?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Україньска особлива зелена хромосома

Лариса Васильєва: Це просто казна-що, панове, і Трускавець тут не допоможе! Прочитайте цей баттл уважно. Неперевершена пані Уляна Супрун розбирає інтерв'ю Узеленських. А ті по темі медицини верзуть таке, що вуха загортаються - тут вам і расові особливості перебігу хвороб (!), і Бісмарк, трясця його матері! Отто фон Бісмарк, Карл!

Уляна Супрун: Нещодавно радник Президента з питань охорони здоров’я Михайло Радутський дав розлоге інтерв’ю газеті “Ваше здоров’я”, яка, до речі, належить родині Загоріїв (власникам одного з найбільших фармацевтичних бізнесів в Україні). Вдячна Михайлу за можливість вкотре нагадати українцям про вже втілені командою Міністерство охорони здоров'я України зміни та спростувати поширені міфи і маніпуляції, якими переповнений згаданий матеріал.

Декілька найцікавіших фрагментів:

❌ “Тож найперше, що має бути і неодмінно буде зроблено, — це затвердження національної стратегії розвитку системи охорони здоров’я. У ній буде чітко розписано, що слід виконати в перший, п’ятий, десятий рік”.

✅ Національна стратегія реформування системи охорони здоров’я в Україні на період 2015-2020 років вже існує і затверджена. http://moz.gov.ua/strategija

Політики регулярно змінюються, але впровадження обраної державної політики має тривати. Старт з нуля з приходом кожного нового міністра — одна з причин, чому бажані зміни не відбулися раніше. Тому коли у 2016 році ми прийшли в Міністерство, то взяли стратегію, яку готували експерти до нас і почали її втілювати.

Спочатку ми понад рік боролися за прийняття закону “Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення”. Саме з його прийняття розпочалося системне впровадження трансформації медичної системи.

Ми розпочали зміни на рівні сімейної медицини і цей етап трансформації практично завершено. http://bit.ly/2SP2LFf На черзі зміни в поліклініках та лікарнях. Протягом цього року триває підготовка, а з 2020 заклади, що надають спеціалізовану медичну допомогу також почнуть працювати за новими принципами. Як відбувається підготовка до змін та як працюватиме система з 2020 року тут: http://bit.ly/2ZbwOtf

❌ “Протоколи інших країн можна брати за основу, але їх обов’язково потрібно адаптувати. Адже, скажімо, генетичні відмінності в перебігу тих чи інших хвороб у представників різних рас визначають й особливості їх лікування. Тому протоколи мають бути тільки національними, написаними українською мовою, затвердженими МОЗ і Мінюстом, адаптованими”.

✅ “...генетичні відмінності перебігу тих чи інших хвороб у представників різних рас” — серйозно?

Ми вже нагадували народній депутатці Ользі Богомолець, що не буває жодних “імунних потреб нації”, а хвороби не знають національних чи територіальних кордонів. Тому жителі будь-якої країни світу можуть заразитися тим самим вірусом кору, поліомієліту або збудником дифтерії. http://bit.ly/2LMCSoV

Так само з міжнародними протоколами. Такі ґайдлайни — це універсальні алгоритми для лікарів, як призначати лікування пацієнту. Вони створюються медичною спільнотою на основі багаторічних досліджень та пошуків оптимального шляху лікування. Анатомія для українців, американців чи поляків — однакова. Процес перебігу тих чи інших захворювань теж однаковий.

❌ “Також через гальмування розвитку трансплантології держава виділяє шалені кошти на проведення діалізу, який нашим хворим призначають пожиттєво, тоді як в інших країнах — лише на період очікування донорського органа”.

✅ Систему трансплантації не можна побудувати за рік. Зміни в цій галузі відбуваються покроково та системно, але для цього потрібен час.

Вже розроблена та на стадії тестування Єдина державна інформаційна система трансплантації. http://bit.ly/2ZiCqCb Окрім цього в Україні з’явилася нова професія — “трансплант-координатор”. Навчання за цією професію вже пройшло 33 людини. Більше про це можна почитати тут: http://bit.ly/2Yt2V6B, http://bit.ly/2ymXBXS

❌ “Закупівлі ліків однозначно не має проводити МОЗ України — усі скандали навколо роботи Міністерства завжди були пов’язані з цією проблемою. Тому нині, на перехідному етапі, потрібно, аби закупівлями займалося не МОЗ чи міжнародні організації, а державна національна агенція, представники якої відповідатимуть за свої дії чи бездіяльність за українськими законами”.

