?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Черные фары у соседних ворот (с)

Ви мені кажете "та вони там ідіоти, які не розуміють, що коїться, і як країна навкруги них виглядає.

Ні.

Вони сидять в Раді до ранку, у них чіткий план, що треба голосувати, вони це дисципліновано голосують, кожен особисто, без кнопкодавства, власними руками. Коли виникає мікроскопічна підозра, що хтось заблокує трибуну - вони дисципліновано блокують проходи, щоб ніхто не зміг до трибуни навіть підійти.

Це абсолютно законно, цілком демократично і надзвичайно професійно.

Як узурпація і знищення Гітлером німецької демократії. Законно, демократично, професійно. Під зневажливий сміх людей, які тоді називали його паяцем, а потім чомусь різко перестали.

Я чую, що всі люди, крім одного в учорашньому Кабміні - це добрі фахові спеціалісти, світлі обличчя і так далі. Можливо, це так, я знайомий не з усіма. Але всім їм для того, щоб бути справжніми професіоналами, не вистачає лише одного.

Не вистачає зубів. Це другі і треті зами, візіонери з презентаціями в паверпойнті. З зубами там лише одна людина. Арсен Борісич.

Всі інші будуть дисципліновано робити такі реформи, які їм Богдан з Коломойським скаже, і навіть крок вліво-вправо не намагатимуться зробити. Зубів немає.

А Арсен Борісич потрібен тому, що в найближчий час цей ошалєлий прінтер Верховної Ради почне дисципліновано, демократично, цілком законно і одноголосно приймати пакетно таке, що ми тут на вулиці почнемо охуївати. І вчорашнє знищення МінВету буде лише початком.

І можливо, можливо, вони будуть настільки охуївшими, що ми тут на вулиці переборемо ненависть один до одного і почнемо виходити на вулицю разом, а не кожен окремо. І тоді винтити та саджати нас потрібно буде оптом, а не в роздріб. І швидко, щоб телеглядач не зрозумів, звідки дим.

Отут Арсен Борісич і знагодиться. Біла людина на його місці почала б реформи якісь намагатися робити, когось там звільняти, когось брати, хоча б для картинки. Цей не буде. Йому ніщо не допоможе, він чорт, чорний чорт, він про себе це знає, ми про нього це знаємо, і навіть дорогоцінний телеглядач про нього це знає.

Тобто на цьому місці потрібна не картинка. На цьому місці ціною будь-якого рейтинга потрібен чорт, який буде займатися тим, чим на цьому місці займаються чорти.

Не питай, по кому дзвонить Аваков. Він дзвонить по тобі.

І остання порада порохоботам. Забудьте чекати команди від Порошенко. Її не буде. Він не розуміє, до чого все це їде, і не зрозуміє навіть тоді, коли йому прикладами виламають двері і поведуть на народний суд. Він європейська людина, яка мислить політичними демократичними нормами. Він не розуміє, що через три місяці політичний момент вимагатиме його арешту, а через п'ять публичної страти на Майдані. Тому від нього ніякої команди не буде, не чекайте.

Ліза нам не брехала. Вона просто не сказала, чому буде путч. Вона не сказала, а вся вчорашня ніч в парламенті показала.

Alex Noinets


promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
yizhack 30 августа, 10:56
І можливо, можливо, вони будуть настільки охуївшими, що ми тут на вулиці переборемо ненависть один до одного і почнемо виходити на вулицю разом, а не кожен окремо (с)
Ха ха ха. Зебіли будуть виходити виключно на канцертіки.
Без варіантів.

lg_hater 30 августа, 12:05
Йдеться про притомних. Зебілів, навіть якби вони й вийшли, гвинтити нема для чого.

uasemperfidelis 30 августа, 11:12
Особисто не дуже розумію, за які такі Майдани ви кажете?
Хто й кого може "винтити та саджати" ??
То, в 2013 і на початку 2014 року боялися провокаторів, витримували дисципліну, аж поки нас не почали вбивати з тієї сторони.
Якщо почнеться знову - все буде по іншому.
Пів України має УБД та бойовий досвід.
Пів України власники вогнепальної зброї.
**
Беркута та тих мусорів продажних більше нема. Корд та Нацгвардія - наші хлопці. І ніхто більше не хоче здуру загибнути.
Ніхто і ні по кому стріляти більш не буде.
Всі свої. Побратими. Рідненькі.
Якщо почнеться, швиденько відпрацюємо злагодження між підрозділами.
**
Думаю, хто краще в якості виконуюсого обов'язки Президента.
Забродський, Кривонос, чи все ж таки звичний нам Кровавий Пастор?


akupec 30 августа, 11:40
Щось я не помітив, щоб ця рідність спинила мусорків від того, шоб роз'юшити об асфальт обличчя ветерану АТО на День Незалежності за те шо не там опинився. Там 75% старі кадри, яки через суди обійшли "переатестацію".
Взагалі вам повинно бути відомо, що таке командування. Люди внизу виконують накази. Так, якшо віддадуть стріляти наказ, то може і не стануть. А якщо просто крутити? Розганяти? Та ще й накрутити перед тим шо то проплачені порохоботи? Я думав вам уже мало б стати зрозуміло, шо не існує речей, про які можна сказати - "такого не можу бути". Окрім того, серед Нацгвардії звичайні люди - так само різні, так само скоріше за все розділені на зелебобіків у пропорції 73%. І може статися так, шо буде повторення 2014, коли наші солдати не могли стріляти в москалів, а москалі - могли. Тільки тепер ви не зможете стріляти в своїх нацгвардійців, а вони в вас - зможуть.

