?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Эх, не догадалсяМетки:

promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
lg_hater 13 августа, 15:46
Верно. Но есть ещё зе-раненые и зе-ушибленные. Их излечению стоит помочь.

aelephant 14 августа, 3:58
Легко скачуються в інфантилізм при іншому піздуні. Таж Юля наговорить з три коробки, і по новій.

lg_hater 14 августа, 11:37
Нє, Юлі вже ніхто ніколи не повірить, окрім її ядерного електорату.

А нові солодкоголосі солов'ї, звісно, ще будуть. І знов на їхні пісні вестимуться. Але вже менша кількість. То ж с кожною ітерацією таких меншатиме. Допоки не буде досягнуто значення десь у 15%, тобто сумарної кількості розумово неповносправних та легконавіюванних.

Це був перший в Україні експеримент з широкомасштабної, масової, та цілеспрямованої промивки мізків. Потужний ментальний вірус. Декому пощастило з вродженою толерантністю. Іншим ні. Набутого імунитета ще немає ні в кого. Більшість популяції має його набути. Або ж вимре вся. Такі невблаганні закони еволюції.

Я вважаю за доцільне допомогти одужати тим, кого ще можна врятувати, аби збільшити вірогідність першого варіанту. Чисто егоїстичний розрахунок, бо якось не хочеться вимирати разом з усіма.

  • 1