?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Ты не прав, "Борис"

Владелец и сооснователь клиники "Борис" (другой сооснователь находится в международном розыске по линии Интерпола), фельдшер, советник преЗедента, зедепутат и кандидат в земинистры здравоохранения продолжает отжигать. Теперь в интервью на Цензоре он обещает снизить цены на лекарства.

Цитата:

- Каким образом?

- Нужно принять европейские законы по розничной торговле фармпрепаратами. Их, кстати, пыталась принять Рада предыдущего созыва. В требованиях там было, что в учредителях аптеки обязательно должен быть фармацевт, причем, он может открывать лишь ограниченное количество аптек, расстояния между этим аптеками тоже должны быть регламентированы, много еще нюансов. Ведь крупные аптечные сети сегодня диктуют цены рынку, требуя от производителей по условиям т.н. маркетинговых договоров 15-20% только за то, чтобы попасть на полку. На Западе такого нет.

- На Западе нет крупных аптечных сетей?

- Нет, 2-3 аптеки на одного фармацевта. И только если этот фармацевт умирает, может прийти кто-то другой и открыть другую аптеку.

Штош, вот либертарианцы, которых мы заслужили.

Если ввести драконовские ограничения для рынка, цены точно упадут, не сомневайтесь. Это всегда так происходит, чем меньше продавцов и чем жестче для них условия - тем ниже цены. Можно и на продукты снижать цены таким же способом. Достаточно запретить сетевые магазины, супермаркеты всякие, только мини-лавочки, и чтобы владели лишь дипломированные продавцы. Тогда никто не будет диктовать цены рынку, и сразу наступит изобилие дешевых продуктов.

Но вот в описании ситуации на Западе господин Радуцкий был не совсем точен, и, наверное, по незнанию несколько исказил факты. Описанная им система действительно существует, но не на всем Западе, а лишь в Германии (и схожая во Франции). И справедливо критикуется как реальный пережиток еще средневековых ограничений, приводящих к массе неудобств для пациентов, и, сюрприз, к завышенным ценам. А вот в других странах Запада, включая США, аптечные сети очень даже развиты.

Dmitry Medved


promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
uasemperfidelis 5 августа, 15:43
Все вірно.
Не маю жодних заперечень.
Але нє )))
Маю ))
Виключно між нами, хлопчиками.
Ніколи не включайте в собівартість постійний фонд заробітної платні.
Пряма собівартість, яккщо намалювати її в вигляді графіку - це дві паралельні криві.
Верхня - це виручка. нижня - собівартість.
Вони не зовсім паралельні, але схожі (миж дещо по сировині закупляємо наперед) - там ще завдання, як мінімізувати фінансові цикли (фінансовий обіг).
==
Уявіть картину бізнесу. Наприклад, у вас щось трапилося і продаж встав.
Але. У Вас є щомісячні умовно постійні витрати. Оренда, комунальні, оплата праці.
Чому умовно постійні?
Ви щось можете правити, але не сильно.
Нє, ну якщо бізнес повністю накрився мідним тазом, то всьо!
==
Тобто ще раз.
Давайте тихо з Вами проїдемся.
Є торгівельна виручка.
Є прямі витрати.
Бачите ці дві лінії?
І тут, по цьому графіку проводимо товстим червоним фломастером умовно постійні витрати.
Так от.
Коли стабільна щомісячна маржа між виручкою та прямими витратами стабільно покриє ваші умовно постійні витрати (назвемо їх адміністративними) - це назветься точкою беззбитковості (тільки не забудьте за податки і обслуговування заємного фінансування).
==================
Rvun, не лякайтесь, будь-ласка, насправді все дуже просто.
Якщо не зрозуміло, перечитайте ще раз.
Задайте питання - відповім.
Фінансовий менеджмент, це взагалі не складно.
Тільки треба зрозуміти сам формат.
Якщо зрозуміли - Ви вже профі.
Ви повинні уявляти це як шар. Такий собі замкнутий комплекс.
І уминати його з усіх сторін руками так, щоб воно було схоже на шар.

rvun 5 августа, 16:33
Та я й не лякаюся, бо бувало й сам таке обраховував) ви говорите хоч і за украінську, але ринкову економіку. Я ж мову веду за планову економіку в умовах СРСР і те, чим займався мій тато, а він працював певний час головним технологом і був досить компетентною людиною. За його словами - в ТІ часи в ТІЙ країні людина була насправді рабом, який поки не здох має приносити зиск, а коли зиску не приносить - знач має здихнути, аби не відволікати ресурси. Звідти - пенції для колгоспників по 11 карбованців і оце чудове медичне забезпечення, яке лікувало тіко виліковне і навіть не бралося за щось важке. І це ми говоримо за часи відлиги, бо в часи терору - був план по ув'язненню громадян і використанню їх в якості безкоштовної робочої сили. Як ви розумієте - таких ніхто не лікував, а мій дядько, який працював в "органах" - ще й під п'яну руку розповідав, що прямо в установчих документах є такі моменти, що ЗК мають за термін ув'язнення втратити здоров'я і бажано склєїти ласти. Це я просто про те, що ви були молодою людиною і ті часи асоціюються з чимось хорошим, бо ви не стикнулися тоді з темною стороною. А 90% тієї країни - якраз і була ця темна сторона, і медицина там була таким само гівном, як і все інше.

uasemperfidelis 5 августа, 16:41
Ні, все що писав вище - це міжнародні стандарти управлінського обліку.

uasemperfidelis 5 августа, 16:43
До речі, а Ви якого року? Я 1970-го.

uasemperfidelis 5 августа, 16:54
Заздрю. Ви молодий. Та й я теж не вважаю себе старим.
Нє, ну дійсно ж, проводжу молодим інструктажі по поводженню зі зброєю, по орієнтуванню, по текмеду, по сарерно-інженерці.
Отожбо ))) Ми з Вами ще попрацюємо )) Тримаю твою спину, воїн! Слава Україні!


  • 1