?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Уверенный Робин«Уверенный Робин» (Reliant Robin) — автомобильчик, который выпускали в Великобритании целых 27 лет и который был очень популярен в северной Англии. На самом деле этот автомобиль классифицировали как мотоцикл , потому что он был трехколесным. Поэтому для вождения нужны были только права на вождение мотоцикла , а также его регистрация и страховка обходились намного дешевле. «Робин» также был примечателен тем, что мог мог ездить даже по глубокому снегу (он был настолько легким, что редко застревал). Была у машины и очень плохая сторона – Reliant Robin из-за трехколесной конструкции опрокидывался всякий раз, когда входил в поворот на слишком высокой скорости. Из-за этого многие ездили с мешком цемента на сиденье переднего пассажира для противовеса.

Технические характеристики:

Двигатель: число цилиндров – 4, рабочий объем – 848 см3, мощность – 40 л. с. при 5500 об/мин, степень сжатия – 9,5.
Размеры: длина – 3327 мм, ширина – 1422 мм, высота – 1372 мм, база – 2146 мм.
Масса в снаряженном состоянии – 436 кг.
Расход топлива – 4 л на 100 км. Максимальная скорость – 120 км/ч. Время разгона до 80 км/ч – 11,4 с.

via Анна Антипина


promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
greywildcat 9 августа, 18:49
У Мистера Бина в ряде серий есть антагонист его малолитражке а именно такой Робин или что-то очень похожее трехколесное. В каждой серии, где появляется, должен быть опрокинут. Что интересно, водителя никогда не показывают.

Edited at 2019-08-09 18:55 (UTC)

dagrael 9 августа, 18:49
Страшная схема для любого пользователя быстродвижущихся средств.

alexmbr 9 августа, 18:52


Edited at 2019-08-10 09:44 (UTC)

tank_ua 10 августа, 9:46
968м в семье был, так что знаю, о чем пишу.

там только ностальгия о молодости греет, не более.

tank_ua 10 августа, 10:04
а вот вечно заклинивший бензонасос, на который нужно было намотать тряпочку и ее время от времени поливать, мегаглючгные высоковольтные провода, с тонюсенькой проволочкой внутри кучи пластмассы, которая просто прогарала, ну и колпачки на свечи доставляли.

Edited at 2019-08-10 10:05 (UTC)

euthanasepam 11 августа, 6:59
Проблема совєцького автопрому була не в проектувальниках, які своє діло знали, а у вимірювальних приладах, виробничому обладнання, кепських матеріалах та криворуких робітниках на виробництві. Якби за технічною документацією заводу на точному сучасному обладнання з гідних матеріалів та прямими руками цілком виготовити будь-яку повоєнну совєцьку легкову машину (крім ВАЗу, там окрема історія), то вона гарантовано буде не гірша за іноземні аналоги, а скоріш за все — краща.

Edited at 2019-08-11 07:00 (UTC)

tank_ua 11 августа, 9:14
соглашусь, но добавлю - единственным легковым автомобилем совка, являвшимся 100% своей разрабткой - была таврия.

все остальные машины эти самые проектировщики просто приспосабливали украденный/купленный автомобиль под имеющиеся материалы и комплектующие.

lg_hater 10 августа, 13:40
Еге, автомобіль, бо на чотирьох колесах. Але, аби він був повноцінним, треба було мати ще один такий же в гаражі, у вигляді запчастин. Ще й з собою возити, окрім запаски, набір з обох напіввісей, сухарів до них, бобини з бігунком трамблера, стартера, щіток та випрямляча до генератора із ремінем, та ще деяких дрібниць, що загалом ледь-ледь вміщувалися під запаскою, в заглибинах багажника, та під подушкою заднього сидіння. А ще треба було самотужки переробляти пічку на іскрове запалювання та окремий бачок, якщо треба їздити взимку. Колхозити повітрозабірники, чи додаткові вентилятори, щоби їздити влітку. І все одно, більше 90-та по трасі не гнати, аби движок не перегрівавсь на зависоких обертах. І мити, мити та мити, ледь не щодня влітку. Бо пилюка, ще й, не дай Боже, на підтікаючу оливу, то шуба, від якої жоден вентилятор не спасе.

