?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Це не наша перемога, це перемога Путіна

Друзі, питання обміну вже вирішено. Окрім Цемаха вони відпускатимуть ще зрадника, колишнього офіцера ЗСУ.

Не сподівайтеся на здоровий глузд: денаціоналізоване населення буде в захваті від "повернення пацанов" найближчими тижнями.

Всі спроби говорити про зраду державних інтересів впиратимуться у "скажете це пацанам в очі?" І плювати на те, що "пацанов" рашка має відпустити без умов та без обмінів.

Обмін відбудеться прямо сьогодні-завтра, до можливого рішення трибуналу у Гаазі щодо санкцій проти РФ. Тому так поспішають з відпусканням "під зобов'язання".

Всі необхідні виправдання вже придумано. Чекайте на "трибунал на хліб не намажеш" від Мосейчук-Скабєєвої та на виправдання рівня "Європа сама погана, ось вони рф в ПАРЄ повернули".

Тактичну перемогу у вигляді повернення тридцяти п'яти полонених було поставлено вище за стратегічну вигоду у вигляді суду по справі MH-17, та серйозних санкцій за порушення морського права.

Вони й надалі робитимуть Путіну поступки.

Сьогодні, окрім цієї гучної справи, змінилося ще дещо. Вперше керівництво держави зняло маски і відкрито показало, що готове зраджувати державні інтереси заради власних вигод.

А напрямок для таких зрад у нас майже весь російський: війна, реінтеграція Донбасу на умовах кремля, визнання окупації Криму. Не сумнівайтеся: вони рухатимуться у цьому напрямку.

Для них ваших червоних ліній не існує. Вони не мислять державницькими категоріями. Це обмежені, тупі, боягузливі та мстливі зрадники.

Хочеться розбавити цей пост чимось хорошим. Але єдине, що я маю хорошого для вас — це впевненість у тому, що свій строк вони не досидять.

Хоча якою буде Україна після прибирання цього непотребу — відкрите питання.

Paul Potseluiev


promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
kozlotigr 5 сентября, 19:04
Выплатили за Ту -154 над Черным морем, выплатим и за МН-17 над Донбассом.

chelovek_truda 5 сентября, 19:18
>>> Сьогодні, окрім цієї гучної справи, змінилося ще дещо. Вперше керівництво держави зняло маски і відкрито показало, що готове зраджувати державні інтереси заради власних вигод.


Так а де зрада якщо по 1+1 подадуть як перемогу?
Більшість навіть не в курсі про якогось Цемаха...

rvun 5 сентября, 19:38
Ну так і шо, 15 тисяч ветеранів пройшлися Хрещом 24 серпня, 50 тис киян їм погукали Слава Україні і путін хуйло ну і все? Далі берем хуєц за щоку і поперджуєм в соцмережах? Всьо, громадянська спільнота покаже якісь червоні стрічки і розійдеться? Бля, вже взавтра-післязавтра треба обкласти бБанкову покришками і підпалити, а ще ліпше, щоб кожен з тих коробок, які пройшли Хрещом - взяв зброю і ми б штурмували б державні установи. Проте - я в це не вірю, гадаю, всі ці лихі хлопці, що пройшлися так нещодавно Києвом - зроблять вигляд, шо нічого не сталося.

gad37d5 6 сентября, 4:15
Це буде точно збройний переворот. Вибори демократичні і більшість цього хоче. Або їх нудитиме і тоді їм можна допомогти, або тролити в інфопросторі.

ibigdan 6 сентября, 7:34
нема ніякого сенсу робити майдан в країні, де у влади 73% підтримки

vladislove 6 сентября, 8:12
А хоть от кого-то из "оппозиционных" политиков мы услышим заявления о сдаче интересов Украины? ЕС, Голос, ДемСокира? Или только блогеры будут шелестеть?

nega_tivist 6 сентября, 10:58
Демсокира вчера была, Гудименко арестовывали. Правда, про Ньюсван, но тогда еще про Цемаха не было известно. Я к тому, что уж они никак не молчат.

rvun 6 сентября, 10:18
Ну, ок, поїхали в Сибір, 73% ж не проти.
Взагалом я маю й до тебе притензії. Твого Гудименка в відділок завезли, а пост був про ясна-панятна, а не про те, шо всі твої прихильники мають їхати під відділок і кидати у вікна гранати, поки пацана без усяких умов не віддадуть. Ти ж пам,ятаєш, маємо справу з русньою, і отак русню ефективно чечени і обробляють. Перший раз я списую на охуєваніє від реальності, але ти тепер за нас відповідаєш, від тебе я особисто чекаю принаймні алярму з вказанням місця сбору, а не отого вчорашнього. Ну а про твій комент під яким я пишу - якшо вести себе, як сцикливі сучки, то й відношення буде відповідне. Борця можуть припиздити, але він принаймні поважатиме сам себе. Поки я бачу позьорів, які пройшлися Хрещатиком, і всрались на першій перешкоді. А шукаю однодумців, які готові боронити Україну не дивлячись на наслідки.

