?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ДемСокира

Що потрібно КремлюУ Зеленського не розуміють однієї речі (і сам він її не розуміє).

Кремль в Україні не ставить на Зеленського проти Порошенко, або на Порошенко проти Зеленського. Їх не влаштує НІЯКИЙ президент України, їх і Янукович не влаштовував. І якийсь там Бойко не влаштує, тому що вони прекрасно розуміють, що Бойко такий шовковий поки є ніким, а тільки-но на трон вилізе, його не зупиниш. Медведчук тут не стане президентом, а решта РФ не потрібні.

Що потрібно Кремлю? Щоб нас взагалі не було ні як країни, ні як нації, щоб ми тут в горлянки вчепились один одному, щоб ненавиділи один одного. Їх тільки такий результат задовольнить – щоб у нас тут кров і хаос, і Європа сама просить Росію втрутитись.

Кремль не буде підігрувати Зеленському. Навпаки. Якщо є хоч якась частина населення, яка сприймає Зеленського, як президента, який жалюгідно мимрить про інциденти як національне приниження, то Кремль продовжить системно в це бити.

Український президент виглядає, як ганчірка, якщо вбивати українських бійців? Для Кремля це ідеально.

Кремль же може суттєво підвищити рівень наших втрат і без початку наступальних загальновійськових операцій, на які Європа буде вимушена реагувати. Не треба в лоб обстріли нарощувати, є інші способи.
Розгортання повноцінної снайперської війни, розгортання роботи ДРГ, розгортання роботи бізпілотної авіації, потужні удари по локальним опорникам, диверсійна робота місцевого населення і криміналу – можна отруїти їжу, воду, горілку, можна заміновувати дороги.

І безглуздо кричати про Мінські. Тому що «ну війни ж повномасштабної немає, Володя, ну чого ти ниєш». Вбивають українців? Не з арти? Ну так відведи війська значить за Мінськими, там не дістануть. І взагалі треба просто перестати стріляти і наживатись на війні. Беня ж солярку в армію постачає, так? Ну ось і перестаньте заробляти, ага, корупція кококо.

Путін і його міньйони в 1 та 2 АК, в Німеччині просто мочаться в очі Зеленському, і чим більше Зеленський вигладає жалюгідним, тим сильнішим буде струмінь.

Виходу з цього циклу не буде, поки хтось з нових облич не знайде хоробрості і не скаже Вові це в очі. А потім не повторить ще кілька разів, що прийшов час знайти яйця (бажано не Богдана) і згадати, що ти не акторчик, а президент країни, що воює, і повинен поводитись відповідно.

Не можна перед чекістами принижуватись, не можна, це заохочення до збільшення насильства, очевидна, сука, річ.

І не вийде поміж струменями, тому що потік буде наростати, якщо дзвонити Путіну і щось просити, бл*дь.

Антон Швець, Демократична Сокира.promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
dagrael 7 августа, 11:47
В ходе разговора Путин заявил, что для деэскалации конфликта в Донбассе прежде всего нужно, чтобы украинские военные прекратили обстрелы населенных пунктов, которые ведут к жертвам среди мирного населения (с)

lg_hater 7 августа, 22:49
Ето для внутрінніва патріблєнія ©.
Кацапи направду геть нічого не знають про зе-ініціативу не стріляти. І певні, що ЗСУ дійсно розстрілюють житлові будинки. Й на окупованій території теж щодня пиздять про вигадані обстріли з кожної праски. Справа Гебельса живе та квітне.

tank_ua 7 августа, 11:56
отличный мульт, ситуация - говнище...

yizhack 7 августа, 12:39
Для кого как. Большая часть зе массы даже и не слышала про какие то там обстрелы. можете даже не сомневаться. а даже если б и слышала - там им насрать.

tank_ua 7 августа, 12:41
главное чтобы зелупа помнила дорогу до ростова.

euthanasepam 7 августа, 13:49
Я би казав, що одного уйобка в Ростові цілком досить. А другого можна було б таки повісити на Хрещатику. Для науки всім припіздентам.

tank_ua 7 августа, 13:59
ну мы же бандеровцы, а не кацапы. так что сначала нужно на крещатике посадить смереки))))))))

kingeugen 7 августа, 11:56
Как раз тот случай, когда в микромире и макромире динамика отличается. Чувак справа живёт на 10000$, а чувак справа - на 40000$.

kingeugen 7 августа, 12:46
первое "справа" - это "слева" конечно.

tamplier9797 7 августа, 15:38
Жаль, что нам так и не удалось ничего узнать о чуваке справа... (с)
:))))

kingeugen 7 августа, 15:40
ёпт, стоит один раз в жизни ошибиться.....

lg_hater 7 августа, 22:53
Ох, Джузеппе, напрасно ты зашел в этот сарай! :)))

Денис Скурский 7 августа, 12:06
Скажу кратко - жопа. Этот зелибобик договорится о том что нашу армию надо отвести за Днепр, что бы прекратить стрелять

akupec 7 августа, 12:25
Антон звісно правий, але упустив один момент. Звертатися до розуму чи совісті Зеленського те саме, що Зеленському просити Путлера не стріляти в нас. Абсолютно марні спроби.

ibigdan 7 августа, 12:43
партія має озвучити свою позицію і використати усі спроби впливу на ПреЗе до того, як ситуація зайде в глухий кут військового перевороту.

yizhack 7 августа, 12:37
Путін і його міньйони в 1 та 2 АК, в Німеччині просто мочаться в очі Зеленському, (с) а шмаркля потім відіграється на своїх ховрашках

ban_derivets 7 августа, 17:48
Избиратели этого уебана, конечно же, несут ответственность за свой уебанский выбор...

1n5ecto1d 7 августа, 18:05
Да как они могли знать заранее?!!

ban_derivets 7 августа, 18:46
Когда-то они в штаны срали и пешком не ходили.

Edited at 2019-08-07 18:50 (UTC)

igorsova 8 августа, 9:21
Кремль підтримував будь кого, лиш би Порошенко не залишався президентом, бо він сильний опонент, якого Кремль не був здатний переграти на протязі п'яти років (закомплексований Путін не був здатний сдєлать Порошенка).
А ЗекоМанда це звичайна зелена шмарка що не складає політиці кремля жодної суттєвої перепони.
Політика Кремля була, є і буде полягати в знищенні української свідомості, держави, мови, культури, бо Московія це країна-паразит із 140 мільйонним імперським населенням, що існує виключно за рахунок чужих ресурсів.
І тому Кремль і кремлівські гниди в Україні ні на секунду не припинять обливати брудом Порошенка аж допоки існує реальна можливість його повернення до влади в Україні.

  • 1