Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Пропозиція до нової ВР від D7. Без регістрації та смс.

Там старі люди кажуть, Рінат Лєонідич Гудок спохватився, що всі його політичні проекти спіткала злая доля і вони у Раду не пройшли, тому його муточки-рішалочки нема кому голосувать.

У зв'язку з цим він трясе мошною і пропонує депутатам по 50 тисяч ує за те, щоб вони зібралися для нього у фракцію. За це вони отримають гроші, а також багато лайна на лопаті, тому що якщо бігати від чорта до чорта - погана прикмета, ніхто любити не буде.

Тому у мене зустрічна пропозиція. Набагато вигідніша.

Хлопці! Дівчата! Я пропоную такий план. Ви берете гроші у Ахмєтова за вихід з фракціїї Слуги Народу. Як чесні люди, виходите з фракції Слуги Народу. І створюєте фракцію Демсокири.

Половину грошей віддаєте Швецю, у нас такі правила, виключень немає, самі страждаємо. Це, звичайно, мінус.

Але ж плюси!

По-перше, у вас залишається половина грошей.

По-друге, так вас ненавидять всі, а згідно мого плана вас ненавидять лише Ахмєтов та Зе, а вулиця і фейсбук вас одразу починає любити. Це вам дуже знадобиться через рік, точно кажу.

По-третє, замість Трускавецької школи політики ви отримаєте справжній курс експертної підготовки і постійну підтримку від кращих профільних експертів країни з усіх питань. Тобто ви доволі швидко зрозумієте, чому з інших депутатів усі сміються і навіть самі час від часу зможете з них насміхатися. Це безцінно.

Пропозиція діє обмежений час.

Депутат! Мандат в землю! Невеликими групами здавайтеся Гудименку! В Демсокирі вас чекає любов Бога-Імператора, імунитет від наших тролів, кава і печеньки. А головне - не треба бути нічиїм слугою.

Alex Noinets

Tags: ДемСокира, Политика, Стёб
Subscribe

 • В нашої родини поповнення!

  Ми ростемо! І ні, це не про сантиметри, а про цілих два нових осередки. Щоправда, один із них ми мали відкрити ще минулого року, але коронавірус…

 • Хітяра :)

  видео на ютуб

 • Февраль: набрать камней и плакать

  9 февраля - в курортной Алуште вводится подача воды по графику, 5 часом утром и вечером. Причем, оккупационный "мэр" города Галина Огнева в ФБ пишет…

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 9 comments