?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Вже скоро ми перестанемо стріляти

ХКБМ припиняє виробництво корпусів для БТР-4 та переводить тисячний колектив підприємства на дводенний робочий тиждень.

ДП "Харківське конструкторське бюро з машинобудування ім. О. Морозова" вимушено переводить майже тисячний колектив підприємства на дводенний робочий тиждень. Причина цього – низка рішень Міноборони України, які створюють умови для знищення одного з провідних оборонних підприємств України.

Про це повідомляє прес-служба Укроборонпрому.

Міністерством оборони припинено фінансування виробництва БТР-4 через нездатність приватної компанії ТОВ "Лозівський ковальсько-механічний завод", яка є монополістом у виготовленні корпусів зі сталі марки "71", виробляти необхідну кількість корпусів.

85-те військове представництво Міноборони заблокувало можливість виробляти корпуси БТР-4 із бронесталі виробництва Євросоюзу на потужностях ХКБМ та інших підприємств Концерну.

Таким чином були штучно створені всі передумови для унеможливлення виконання ХКБМ державного оборонного замовлення з виготовлення БТР-4 для українського війська.

Водночас, Міноборони висунуло до ХКБМ претензії на сплату штрафних санкцій у розмірі 82,3 млн грн за невиконання замовлення.

Також Міністерство оборони, без пояснення причин, припинило фінансування розробок нових видів бронетехніки. Зокрема, глибокої модернізації одного з основних танків українського війська, яка мала докорінно підвищити ефективність бойової машини.

Фактично ХКБМ залишився без замовлення на виготовлення нової техніки, без грошей для розробки перспективних зразків та отримав багатомільйонний штраф, який загрожує остаточно заблокувати підприємство.

Зазначимо, що ХКБМ є легендарним розробником бронетехніки, саме його фахівцями було створено Т-34 та Т-64, крім того саме ХКБМ розробило "Оплот", БТР-3, БТР-4 та іншу сучасну бронетехніку.

Водночас ХКБМ є єдиним в Україні виробником БТР-4, які з перших днів війни застосовуються на передовій та отримали численні позитивні відгуки від бійців.

Нагадаємо, що через позицію військового представництва щодо БТР-4, у квітні цього року на ДП "Житомирський бронетанковий завод" було призупинено роботу цеху з виробництва корпусів для цієї машини.

Концерн неодноразово попереджав, що відмова від використання броні з країн ЄС та застосування архаїчних норм стандартизації часів СРСР ставить під загрозу переозброєння українського війська та нормальне функціонування підприємств бронетанкової галузі України, а у подальшому – всього оборонно-промислового комплексу України.

Читайте також:

  • Повітряні Сили відмовились від закупівлі тренажерів ЗРК «Бук-М1» у зв'язку зі скороченням видатків.


  • Тренажерів С-300 теж не буде - скорочення видатків


  • Суд Києва зупинив перехід ЗСУ на нову систему харчування за стандартами НАТО.Ukraine Newspromo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
euthanasepam 15 августа, 11:56
Коли про те, як влаштовано державу, ми пояснювали йовбакам рік тому, дав роки тому, три роки тому, йовбаки стогнали, що все погано через клятого Баригу, бо він буцімто наживається на війні та крові. А тепер стало добре.

lg_hater 15 августа, 12:28
Ну звісно ж, стало краще. Тепер же на війні наживається той, хто й має на ній наживатись. Справжній небарига. А статтю просто порохобот писав. Бреше, як усі вони.

Або ж так. Це все баризина агентура діверсії влаштовує, аби білопухнастого дискредитувати. От коли останній врешті отримає всю повноту влади, ситуація кардинально зміниться. Не вірите? А от спитайте хоча б у професора Турова trim_c, він вам миттю все це розкладе на члени, як матрицю 120х350.

xmarino4ka 15 августа, 11:58
Не удивлюсь, если скоро ХКБМ переедет туда же, куда и донецкий Топаз

swordfish_77 15 августа, 12:08
Кто вообще додумался передавать такие серьезные подряды ЧПшникам?

for_l_j 15 августа, 12:14
Ну это явно не то, что в чём можно обвинить новую власть. Похоже, таки, папередники.

Джон Ланкастер 15 августа, 12:37
а ви прочитали що там написано про броню з ЄС та інших підприємств Концерну?

ЧПшників якраз не заборонили.

for_l_j 15 августа, 12:18
Нагадаємо, що через позицію військового представництва щодо БТР-4, у квітні цього року на ДП "Житомирський бронетанковий завод" було призупинено роботу цеху з виробництва корпусів для цієї машини.

Вот эта фраза говорит о том, что проблема возможно не только в Зе.

lg_hater 15 августа, 12:36
Звісно, проблема не лише в зе. Проблема в тім, що вітчизняного металу для цих корпусів не вистачає. А от вирішити її за рахунок імпорту не дозволяє саме зе. Точніше, хо, що його призначив зе. А ще точніше, хо, якого призначив зе, якого поставив ко. Якого, можливо, найняв той, кому конче потрібен весь цей бардак. В будинку, що його не встиг добудувати по.

lg_hater 15 августа, 12:18
Не дарма цей герой Дебальцевого з оточення вийшов, ой недарма. Хоча б і для нього самого краще було б, якби там і залишивсь. До речі, хто чув, як там справи з розслідуванням його тодішніх подвигів? Усі вже закрили за відсутністю складу злочину?

polosaty13 15 августа, 12:30
ну,министерство обороны понятно, там засада пидоров, а остальное быдло Украины, что молчит? всё, сдались?

kartavyj 15 августа, 14:09
Цікаво, як голосували працівники ХКБМ?

jurashz 15 августа, 15:35
Так же как и весь Харьков порядка 90%

arsa 15 августа, 15:17
а кто министр обороны сей час?

jurashz 15 августа, 15:32
Клавка а Клавка! А давай проголусуем за Зеленкого!
Он жа лучше чем праклятЫй ПАРАША!
Напомню 86,88% в Харьковской области)))
Дебилы не понимают что они дебилы, потому что они дебилы)))


Edited at 2019-08-15 15:32 (UTC)

andreevmaryin 16 августа, 11:35
Объективно, проблема не в Зеленском. Проблема нарисовалась гораздо раньше. И она немного шире, чем "сволочи-бюрократы не дают работать". Щас не смогу найти ссылку, но где-то вопрос разбирали.
ТОВ "Лозівський ковальсько-механічний завод" - это частное предприятие, на которое всем было насрать много лет и тут внезапно оно понадобилось. Слава богу, что они хоть что-то могли производить (монополисты чертовы, да!), когда выяснилось, что папередники просрали кусок ВПК. Когда поняли, что частник не справляется, решили закупать броню в ЕС. Комиссия МО отказалась принимать корпуса, т.к. они не выдерживали испытаний на пробиваемость. Поднялся вой про то, что "евроброня говно". Но выяснилось, что она не говно, она должна быть нормальная, но если ее "правильно готовить". Наше ГП, которое производило корпуса из "евростали" в процессе производства нарушило технологию, перегрело сталь, что привело к потере качества.
А комиссия МО стремается принять корпуса, которые теперь не такие уж и бронированные.
Вопрос знатокам: кто виноват?
Херово, что сейчас на Зе навешивают проебы, которые не зависят от личности президента, а являются прямым следствием криворукости и хитрожопости. Сначала проебы вешали на Шоколадного Барыгу, теперь на Зеленую Соплю. А в итоге, криворукие хитрожопы сидели и продолжают сидеть на своих местах и продолжают делать лажу.

ban_derivets 17 августа, 8:18
Надлишковий президент і Рада в Україні.

  • 1