✅ МОЗ України не проводить закупівлі ліків уже четвертий рік. Більше того, наприкінці минулого року було створено агенцію — ДП Медичні закупівлі України. Воно відповідатиме за централізовані закупівлі ліків та медичних виробів за державний кошт і вже поступово перебирає на себе цей процес. Це важко не помітити, якщо хоча б мінімально дослідити тему. Більше про роботу Агенції: http://bit.ly/32Pn75V

❌ “Ще один парадокс: в Україні з незрозумілих причин заборонено закуповувати ліки in balk. Тоді як в деяких країнах це дозволено навіть хронічним хворим — вони купують великі упаковки ліків на тривалі терміни лікування, що обходиться їм значно дешевше. У нашій державі такої можливості не мають і лікувальні заклади. Це здорожчує медикаментозне лікування хворих на 10-15%”.

✅ По-перше, правильне формулювання, про яке згадано вище — "in bulk". По-друге, "in bulk" ніде в світі не продається, бо це незавершене виробництво.

"In bulk" — це будь-який лікарський засіб, призначений для виробництва готового лікарського засобу, який пройшов усі стадії технологічного процесу, крім стадії фасування та/або кінцевого пакування і маркування. А те, про що скоріш за все йшлося в інтерв’ю, це госпітальні упаковки.

В Україні дозволені до застосування виключно зареєстровані лікарські засоби, що пройшли всі стадії виробництва. Зокрема і великі, госпітальні упаковки. Їхнє виробництво залежить від бажання самого виробника, а продаж не заборонений.

❌ “Наразі формується перелік, які державна страхова компанія оплачуватиме 100%. Сюди обов’язкове увійде лікування онкопаталогії, особливо небезпечних та соціальних інфекцій, орфанних і генетичних хвороб, надання екстреної медичної допомоги (на догоспітальному етапі), можливо, й ургентна стоматологія”.

✅ Національна служба здоров’я України — незалежний технократичний закупівельник медичних послуг для пацієнтів. Служба вже закуповує гарантований пакет медичних послуг на рівні первинної медичної допомоги. http://bit.ly/2OqxCd2

Так само відбуватиметься і на рівні спеціалізованої. До гарантованого пакету будуть входити планова діагностика, консультації, амбулаторне або стаціонарне лікування, а також екстрена медична допомога.

Не будуть оплачуватися немедичні послуги (покращені умови перебування в лікарні, довідки, масажі, бальнеологія), медичні послуги без направлення лікаря, стоматологія (окрім дитячої та екстреної), щеплення поза національним календарем щеплень, а також планова діагностика, консультації, амбулаторне або стаціонарне лікування без направлення лікаря.

Що варто знати про медичне страхування: http://bit.ly/2XAebxq

❌ ”У програмі Президента України передбачені механізми, як отримати додаткові кошти на охорону здоров’я, не збільшуючи податків. Бо неприпустимо фінансувати її за принципом «скільки коштів є, стільки й поділили на душі населення» (як це робили за нинішніх реформ)”.

✅ Так робили не за “нинішніх реформ”, а за весь час існування системи Семашка. І внаслідок трансформації системи охорони здоров’я повністю змінюється ця система. http://bit.ly/2YgwCwE. Коментувати тезу про додаткові кошти не збільшуючи податків навіть не починатиму.

❌ ”Найприйнятнішою для нас є система Бісмарка, яка передбачає солідарну відповідальність держави і пацієнта”.

✅ Сподіваюсь, що у нової команди ще з’являться “молодші” орієнтири, ніж Бісмарк. http://bit.ly/2K4pElH

❌ ”Міністром охорони здоров’я в Україні має стати не публічна особа, не політик, а кваліфікований менеджер, виконавець, який 90% свого часу витрачатиме не на спростування фейків, а на реалізацію державної політики у сфері охорони здоров’я.”