uasemperfidelis 30 августа, 11:58
Бачили, я там писав за страх перед "провокаторами"?
Не буде ні страху, ні провокаторів.
Усі ж бійці та воїни.
Хто може з нами мірятися силами?
Снайпери - навіть не одинаки, а взводи. В усіх .308, 30-06, та інші кредмори з класною оптикою.
У інших арки під .223, АКМи під 7,62 та дробовики усіх видів )))
Хто з нами може справитися?
Абсолютно нереально.


lg_hater 30 августа, 12:40
Заздрю вашому оптимізму, але розділити його не можу. Рецепт знешкодження фронтовиків існує, і він дуже простий. Випробуваний сто років тому. Для цього існує "та сторона". Тільки-но в Києві щось розпочнеться, вона влаштує черговий наступ. КоЗеМанда раптово забуде, що в нас вже сталий мир, та закличе всіх повстати на захист атечіства, каторає внізапно апасностє. Більшість муситиме захищати країну на зовнішньому фронті. Тих же, хто вирішить, що головний ворог не в кремлі, зачистять НГ, нацжони, азов, і переатестовані беркутоменти. Підтримки з Заходу заколотникам проти легітимного, демократично обраного, хай і дещо авторитарного, уряду теж не буде. Навпаки, його симпатії будуть на боці останнього, як у випадку з Ердоганом та путчистами.

Й навіть у мало, тобто майже геть неймовірному випадку, якщо черговий Майдан переможе, ніхто вже не зупинятиме Хуйла в його бажанні придушити київську хунту. В 14-му в нас була хоча б не повністю підконтрольна регіоналам ВР. Нові януковичі врахували досвід папірєдніків і не залишили новому Майдану жодних шансів на легитимізацію.

Все, дупа без жодного променю світла, що дав би шанс з неї хоч як випхатись.

uasemperfidelis 30 августа, 13:07
Пользователь syschuk (syschuk) ответил(а) на комментарий

Никто нам не подарит роскошь прямого столкновения.
Коломойский и его марионетка очень хорошо умеют в пиар, при этом имеют власть и деньги. Идейных бойцов - пересорят между собой, кого попроще купят деньгами или должностями. Не получится расколоть - сделают врагами народа и общества
************

Означає, помремо. В бою. Вікінги казали, в Вальгаллі вони бухають, б'ются та трахаються ))))))

euthanasepam 30 августа, 11:31
Пам’ятаєте, що я писав, любі друзі?


Я бачу подальший розвиток подій так (самоцитування).

Зелупа — це такий косплей Гітлера. За кілька місцяв підзелупники влаштують фейковий фашистський режим. Через це Захід відмовиться від підтримки України. Для звільнення «брацкава укра́інскава норота» від «фашистів» рашка здійснить інтервенцію без наслідків для себе. Фініта ля комедія.

Цей сценарій видається мені простим, очевидним і вигідним. Він дає кацапам змогу зжерти Україну та вийти з-під санкцій.


Якщо Україна після виборів стане неспроможною державою (failed state), для нас усе скінчиться. Допомога від США, ВБ, Канади тощо можлива лише за умови нинішнього курсу та збереження державності. Якщо хоча б один з цих критеріїв втратить актуальність, допомога припиниться.

proydisvit 30 августа, 12:20
саме так. а якщо наша армія, та що, без сумніву, з народом, поїде не на Широкине та Станицю, а на Київ, єбашити охуївших аваківських шакалів, то хуйло легко проб'є собі коридор не тільки на Крим, а й на Одесу. хуйло за любий кіпеш, аби ж тільки українці вчепили я один одному у горлянки

chess_y 30 августа, 12:25
Нагадує, про історія повторюється двічі. Тільки тоді до влади прийшли нацисти проти єврєїв, а зараз євреї самі за себе. Вийде з цього, як водиться - фарс. От тільки бити тих, хто залишиться (можновладні юдеї встигнуть накивати п`ятами, як колись з Києва в 1941) будуть по справжньому.

lg_hater 30 августа, 12:51
+1488, на жаль.
Єдине зауваження: це косплей радше не Гітлера, а Лукашенка. Той отак само прийшов до влади в демократичний спосіб, більшістю голосів, на хвилі боротьби з корупцією та баригами. Здається, теж на один срок. А потім сподобалося, й так і не пішов.

Принаймні жидівських погромів та таборів масового знищення при цьому режимі, на відміну від гітлерівського, точно не буде. Й спроб захопити чужі землі, за що адольф отримав врешті по сопатці, теж не буде. То ж навіть на повалення режиму із зовні сподіватися не слід. Буде такий собі Лукашенко, або ж Янукович-2, у напівізоляції, тобто матиме йти на поступки північним сусідам. Здавати залишки суверенітету покроково, одне за одним.

euthanasepam 30 августа, 11:33
Всім раджу прочитати цю книжку:

https://euthanasepam.dreamwidth.org/88306.html

або

https://bitter-onion.livejournal.com/2355715.html

або безпосередньо файл:

Чого Путін навчився в Гітлера.pdf (PDF, A5, ~3 МБ)


Edited at 2019-08-30 11:34 (UTC)

alex_marochko 30 августа, 13:17
пока слухи. Сукаблять, я пять лет ждал этого процесса. Теперь Зе, заложник своего популизма, может выдать главного свидетеля-исполнителя.

proydisvit 30 августа, 12:21
прі януковічє такой хуйні нє било (с)

  • 1