?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Про "слабий імунітет" і його "лікування"

Я не прошу осягнути вас зараз весь курс університетської імунології. Я вам зараз зовсім простими словами спробую пояснити. Що імунна системи, чи "імунітет" як його люблять називати ті хто його підсилює, це система, яка працює в кожній клітині нашого тіла. В кожній, втомленій або новенькій клітині шкіри, шлунку, в нігтях, в язику, в ділянці точки G і навколо старого мозолю. Кожна клітина має систему захисту, яка постійно працює. Знання передаються від предків і по більшості своїх вони прописані в шостій парі наших хромосом. Тобто кожна людина народжується з певним типом імунологічних реакцій, які майже не змінюються. Щоб "послабити" імунітет - треба видалити орган. Наприклад, у Ван Гога був дуже слабкий імунітет в правому вусі. Бо вухо було відрізано.

Ми маємо певну групу крові, запрограмовано відповідаєм на трансплантант, будуємо захисні бар'єри з Всесвітом і кішкою свекрухи. Люди які народжуються з поломками в цій шостій парі хромосом мають мало шансів на довге щасливе життя і як правило не дають потомства. Не доживають, якщо мають домінантну форму хвороби, або щасливо живуть, передаючи нащадкам рецесивну форму.

Ще одна алегорія, щоб зрозуміти про "слабкий" імунітет. В нашому тілі одночасно (в одну мілісекунду часу) відбувається безліч (від цифри з багатьма нулями) імунних реакцій. Одночасно шкіра реагує на пил, а нос на амброзію, кишківник на їжу, піхва на презерватив, а слизова ока сіпається на побачену рекламу імуностимуляторів. Одночасно безліч мутацій відбувається в нашому тілі і їх одразу ж знаходять спецназівці імунної системи, знешкоджують, переварюють і передають інфу в архіви, щоб не засоряти оперативку. Наші і чужі бактерії і віруси постійно знайомляться, одружуються, народжують дітей, воюють і гинуть, а імунні смітники розгрібають невтомні імунні клітини. Тобто, коли я чую слово "підсилити імунітет" я стидаюсь запитати: де саме?

Але ж людина, один з ссавців, який отримав від еволюції не лише вроджений імунітет - це ще раз нагадаю, кожна клітина нашого тіла, - а й специфічну систему, яку штучно виділили в імунну, хоча вона все ж нейро -ендокринно-імунна. Вона має свою "кузню кадрів" - кістковий мозок, має інститути підвищення кваліфікації - тімус, лімфовузли і лімфоїдні тканини і, навіть, свою каналізацію у вигляді селезінки. Ця система успішно вирощує спецназівців, які розбігаються по всьому тілу і постійно (ключове слово!) постійно працюють на ниві захисту.

Так от, шановні, реально пошкодити імунну систему можуть:
1. Вроджені баги і трабли в 6 парі хромосом і поломки в роботі органів імунної системи (кістковий мозок, тімус, лімфатична система)
2. Іонізуюча радіація та гостра променева хвороба.
3. Прийом жорстких препаратів з групи цитостатиків, які і повинні пригнічувати імунну відповідь.
4. ВІЛ (дякую, Наталі, за нагадування)

Всьо.

І, відповідно, жоден препарат який пропонується для покращення імунітету не впливає на постійну одночасну різноманітну його роботу, навіть, якщо його назвати німецькою гомеопатією.

Ваша Доктор Наташа і Ван Гог зі слабким імунітетом в правому вусі.
promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
tank_ua 29 августа, 9:13
ценник в рублях на картинке....

chess_y 29 августа, 9:15
Про то, что иммуномодуляторы полное фуфло не написал только самый ленивый медик из фейсбука. Это сейчас тренд. Но мне, почему-то помогают))

Edited at 2019-08-29 09:19 (UTC)

bycat 29 августа, 9:27
Далекий от медицины обыватель сделаети из этой статьи два вывода:
1. Прививки безполезны.
2. Интерфероны - разводилово.

Хотя на счет второго сможет и не сделает. Если хотя бы раз их принимал по правильной схеме.

alex_marochko 29 августа, 9:57
Бля. Что за херь?

-- Так от, шановні, реально пошкодити імунну систему можуть (...)

То есть, иммунитет у ребенка, которому мама все подогревает до тепленького, "шоб Сироженька не простыл", и который корову видел только по телевизору, при прочих равных будет иметь такой же иммунитет, как пацан, каждое лето гоцающий в футбол/на рыбалку/на велике в селе у бабушки?

То есть, банальный стресс/переработка/недосып/нехватка солнечного света не влияют на то, как быстро мы простужаемся или как быстро переболеваем гриппом? Серьезно, бля?

-- жоден препарат який пропонується для покращення імунітету не впливає на постійну одночасну різноманітну його роботу,

То есть, банальный витамин С, стимулирующий выработку интерферона, - не иммуномодулятор?

canecatfisher 30 августа, 7:40
В оригинале шла полемика с неким оппонентом, о том что тот зациклился на лечении вируса Эпштейна — Барр, но упустил из виду все остальное.

Этот спич "по ключевым словам" выглядит про-научным и антишарлатанским, думаю, поэтому его и процитировали здесь. Но в отрыве от контекста, буквального и законченного смысла он не имеет.

coder_in_ua 29 августа, 10:05
Херь какаято
Наслушалась тетка супрун

andertrace 29 августа, 10:09
Статья половинчатая, не хватает второй части: "Но..."
Где закалка, физ.процедуры, свежий воздух и пр.

nega_tivist 29 августа, 10:46
Как мама ребенка с проблемной иммункой, говорю - все невменяемые врачи пихали иммуномодуляторы с месседжем "подтолкнем организм, он сам решит проблему". Все вменяемые в ужасе говорили - ни в коем случае, никто не знает, как неустойчивая система отреагирует на удары кнутом. Ну и говорили, что есть только один или два реальных модулятора, остальное все - развод.

euthanasepam 29 августа, 14:49
Хунта ставить подвійний лайк.

  • 1