?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Д7: Поговоримо про Парад

Міністерство у справах ветеринарів бажає міцного козацького здоров'я побратимам та посестрам і доповідає буквамичерез фейсбук.

Всі, хто слідкували за перебігом подій з святкуванням Дня Незалежності, вже давно в курсі ситуації, що склалася. Інших можна відрізнити по відсутності нервового тику, тому для них надаємо розгорнутий таймінг.

1. У вітчизняних Інтернетах починається обговорення того факту, що параду військ на День Незалежності, здається, не буде.

2. Ветеранські організації спрямовують офіційний запит і отримують офіційну відповідь — не буде.

3. Президент Зеленський записує відео, в якому розповідає про "новий формат" - військові паради це дорого, по-совковому та відволікають військових від служби, тому необхідно замінити їх на щось нове, а гроші роздати військовим у вигляді премій.

4. Починається спорадичні та нескоординовані заяви про "народний парад" - тобто масовий захід з максимальним наближенням до мілітарної складової.

5. Всі ініціативи об'єднуються і відбувається небачене досі в патріотичній спільноті — консолідація. Починається організація "Маршу Захисників України", який має пройти Хрещатиком.

6. Голова ОПУ Андрій Богдан дає прес-конференцію, в якій розповідає що на День Незалежності тим же Хрещатиком пройдуть військові, вчителі та лікарі.

7. Організація Маршу Захисників України продовжується.

8. На сайті АП з'являється план святкування, в якому передбачена Хода Гідності — масштабний захід, в якому візьме участь гордість країни: представники різних військ, ветерани АТО, вчителі, спортсмени, медики, волонтери, дипломати, а також діти.

9. Оргкомітет Маршу Захисників України проводить прес-конференцію, в якій розповідає про свій захід і закликає офіційну владу припинити спроби очолити громадський захід та нарешті домовитись між собою.

10. Всі видання України по черзі змагаються в марічкосвіті, прогнозуючи або "купівлю Зеленським ветеранів", або "масові зіткнення та революцію під прапорами Петра Порошенка".

11. Відбувається спільна нарада ОПУ та Оргкомітету, на якій сторони домовляються спокійно розвести заходи в часі та не заважати один одному.

12. Ви знаходитеся тут.

Що ж можна констатувати з вищевикладеного, шановна громадо? На нашу думку, ситуація зрозуміла — нестача досвіду та розуміння контексту очікувано привела нову президентську вертикаль в дуже складну ситуацію. Буквально на першому місяці роботи вона, замість очікуваного після тріумфу на виборах загального обожнювання, стикнулась з громадськістю. Виявилось, що на відміну від електорату, якого багато, але робити він нічого не хоче, в Україні встигла сформуватись величезна кількість надзвичайно потужних громадських інституцій, які звикли вміло та технічно артикулювати свої вимоги й вимагати їх виконання. Ми переконані, що це лише перші з багатьох чудових відкриттів про Україну, які чекають правлячу монобільшість. Бажаємо їм максимального успіху на цьому нелегкому шляху.

Політична партія "Демократична Сокира" - партія з дуже великим насиченням ветеранами й волонтерами. І нам би ДУЖЕ хотілось офіційно взяти участь в організації, чи ще якось акцентувати нашу підтримку Маршу Захисників України. Але Оргкомітет Маршу вказав аполітичність як одну з головних тез — і ми це поважаємо. Nothing for us without us - у справі захисту прав ветеранів ми слухаємо лише ветеранів. Тому рівняйсь, струнко, слухай бойовий наказ!

1. Партія офіційно підтримує проведення Маршу Захисників України як масового заходу, головною метою якого є підтримка бойового духу українського війська, висловлення вдячності до їх бойових звитяг, популяризація захисту України й проходження військової служби серед громадян та привернення уваги міжнародної спільноти до боротьби української нації з російською збройною агресією.

2. Партія закликає усіх своїх прихильників завітати на Марш Захисників України, а ветеранів з їх складу — зареєструватись для участі.

3. Партія поважає рішення Оргкомітету та просить своїх прихильників НЕ ВИКОРИСТОВУВАТИ на цьому заході будь-які елементи партійної символіки.

Слава Україні!Спікер партії з питань ветеранів АТО/ООС Антон Колумбет

Метки:

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
pasha_kiev_ua 19 августа, 8:27
> нестача досвіду та розуміння контексту очікувано привела нову президентську вертикаль в дуже складну
>ситуацію

Всё ещё надеются, что это просто неопытность?
А не сознательная диверсия кукловодов зицпрезидента?

dagrael 19 августа, 8:51
Там и то, и то, по-моему.

yizhack 19 августа, 8:55
А почему или ? Сознательная диверсия віполненая неопытными рагулями

dzhekachan 19 августа, 9:02
а чо за ништяки от корпоративной бариги будут то

ban_derivets 19 августа, 11:09
Тяжела и некозиста жизнь зеленого "артиста".

  • 1