Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Про "слабий імунітет" і його "лікування"

Я не прошу осягнути вас зараз весь курс університетської імунології. Я вам зараз зовсім простими словами спробую пояснити. Що імунна системи, чи "імунітет" як його люблять називати ті хто його підсилює, це система, яка працює в кожній клітині нашого тіла. В кожній, втомленій або новенькій клітині шкіри, шлунку, в нігтях, в язику, в ділянці точки G і навколо старого мозолю. Кожна клітина має систему захисту, яка постійно працює. Знання передаються від предків і по більшості своїх вони прописані в шостій парі наших хромосом. Тобто кожна людина народжується з певним типом імунологічних реакцій, які майже не змінюються. Щоб "послабити" імунітет - треба видалити орган. Наприклад, у Ван Гога був дуже слабкий імунітет в правому вусі. Бо вухо було відрізано.

Ми маємо певну групу крові, запрограмовано відповідаєм на трансплантант, будуємо захисні бар'єри з Всесвітом і кішкою свекрухи. Люди які народжуються з поломками в цій шостій парі хромосом мають мало шансів на довге щасливе життя і як правило не дають потомства. Не доживають, якщо мають домінантну форму хвороби, або щасливо живуть, передаючи нащадкам рецесивну форму.

Ще одна алегорія, щоб зрозуміти про "слабкий" імунітет. В нашому тілі одночасно (в одну мілісекунду часу) відбувається безліч (від цифри з багатьма нулями) імунних реакцій. Одночасно шкіра реагує на пил, а нос на амброзію, кишківник на їжу, піхва на презерватив, а слизова ока сіпається на побачену рекламу імуностимуляторів. Одночасно безліч мутацій відбувається в нашому тілі і їх одразу ж знаходять спецназівці імунної системи, знешкоджують, переварюють і передають інфу в архіви, щоб не засоряти оперативку. Наші і чужі бактерії і віруси постійно знайомляться, одружуються, народжують дітей, воюють і гинуть, а імунні смітники розгрібають невтомні імунні клітини. Тобто, коли я чую слово "підсилити імунітет" я стидаюсь запитати: де саме?

Але ж людина, один з ссавців, який отримав від еволюції не лише вроджений імунітет - це ще раз нагадаю, кожна клітина нашого тіла, - а й специфічну систему, яку штучно виділили в імунну, хоча вона все ж нейро -ендокринно-імунна. Вона має свою "кузню кадрів" - кістковий мозок, має інститути підвищення кваліфікації - тімус, лімфовузли і лімфоїдні тканини і, навіть, свою каналізацію у вигляді селезінки. Ця система успішно вирощує спецназівців, які розбігаються по всьому тілу і постійно (ключове слово!) постійно працюють на ниві захисту.

Так от, шановні, реально пошкодити імунну систему можуть:
1. Вроджені баги і трабли в 6 парі хромосом і поломки в роботі органів імунної системи (кістковий мозок, тімус, лімфатична система)
2. Іонізуюча радіація та гостра променева хвороба.
3. Прийом жорстких препаратів з групи цитостатиків, які і повинні пригнічувати імунну відповідь.
4. ВІЛ (дякую, Наталі, за нагадування)

Всьо.

І, відповідно, жоден препарат який пропонується для покращення імунітету не впливає на постійну одночасну різноманітну його роботу, навіть, якщо його назвати німецькою гомеопатією.

Ваша Доктор Наташа і Ван Гог зі слабким імунітетом в правому вусі.Tags: Интересное
Subscribe
promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 12 comments