?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Журнал "Перець", 1955 рік
promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
ban_derivets 6 сентября, 13:41
Бабушкины очки :)

grzhegorz_br 6 сентября, 13:58
Да, бородатая бабушка Беня продала очки

atatuy 6 сентября, 14:42
зелена маса з рогами, а не в яслах

lg_hater 6 сентября, 14:44
А які окуляри тре вдягти, аби НЕ бачити зеленої маси навкруги?

tamplier9797 6 сентября, 15:56
Это может показаться парадоксальным, но очки должны быть зелеными. :)
Если стекла очков пропускают только зеленый цвет, то зеленое на белом фоне будет выглядеть как белое. То есть, сольется с фоном. Если очки будут другого цвета, например - красные, то они только усилят контраст, зеленое будет выглядеть совсем черным, и станет резче выделяться на любом фоне.

Я уже подыскиваю себе красные. Чтобы видеть эту зеленую плесень издалека.

lg_hater 6 сентября, 16:39
Я знаю. Питання було риторичне. В стилі "де знайти такую блядь, щоб на брєжнєва змінять".

А взагалі-то я, будучи сином професійного фотографа, тобто знаючи, чому губи в людей на фото завжди чорні, років у 6..7 читаючи совковий плагіат на Чарівника країни Оз, дивувався тим зеленим окулярам. Бо ж у них будь-яка їжа, крім хіба зелених салатів, чи огірків, стає геть неїстівною на вигляд. Вони ж там всі в тому місті мали б померти з голоду. Або ж, не чекаючи голодної смерті, тікати з нього.

Edited at 2019-09-06 16:39 (UTC)

lg_hater 6 сентября, 16:44
Вдогонку. Дарма шукаєте. Вже до кінця року половина з них випарується. А за рік після кєнгурації, навіть якщо Шмаркля досидить до того часу, раптом з'ясується, що переважна більшість населення голосувала не за нього. Януковичу для цього знадобилося 2..2½ року, але з він і не поспішав так з узурпацією, дерібаном, й тоталітаризмом.

euthanasepam 6 сентября, 17:56
Не випарується: зебіла видно за його дурістю. Раніше ми були терпимі та лояльні до всілякого уїбанства, але настали нові часи.

lg_hater 6 сентября, 20:31
Неможна гнобити людей лише за їхню дурість. Треба спочатку довести, що це зебіл, а не просто недолугий громадянин. А зізнання в зебілізмі можна буде вирвати хіба жорстокими тортурами. Я пам'ятаю з 2012го приблизно такий діалог, типовий з незначними варіаціями:

– Почому ваші помідори?
– По 8.
– То чого ж так дорого?
– А ви што, ні відіте, што еті бляді тварят? Етому дай, таму дай, трєтіму занісі.
– Так ви ж самі тих блядей обрали. На свою, на мою голови.
– Я??? Та ні в жисть я за ету хуйню галасувать ні став би!
– Ну Як же ж ні в жисть? Я ж пам'ятаю, в вас отут просто на модулі плакатик висів. "Янукович мій президент 2010". Пригадуєте?
– Плакат ні мой. Мені сказали прицепить, я й повєсіл. А сам за ніво ні галасувал!
– М-м-м. А як ми з вами тоді сперечалися, не пам'ятаєте? Ви мене тоді переконували, що він з усіх кандидатів кращий? А я розповідав, як воно при ньому буде. Ще й просив запам'ятати нашу розмову, якщо його таки оберуть? То ж не збрехав я вам, еге?
– Так. Нічіво ні помню. Ето ні я бил. Спутали з кємта. И вапщє. Нєкогда мне балтать. Ні бірьоті помідори, то йдіть собі.

Й так багато разів, майже щодня. То й з цими таксамо буде. Якщо раніше за язика не хапав, провину не доведеш. А що дурний як корок, то не доказ. Мо' й направду за якогось смішка голосував - дурний же ж.

euthanasepam 7 сентября, 15:11
Не за дурість, а за зраду.

Як гадаєте, чим загрожує нам повернення України в зону «правопрімєнєнія» за звичаями кремля? Розгляньмо, для прикладу, учасників АТО.

lg_hater 7 сентября, 21:59
Та ж я й кажу, що дурість очевидна, а факт співучасті в зраді охороняє таємниця голосування.

Скидається на те, що від прямої окупації Хуйло відмовляється. Пішло на співпрацю зі Шмарклею. Заради білорусізації України. Певно, з Бєнєю було домовлено заздалегідь. То ж звичаї Кремля відміняються. Будуть звичаї луки мудищева, що ще гірше. За ними політичних опонентів не судять й не саджають. Вони просто зникають у невідомому напрямку.

euthanasepam 6 сентября, 15:45
Чекаю, коли вже будуть номери за 1932—1933 роки, дуже цікаво побачити, про що малоросійські «петросяни» писали під час Голодомору:

perec_ua

  • 1