?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ДемСокира

Як держава обкрадає бізнес (частина перша)Коли ми казали, що будемо боротися за права бізнесу - ми не жартували.
Але як?

Давайте подивимося, як його атакують. Розповімо на практичному прикладі, як силові структури стрижуть наших бізнесменів на товари та гроші, формально залишаючись у межах чинного, курча, законодавства.

Припустимо, купив ти товар, оформив та повіз за кордон для отримання прибутку. Але на кордоні вже очікує цілий комітет дядьків у формі, що каже: “Товар, ну, е, тойво, поганий! Забираємо та арештовуємо!”
Ти кажеш: “Так ні, всі документи в порядку, все є, от і от!”.

Все показуєш, все огонь. А вони кажуть: “Ні, ловіть лист, що ваш товар поганий і його потрібно під арешт, бо держава в небезпеці». Ти біжиш до суду, знімаєте арешт, і думаєш, що все буде добре. Але і тут тебе чекає зрада. Бо кажуть, що запізно, товар ми знищили. Бо держава була в небезпеці, а нам не було куди його подіти, і взагалі суддя дозволив. Ніхто не винний. Дякуємо за співпрацю та порозуміння, заходьте ще!

Саме так. Ви все вірно зрозуміли.
Є в нас, наприклад, суб’єкт господарювання, в якого на час ведення слідства, правоохоронці вилучають товар (в перекладі на юридичну – «товаро-матеріальні цінності»). Цей товар успішно визначається речовими доказом і стає not available для власника. І сіль цієї оповідки в тому, що дуже часто в ході слідства товар (речовий доказ) за рішенням слідчого судді знищується. І знищується з порушеннями, за які суддів мають карати. Але цього посту б не існувало, якби все було в порядку. На ділі нікого не карають, а зберегти свій товар і тим більше відшкодувати збитки за фейли під час слідства – практично неможливо. Схема цього розводу виглядає приблизно так:

-орган досудового слідства подає клопотання. За клопотанням слідчий суддя приймає рішення про знищення товару.

-клопотання включає в себе:
а) висновок судової товарознавчої експертизи, про те, що вироби не відповідають нормам і стандартам
б) лист Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, про те що продукція неякісна та небезпечна.

Ці два документи визначають непридатність до реалізації, та необхідність вилучення з обігу, тобто – фізичне знищення вашого товару. Практично у всіх випадках рішення приймається без присутності власників. Органом досудового слідства лише повідомляється, що власник товару письмову згоду не давав. Тобто власників не питали взагалі. ВЗА-ГА-ЛІ.

Перед тим, як переходити далі, вияснимо ще кілька речей.
Речові докази знищуються в кількох випадках:
1) їх зберігання нерентабельне,
2) швидко псуються
3) можуть зашкодити людині та довкіллю, якщо довго зберігати.

Юридично знищення речових доказів не називається «вилучення продукції з обігу». Цей прекрасний процес згідно законів Україні лягає на плечі спеціально уповноважених органів виконавчої влади, які відповідають за санітарію, екологію, епідеміологічний стан і т.д. на місцях.
Також згідно законів України рішення про знищення продукції або інше рішення щодо подальшого поводження з нею приймає Держпродспоживслужба — ЗАПАМ’ЯТАЙТЕ цей орган, ми до нього ще повернемось.

Центр зради – звичка наших правоохоронців тупо класти на закон. Ситуація: слідчий суддя приймає рішення про знищення речових доказів. Тобто своїм рішенням він уповноважує якийсь держорган знищити товар. АЛЕ таке рішення повинна приймати Держпродспоживслужба.

Проте під час слідства «якби» цього не помічають. І подають лише лист від Держпродспоживслужби про те, що товар небезпечний, несе загрозу і якусь подібну єресь. І все. Ваш товар законно (насправді) відправляється на утилізацію.

Ці листи від Держпродспоживслужби (УВАГА!) можуть бути лише РОЗ’ЯСНЕННЯМ. Тобто це коли ви замість результатів ЗНО при вступі, подаєте характеристику від першої вчительки. Знищити чи ні ваш товар - має вирішувати саме Служба, а не слідчий суддя на основі листа Служби. По закону Держпродспоживслужба зобов’язана прийняти рішення та звернутись з ним до органів досудового слідства.