tamplier9797 5 сентября, 20:12
Вангую:
Освобожденных пацанов торжественно проведут по Хрещатику, под песню Вакарчука "Це не твоя вiйна", Тина Кароль споет гимн, а потом даст на Майдане бесплатный концерт. Все закончится грандиозным салютом с фейерверками. В самом конце салюта в небе вспыхнет огромная надпись: "Це наша Зе! перемога!".
Зедебилы обоссутся от счастья.


krbrtr2000 5 сентября, 21:07
Де був аффтар з цими дописами у квітні? Зараз пізно пити боржомі, дякуючи зебілам усе просрато.

Не можно раз за разом саджати на трон сволоту аби її зразу скидати. Так це не працює. Сволоту треба виблювати разом із власними нутрощами.

Тож не буде тут ніякої україни ще років на сто, суцільно малопаРаша.

ibigdan 6 сентября, 7:36
> Де був аффтар з цими дописами у квітні?

тут був, і попереджав.

euthanasepam 6 сентября, 9:32
І в квітні, і задовго до квітня. Та ніхто ж не слухав.

nebelungi 5 сентября, 22:22
Трамп перенаправил более $750 млн из программы по противодействию РФ на строительство стены с Мексикой

qolorado 6 сентября, 4:25
Якщо це не якась хитросрака операція СБУ аби *не віддавати* Цемаха, то зєлєбоба щойно нажив собі ворогів ще й там.

scar_shock 6 сентября, 4:38
Валодя ж обіцяв ставати раком. Це він лише на перше коліно почав ставати.

antimordor 6 сентября, 5:15
Да ладно, Нидерланды сами наверное обрадовались, что им можно особо не прижимать Рашу. Пять лет затягивали дело, теперь можно будет спокойно спустить в унитаз за отсутствием ключевых свидетелей. Напишут в своем европейском стиле "те говорят то, а эти это, а правды мы не знаем"

Х%й с ними, мариновать наших в российских застенках пока евробляди играют в свои игры с Путиным.

nega_tivist 6 сентября, 11:01
Если под это дело снимут санкции и полюбят хуйло в десна, то в застенках может оказаться полстраны. Ну 25% как минимум.

antimordor 6 сентября, 20:50
Не думаю что те санкции что сейчас спасают кого-то от застенков. А хуйло любят в десна все кому не лень, Макрон с Трампом бегут первыми теряя штаны.

nega_tivist 7 сентября, 0:38
Ну как бы неодобрямс существует и глупо это отрицать. Если сравнить реакцию запада на агрессию России против Украины и против Грузии - то это сразу видно. А если друга Володью-старшего снова полностью примут в семью, а маленький Володья будет ползать на коленях где-то посередине между его коленей, то выкорчевывать 25% придется полюбому.

tamplier9797 6 сентября, 5:52
Теперь надо внимательно просматривать все новости. Чтобы не пропустить сообщение о том, что Цемах неосторожно облокотился об антимоскитную сетку на окне своей конспиративной квартиры. Сетка не выдержала, и он выпал из окна 16-го этажа.
Или что он отравился шаурмой. Или подавился шашлыком.

Нет человека - нет проблемы! (С)

silovolt 6 сентября, 8:25
Зачем ему это вот все?
Он может свидетельствовать в пользу РФ,
раз уже его туда отдадут.

akupec 6 сентября, 10:03
Зачем множить сущности? Ляпнет шото не так в мелочи, нестыковку быстро обнаружат - и прощай "свидетельство в пользу". А так - нет человека - нет проблемы.

nega_tivist 6 сентября, 11:02
Он будет депутаном и что он будет ляпать, уже никого волновать не будет. Жирик вот ляпает и что?

jurashz 6 сентября, 14:22
Свой срок они не досидят!!!
А шо? Уже националисты вышли с смолоскЫпамЫ на улицы? Или футбольные фонаты бъют ментов? Или Азог выстпил с угрозой в сторону голобородька если он сдаст Украину?
Что то не заметил.
Думаю они не просто досидят, они досидят и 10 летний и 20-ти летний сроки.
Био-мусор до сих пор в экстазе, до сих пор беснуется с воплями про классного зелечку.
Все СМИ трубят о побдах ново команды - вот они стеночки снесли, а вот он уволил лесника! Всем нравится.
Оставшие здравомыслящие СМИ смотрят 3-4% населения, это как писали Стругацкие - просто выродки, для остальных башни работают
Так что не теьте себя иилюзиями, ни кто ни куда не выйдет, а то уже должны были бы поеказать хоть что двери есть куда они будут выходить. Всем пох на Крым и нац интересы - жрать срать спать, вот интересы быдла, уроки истории так же бесполезны для них, как и уроки логики.
Так что я бы не наделся на очередной майдан.

  • 1