?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ДемСокира

Шоколадний пунш вже сьогодні! Не чекай грудня!

Народний, як це не смішно звучить, депутат Ліза Богуцька, заявила сьогодні, що в грудень в Україні заплановано пунш, і тому міністром внутрішніх справ має бути Арсен Аваков.

Це викликало надзвичайно жваву реакцію небайдужої частини українського суспільства. По-перше, мало кому сподобалася ідея виходити на пунш в грудні. Холодно та відпустки. По-друге, мало кому сподобалася ідея отримати Авакова зараз, а пунш — тільки в грудні.

Тому ми, як партія, що дбає про своїх виборців, вирішили піти назустріч побажанням виборців, і зробили для вас пунш вже сьогодні.Тепер, Ліза, ви та ваші, як це не смішно звучить, колеги, отримавши пунш не чекаючи грудня, можете не голосувати за Арсена Авакова.

Не дякуйте.


promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
euthanasepam 29 августа, 18:56
> По-перше, мало кому сподобалася ідея виходити на пунш в грудні. Холодно та відпустки.


На Помаранчеву революцію на Майдані десь там на розі з якоюсь вулицею, де розвертається 18-й тролейбус, в одному з кафе робили пунш чи грог — добре зігрівало.

  • 1