файне місто того варте.


відео на ютуб

Сторінки, на які можна підписатись і яким можна ставити запитання що до замків, печер, храмів, ресторанів, готелів, стану доріг і такого іншого:

Область: Тернопільщина туристична
Місто: Туристично-Інформаційний центр

Сподіваюсь, вони мене не поб'ють :)

Tags: Без рубрики
Subscribe
promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 15 comments