?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Одного разу в далекій галактиці...

Перед вашими очима комп'ютерна модель, на якій показано надскупчення галактик під назвою Ланіакея, і наше місце в ньому.

Червона цяточка на зображенні - це не Земля і навіть не Сонячна система, а наш Чумацький Шлях.Вчені давно намагалися зрозуміти, де саме у Всесвіті розташована наша Галактика.

У 2014 році команда дослідників зібрала дані про майже 100 000 галактик і склала карту їх розташування і переміщення в космосі.

Вперше ми побачили, що Чумацький Шлях входить до складу куди більшої системи галактик - в суперкластер, який вчені назвали Ланіакея.

Приблизний діаметр цього суперкластера 520 мільйонів світлових років, і Чумацький Шлях розташований далеко від його центру, практично на самій околиці.

У Ланіакеі, на протилежному боці від Чумацького Шляху, знаходиться гравітаційна аномалія - ​​так званий Великий аттрактор, до якого, як з'ясувалося, мігрує більшість галактик суперкластера (в тому числі і ми).

Джерело: instagram bosplanet

Pazynych Volodymyr


promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
rvun 5 августа, 15:32
)
Якщо не винайдуть способа якихось стрибків - то далі пари планет від нас ніякого освоєння космосу не буде, бо якщо навіть використати для польоту ядерний реактор (тоб-то зняти питання кількості палива на судні) - все-одно це буде та чи інша варіація ракетного двигуна, імпульс якого завжди буде обмеженим механічною міцністтю людини. Отже - без якихось миттєвих стрибків - це завжди займатиме до пупа часу і не буде мати ніякого обгрунтування, окрім наукових досліджень. Тоб-то все ж ділити синицю в руці (принаймні зараз) - важливіше, ніж по журавлю в небі на рило. Бо якшо кацапи спихнуть нас з глобуса - інших місць для життя в нас немає і не передбачається просто через закони фізики.

Edited at 2019-08-05 15:33 (UTC)

silovolt 5 августа, 16:41
Я, собственно, не о туризме, я об эмиграции.
Сколько времени займет — неважно, во что обойдется — тоже.
Абы заселить и освоить новые и новые, если там конечно жизнь возможна
или если можно как-то сделать чтобы была возможна... при таком-то количестве планет — почему не найдется нужная?
или много нужных, с похожими условиями на них? Времени — вагон, пока генный состав стабилен поколение от поколения —
сколько-то миллионов жизней у нас ещё есть, если не выродимся совсем, конечно.

и да, найдется что-то для перемещения, обязательно.
есть такое мнение, почти ничем не подкрепленное, но....

Edited at 2019-08-05 16:43 (UTC)

rvun 5 августа, 16:51
Антарктиду з ідеальною атмосферою не можливо заселити, цілий континент гуляє прям тута, а Ви про калачі небесні. Ніхто нікуди не емігрує з вірогідністтю 99,9999999. Звістно, може будуть якісь наукові відкриття в подальшому, проте зараз - це все наукова фантастика. На Марсі не тримається атмосфера, Венера не має води і теж має заслабке магнітне поле. Та ж окрім Землі людина ні де не житиме, аби на Землю потім не повертатися.

yellowblueflag 5 августа, 19:00
"а Ви про калачі небесні" :
1. нікого не цікавить що "під ногами" :( Така вже в нас "конструкція" - рухатись "вперед", не "вивчивши тилів". І це "розумна" стратегія. Що краще "вивчати" - "дівочий організм", чи свій, рідний прищ на жопі ? :) А от як "Антарктида/прищ" заболить, то "дівчата будуть нудьгувати" :)
2. Як про мене - треба пуляти "життям" в різні сторони. Мікробами. Може хоч одне з 1000/1000000 долетить - мені чомусь здається, що і ми так з'явилися. Математика підтверджує, що не могло зародиться життя за такий короткий термін.

rvun 5 августа, 20:17
Технічна реалізація на данному етапі розвитку техніки не можлива. Ну а чи винайдуть такі технології чи ні питання таке. Коли винайдуть, тоді і побалакаємо. А прям зараз - кацапня перетворює шахтою "Юнком" на Марс наший Донбас, а відсутність води і ті ж кацапи перетворюють на тий же Марс наший Крим. Ну то вставши з цього стільчика інших місць вмостити жопу для нас немає. Я б віддав перевагу варіанту, де з планетки спихують кацапів.

  • 1