І НАЙГОЛОВНІШЕ, у випадку, коли Держпродспоживслужба, на вашу думку, прийняла упороте рішення щодо товару, ви будете мати право оскаржити це в суді. І вибити собі можливість призначення відповідної альтернативної експертизи.

А в стандартній та незаконній схемі, коли правоохоронці надають в суді лист Держпродспоживслужби, а не навпаки - Держпродспоживслужба подає своє рішення до суду, права на апеляційне оскарження у вас, як у власника, нема. Not available in your country.

Так, у вас тупо немає альтернативи, вас ставлять перед фактом і крапка – прощайся, пане, з товаром. ДОСВІДОС.

Людину позбавляють змагального судового розгляду і це суперечить положенням статті 1 Першого протоколу до Конвенції про захист прав людини та основоположних свобод.

Ще раз дуже просто.
У комерса забрали товар. Коли він довів, що забрали незаконно і все йому потрібно повернути, силовики кажуть, що товар все. Типу законним рішення українського суду - все. Типу в рамках чинного законодавства, у відповідності до норм вітчизняного правосуддя товар вже знищено. АХАХАХХА, А ЩО ТИ НАМ ЗРОБИШ?
Такі схеми передбачають на 100%:
- зловживання під час знищення речових доказів правоохоронними органами (тому що ніхто нічого, звісно, не знищував, просто реалізували на чорному, вони ж там не ідіоти повні);
- імовірну корупційну складову. Тому що утилізація та знищення товарів має відбуватись з дотриманням вимог закону «Про публічні закупівлі». Але суд примусово доручає це зробити одному конкретному суб’єкту господарювання;
- недотримання норм КПК суддями.
Та головне, що органи, які повинні діяти згідно законів та процедур встановлених державою, порушують це навмисно, нівелюючи всі можливі реформи, міжнародні відносини та віру людей у справедливість при ведені бізнесу.

Це тотальне та безпросвітне пекло для будь-якої комерційної діяльності. Такі схеми однозначно кришуються на самому верху держорганів та служби і в подальшому я ще не раз про це напишу і, можливо, з конкретними прикладами.
Далі буде...

Радник партії ДемСокира з питань комунікації Максим Дижечко


promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
vaimrom 22 августа, 15:06
Я вот только не пойму - а почему на картинке Нефедов? Или он уже, вот сразу - плохой?

ibigdan 22 августа, 18:45
нет, но теперь он отвечает за таможню.
ему и решать проблему.

jurashz 22 августа, 15:21
Белый и пушисты бинес не бегает от налогов, не платит зарплат в конвертах, не мутит схем и ищет как объебать государство, а тут приходит злое государство и грабит бедный бизнес.

1n5ecto1d 22 августа, 15:34
Ты из харьковской ваты? За Гепу голосовал? Иначе мне не понятно, каким образом ты вывел, что "злое государство грабит бедный бизнес"...

unkinderz 24 августа, 14:49
Минимизировать налоги - не преступление.

Тьі тут какой-то ... мудак.

ban_derivets 22 августа, 15:50
Лицензии на отстрел судей надо ввести. Многие купят.
На самом деле, из этого говна долго выбираться будем. Хочется при жизни норму увидеть...

tash_v 22 августа, 23:12
>Лицензии на отстрел судей надо ввести. Многие купят.

И первыми будут отстреляны те, кто не берет взяток (или берет по минимуму).
Просто потому, что денег у преступных группировок больше и лицензии будут
моментально выкуплены.

ban_derivets 23 августа, 1:47
Вариантов овердохуя, вплоть до "Ворошиловского стрелка".

tash_v 23 августа, 5:23
Концепция "Ворошиловский стрелок" является полной противоположностью концепции "лицензия на отстрел". Нужно как-то выбирать...

ban_derivets 23 августа, 5:50
Должно быть и то, и другое. Мы свободная страна.

  • 1