Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Мобільний додаток “Джура”Всі українські військові активно використовують смартфони в службових і особистих цілях. Це об’єктивна реальність сучасного світу, при цьому, регламентувати їх діяльність в Мережі практично неможливо.

Українські строковики масово використовують російські додатки, які спеціально націлені на цю групу військових. До прикладу - "ДМБ таймер", "Счетчик ДМБ", "ДМБ дневник", "Дембель неизбежен", "Таймер дембеля" та інші.

На перший погляд, дані програми цілком безпечні. Як правило, це - невелика програма-асистент з простими функціями. Наприклад, вона допомагає слідкувати за часом, проведеним у війську і показує, скільки ще залишилося до дембеля. А тим часом виконує збір інформації для російських спеціальних служб. До такої інформації відноситься - геолокація, переміщення військовослужбовця, особисті дані, фото та відеоматеріали. Такого роду інформація має високу цінність для противника. Кремль активно використовує мобільні аплікації як для збору інформації так і з пропагандистською метою.На нашу думку, те, що не можливо заборонити, треба скерувати в правильне русло. Тому ми розробили додаток "Джура", яка має такі ж корисні функції для наших солдат, але без передачі даних російським спецслужбам і поширення російської пропаганди.Ось основні функції додатку:

 • Рекрут може слідкувати за часом, який провів у війську. А також визначати, скільки ще залишилося до демобілізації. Дані відображаються в числах і візуалізовані на часовій шкалі, де позначено «екватор» та інші дати.

 • Розділ нотаток дозволить занотувати важливі події та факти. Додати фото на згадку.

 • Синхронізація акаунту з сервером збереже дані в нотатках. Увійшовши з нового пристрою, користувач матимете все на місці.

 • Календар пам’ятних дат допоможе дізнатися нові факти з історії України та не забути привітати побратимів з професійними військовими святами.

 • Програма має тематичні оформлення, які найкраще підійдуть до роду військ, національної гвардій чи прикордонної служби.

 • Чат для військових додасть живого спілкування солдатам та дозволить поділитися досвідом.

 • Нічний режим дозволить зменшити яскравість світіння екрану та не привертати увагу.
Переконані, функціонал програми може бути цікавим не лише строковикам а і професійним військовим. Адже спеціально складений календар пам'ятних дат має фокус на військовій справі, історії і патріотичному дусі. Це може стати у пригоді офіцерам, що відповідають за морально-психологічний стан солдатів. Зручно мати стислу інформацію під рукою.

Це перший офіційний реліз додатку, ми плануємо періодично випускати оновлення та паралельно ведемо розробку для IOS.

Джура на Google.Play

Автор ідеї і дизайну Лук’ян Турецький. Графічний дизайнер зі Львова, солдат ЗСУ п’ятої хвилі мобілізації у 2015 - 2016 роках. Партнер проекту і ІТ-спеціаліст з 8 річним стажем комерційної розробки Володимир Пасіка, який з 2014 по 2019 на волонтерських основах активно допомагав підрозділам ЗСУ, СБУ та МВС в боротьбі проти російського агресора.

Будемо вдячні ЗМІ та блогерам за поширення інформації стосовно додатку, для швидкого заміщення російського шпигунського програмного забезпечення на телефонах українських військових.

Tags: Пиар
Subscribe
promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 26 comments