✅ Хто б не став міністром охорони здоров’я в Україні за наявного стану справ — їй чи йому прийдеться спростовувати фейки через некомпетентність, необізнаність чи свідому брехню людей, яких вважають експертами і запрошують на інтерв’ю. Довгий час на цій брехні наживались і продовжують наживатись недобросовісні люди. А кваліфікований менеджер завжди знайде час для боротьби з такою загрозою 😉

Готові з командою за необхідності повторно презентувати команді Президента зміст трансформації системи охорони здоров’я. У будь-якому разі рекомендуємо уважніше готуватись до публічної комунікації та не споживати інформацію з сумнівних джерел.


promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
ajento 30 июля, 8:23
Радник Президента з питань охорони здоров’я Михайло Радутський - ідіот.

ajento 30 июля, 8:42
Це-ж той що "нулі поплутав"? По 4000$ зарплатні районним лікарям понамальовував?
Їбучий нарід. Мало їм, блядям, крєпкаго хазяйствєнніка було? Щоб вони сукі до кінця життя в цього Радутського лікувались. Препаратами "In bulk".

wild_west_lutik 30 июля, 9:00
Не, нулі поплутав той кретин шо садять міністром освіти.

minnay 30 июля, 11:03
То Сергій Бабак, син Віталія Бабака, який свого часу повністю розікрав Національний авіаційний Університет.

euthanasepam 30 июля, 8:26
Ці нагосподарюють.

nadia_76 30 июля, 8:36
Страна выбирала в нардепы:
Кукол из телевертепа,
Фотографа, Швею, Бариста,
Таксиста, Артиста, Дантиста,
Певца, Рэкетира-подонка,
С большими губами девчонку,
Шоумена, Спортсмена-кретина,
Далекой страны гражданина,
Бомжа, Тамаду, Гитариста,
Известного афериста,
Расиста, Бармена, Буддиста,
Повара, Контрабандиста,
Титушку, Качка-культуриста.
И главного сепаратиста...
Как жаль, что за время пути
Страна не смогла подрасти.

jurashz 30 июля, 9:38
И маленькую собачонку

tank_ua 30 июля, 8:46
малорослики тоже получили дополнительную хромосому и рсукоязычную челюсть

https://fakty.ua/313082-bitva-za-umy-ukraina-zapustit-russkoyazychnyj-telekanal-s-vecshaniem-na-ves-mir

так что подорожник в качесте лечения и сваты в качестве обезбаливающего

вы зрабылы це разом, гниды....

fyvaproldzhe 30 июля, 9:09
Эх, побольше бы таких, как Супрун. А по факту - да, йобаный стыд.

jurashz 30 июля, 9:38
Почему в партии Слуга народа все кретины?
Кого о чем не срроси, такой уровень не компетенции, что просто пиздец же!
Они и паиентов залечат до смерти и всю страну.

ammebius 30 июля, 9:42
Потому, что все кретины вступили в слугу народа.

jurashz 30 июля, 9:46
а дебилы за них проголосовали

nadia_76 30 июля, 9:51
Если учесть, что президент страны - клоун, так все логично.

rhat2017 30 июля, 9:57
да все просто - все эти зепутаты и радники презедента - они до сих пор жили в параллельной реальности - а теперь ознакамливаются с ситуацией в стране по заголовкам мусорных СМИ.
Поэтому ляп за ляпом....

zz_z_z 30 июля, 10:16
А уже точно принято решение о уходе Супрун?

argument_q 2 августа, 21:45
Она не уйдёт - её уйдут. Зачем бы ещё велись эти поиски кандидатов.

Вячеслав Ганжа 30 июля, 15:15
По моему все проще. Чувак просто процитировал одну из серий сериала "Доктор Хаус", в которой Форман прописывает больному негру лекарство для негров ( что то там связанное с повышенным содержанием мелонина в коже).
Больной негр борется за "свои рассовые права" и требует лекарство для белых.
В итоге Формана отстраняют, а Хаус даёт негру то же самое лекарство но с комментарием, что оно исключительно для членов республиканской партии.....

argument_q 2 августа, 21:46
Да, это первое, что вспоминается. Лечить парень учился по сериалам, эти по сериалу наруководят.

  • 1