965 якось пройшов повз мене, а от усі три з наступних багато крови виссали. То ж ну його нафуй, того запорожця, навіть попри деякі його чесноти порівняно з іншими вилупками совкоавтопрому. Краще вже отаку моточіклю раз на рік до майстерні відігнати, та коли-не-коли власноруч якусь гайчину в ньому підкрутити.

lg_hater 11 августа, 12:41
Ну, тоді мені ліньки було влізати в вашу суперечку. Але насправді факти вказують на протилежне. В 1945..47 з совєцької окупаційної зони було вивезене геть усе промобладнання з кресленнями та документацією, з приладами та інструментами, із заготовками та сировиною. Передове німецьке устаткування. Скажімо, МЗМА — це завод, ЯМНЗП, Опеля, від якого на батьківщині лишилися лише фундаменти. І що, хіба ті горбаті москвачі-401, зроблені на німецьких станках, за німецькими кресленнями, але з совєцкого металу та совєцьким же пролетарієм, не те щоб кращими, а хоча б такими ж вийшли?

Аналогічна історія з мотоциклами. Мав "Дніпро-12". Тобто він і досі на городі стоїть, але вже не їздить. Багатократно модифікована розробка 30-х років, теж "доставшаяся в качістві трафєя". Вважається найкращим з совєтських важких мотоциклів, увесь модельний ряд яких по суті й був модифікаціями того ж таки трофею. А от "засновник роду", К750 що його виробляли на такому ж вкраденому в Німеччині до останньої відкрутки заводі — найгіршим. І дожило їх досьогодні не дуже багато. Тоді як "прототипи", тобто оригінальні німецькі старигани, бігають й понині в порівняній кількості, хоча вироблено їх було набагато менше.

Порівнювати ж ФІАТИ-124 з "копійками", навіть першими, ще не "вдосконаналеними" в Тольяті, навіть не хочу, бо то вже причта во єзицех. Хоча ті, перші, ще іноді зустрічаю на вулицях.

Ну і наостанок чи-то байка, чи-то бувальщина про совєцьких геніїв конструювання та технологій, що мені її розповіли під час практики на одному з таких напівтрофейних заводів. Якось приходить до КБ начальник цеха с вузлом, що той цех виготовляв. Кладе на стіл та каже: треба терміново щось міняти. Або конструкцию, або технологію. Бо не можемо його скласти. Оця гаєчка в такому місці, що жодним ключем до неї не підлізти. Головний аж чаєм поперхнувсь: Як??? Як же ви 30 років його складали? Чому саме зараз, раптом, не можете? А той каже: був у нас, мовляв, такий собі дядя Саша, в нього переламана рука криво зрослася. От він нею в ту нішу залазив, та пасатіжами закручував. А зі вчора на пенсію вийшов. І ніхто та, як він, зробити не може. То ж поліз головний конструктор у папери, аби з'ясувати, як же ті кляті фашисти цей вузол складали. Цілий тиждень цех стояв, допоки аж у обласному архиві не знайшли орігинальну технологічну карту. Виявилося, що в німців замість дяді Саші був такий хитрий гнутий ключ з цангами, у які затискалася гайка, та тягами, якими її крутили. Але під час перемавповування документації про таку дрібницю забули. Й за 30 років виробництва, доробок, модернізацій, раціоналізації, так ніхто цього й не помітив.

Не знаю, чи то направду було, але історія цілком імовірна. Бо коли вимерли геть усі специ, що навчалися ще за царя, совєцькі мавпи, що їх замінили, стали спроможними хіба що сяк-так скопіювати щось чуже, та модифікувати, здебільшого в гірший бік.

igorsova 9 августа, 21:47
Ходить легенда що це триколісне чудо замішане в найдовшій поліцейській погоні в Британії, але не тому що він швидкий, а тому що водій тікав по вузьких британських сільських дорогах
ґґґґ

shewolf_org 9 августа, 22:00
А всего-то стоило сделать одно колесо сзади, а два спереди.

sani_smile 10 августа, 7:10
Дякую за відео від Топ Гір! Один з найулюбленіших епізодів.
"Jokes aside", або якщо серйозно, ця пташка (robin - вільшанка) є гарним прикладом, що далеко не всі британці жирували й могли дозволити собі купити звичайну машину та виплачувати її чималу страховку.

euthanasepam 10 августа, 7:32
Та й не лише британці.

https://www.youtube.com/results?search_query=BMW+Isetta

Добре видно, наскільки мудріше зробили німці.


P. S.

Додам одненьке відео. :)Edited at 2019-08-10 07:34 (UTC)

b_503 10 августа, 13:26
BMW Isetta це все ж не задумка БМВ. А ліцензія італійської компании Iso ( Iso Autoveicoli S.p.A). Яка також розробляла холодильники і спортивні автомобілі.
А Ісета свого часу практично врятувала БМВ.

blagorodnii_don 10 августа, 14:28
На такой хуете наебнулся ведьмолов Ньютон Импульсифер из-за тибетцев, копавших тоннель, в сериале "Благие знамения".

  • 1