?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Умножай и властвуй!

Министерство образования возглавит чувак, который не смог правильно посчитать деньги нужные на зарплату учителей, когда Зеленский пообещал зарплату в 4 тысячи евро. Тупо с таблицей умножения траблы. Теперь будет возглавлять образование.Роман Доник


promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
dobro_elatel 29 июля, 6:44
Да, давайте

Посмотрим, как у него сойдется

chess_y 29 июля, 7:43
У него-то сойдется. Про нас - не уверен.)

chess_y 29 июля, 7:04
Война — это мир Свобода — это рабство Незнание — сила ..(с)

nadia_76 29 июля, 7:17
"експерта Сергія Бабака" - а в чем этот бабак эксперт?

uasemperfidelis 29 июля, 7:41
Біографія[ред. | ред. код]
Економічну освіту здобув у Київському національному економічному університеті та в Університеті Нейпіра, Шотландія. Закінчив юридичний факультет Університету новітніх технологій, а також Ужгородський національний університет за спеціальністю «Психолог».

Був заступником Генерального секретаря Українського національного комітету Міжнародної торгової палати, директором Департаменту міжнародного співробітництва. Колишній проректор і радник ректора Університету новітніх технологій. Директор департаменту з питань підприємництва та залучення інвестицій Українського Союзу промисловців та підприємців.

Скандали[ред. | ред. код]
Висловився про твердження «для виплати українським вчителям зарплати в $4 тис. на місяць достатньо $200 млн на рік», що «це абсолютно не є фантастикою, це абсолютно реальні цифри», помилившись у розрахунках на понад 20 мільярдів доларів.[4] У докторській дисертації Сергія Бабака виявлено численні випадки плагіату.[5]


===========
Менеджером (з великої букви М) може вважатися тільки та людина, що саморуч придумала, залучила гроші, побудувала і окупила великий виробничий бізнес.
Що пережила весь той гєморрой. І знає всі деталі з середини.
Теоретик, що все життя перекладав папери - не може бути професіоналом.
euthanasepam 29 июля, 9:22
Буде реалізовувати День Бабака.

kartavyj 29 июля, 8:29
Ми всі президенти
Ми всі міністри освіти
Ми всі диспетчери атомних станцій

olma2000 29 июля, 8:54

Блять, а вот последнее нунах!


rvun 29 июля, 9:05
Ну, хз, як на ядєркі, а шоб стати дісом на ТЕЦ - таки треба мати ніхуйовий ценз роботи. Навіть волохата лапа гарантує, шо ви просто робитимете на станції, ніхуя не дісом, та й інженером не відразу. навіть за наявності диплому. Так шо більш ніж сумнівне твердження. Я до діса не добрався, пішов в конторці проектувати за гроші. Було б непогано, аби ценз мав місце і в народних обранців вжд преза до хуяриків в міськрадах, так, наприклад, було в римлян і греків. І вірогідно - спецом, аби охлос не ліз у вибори з свинячим рилом.

euthanasepam 29 июля, 9:20
Окружний адміністративний суд Києва зупинив реформу харчування в Збройних Силах України (ТЕКСТ УХВАЛИ)

https://www.ukrmilitary.com/2019/07/sud-vs-harchuvannya.html

Без коментарів.

rvun 29 июля, 9:39
Так всі хами зараз красяться в зелене. Портнов гукає, шо армії кирдик, такі привіти Порошенку - ну то всі сявки й собі підхопили. Так знизу й розвалять, шо ви думаєте.

ban_derivets 29 июля, 9:41
Хуяк хуяк,
Опять бабак...

Зелебабак.

antimordor 29 июля, 10:30
Так вроде курсы какие-то для них проводят. Может быть обучат таблице умножения и все, министр готов.

Katherina Ostapenko 31 июля, 9:00
А я думала, будет лысый в кофте pohui

  • 1