?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Одного разу в далекій галактиці...

Перед вашими очима комп'ютерна модель, на якій показано надскупчення галактик під назвою Ланіакея, і наше місце в ньому.

Червона цяточка на зображенні - це не Земля і навіть не Сонячна система, а наш Чумацький Шлях.Вчені давно намагалися зрозуміти, де саме у Всесвіті розташована наша Галактика.

У 2014 році команда дослідників зібрала дані про майже 100 000 галактик і склала карту їх розташування і переміщення в космосі.

Вперше ми побачили, що Чумацький Шлях входить до складу куди більшої системи галактик - в суперкластер, який вчені назвали Ланіакея.

Приблизний діаметр цього суперкластера 520 мільйонів світлових років, і Чумацький Шлях розташований далеко від його центру, практично на самій околиці.

У Ланіакеі, на протилежному боці від Чумацького Шляху, знаходиться гравітаційна аномалія - ​​так званий Великий аттрактор, до якого, як з'ясувалося, мігрує більшість галактик суперкластера (в тому числі і ми).

Джерело: instagram bosplanet

Pazynych Volodymyr


promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
rvun 5 августа, 20:17
Технічна реалізація на данному етапі розвитку техніки не можлива. Ну а чи винайдуть такі технології чи ні питання таке. Коли винайдуть, тоді і побалакаємо. А прям зараз - кацапня перетворює шахтою "Юнком" на Марс наший Донбас, а відсутність води і ті ж кацапи перетворюють на тий же Марс наший Крим. Ну то вставши з цього стільчика інших місць вмостити жопу для нас немає. Я б віддав перевагу варіанту, де з планетки спихують кацапів.

  • 1