?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Вечер перестаёт быть томным

Служба безпеки України спільно з Військовою прокуратурою затримали російський танкер "NEYMA", який блокував українські військові кораблі у Керченській протоці.

Під час досудового слідства було встановлено, що за прямим наказом вищого керівництва ФСБ РФ представники Прикордонної служби ФСБ вчинили акт збройної агресії проти українських військових кораблів «Нікополь», «Бердянськ» та буксиру «Яни Капу» у Керченській протоці.


посилання на ютуб

Всупереч норм міжнародного морського права військовослужбовці прикордонних військ ФСБ РФ незаконно, із застосуванням зброї заблокували рух українських військових кораблів під час проходу Керч-Єнікальського каналу в Керченській протоці за допомогою танкеру «NEYMA» (ІМО 8895528, MMSI 273347000, прапор РФ).

Такі незаконні дії сприяли насильницькій, із застосуванням зброї зупинці та захопленню прикордонниками ФСБ РФ українських військових кораблів разом із 24 членами екіпажу.

За фактом блокування танкером «NEYMA» Керч-Єнікальського каналу в Керченській протоці слідчими СБУ, під процесуальним керівництвом Військової прокуратури, було розпочато і проводиться досудове розслідування.

Згідно зібраних Військовою прокуратурою та слідчими СБУ доказів заочно повідомлено про підозру 15 посадовим особам вищого військового керівництва РФ, у тому числі одному контр-адміралу, двом віце-адміралам та генерал-полковнику.
24 липня, за інформацією українських прикордонників, у порт Ізмаїл під прапором РФ зайшов танкер «NIKA SPIRIT», який за номером ІМО - 8895528, згідно даних міжнародної інформаційної системи EQUASIS ідентифіковано як вже відомий танкер «NEYMA», що був використаний для перекриття Керченської протоки.

Слідство встановило, що танкеру «NEYMA», з метою приховання причетності у незаконних діях та акту агресії, які відбувалися 25.11.2018, російськими власниками змінено назву на «NIKA SPIRIT».

Наразі групою слідчих СБУ, військових прокурорів та прикордонників на затриманому танкері закінчено санкціоновані українським судом слідчі дії - обшук з метою встановлення фактичних обставин справи, вилучення документів з судна, записів радіо перемовин під час конфлікту, бортових журналів. Допитано членів судокоманди, вилучено документи необхідні для встановлення істини у провадженні.

Вказане судно визнано речовим доказом, готується клопотання до суду про його арешт.

Довідка:
За ініціативи Військової прокуратури Радою національної безпеки і оборони України, відповідним Рішенням, введеного в дію Указом Президента України від 19.03.2019 №82/2019, строком на 3 роки, застосовано спеціальні економічні санкції та інші обмежувальні заходи до ТОВ "ЮВАС ТРАНС", а саме: заблоковано активи підприємства, обмежено торгівельні операції, вжито заходи для запобігання виведенню, заборони участі у приватизації та оренди державного майна тощо .
ТОВ "ЮВАС ТРАНС" є власником Керченського судоремонтного заводу, на якому до моменту блокування Керч-Єнікальського каналу знаходився танкер "Нейма", а також здійснювала лоцманську проводку морських суден по вказаному каналу.

Служба безпеки України


promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
the_fencer 25 июля, 12:29
нихуясебе. купил попкорна.

z0w 25 июля, 12:31
Дави их блядь, дави их.

Dmitriy Protsenko 25 июля, 13:11
Цікаво, обміняють на моряків за захоплені кораблі?

alex_brab 25 июля, 17:11
Не, уже отпустили моряков. Корабль только остался

lg_hater 25 июля, 19:19
Так екіпаж не було за що затримувати. Разом з ім'ям змінили й команду. Ми ж не кацапи, щоб захоплювати невинних людей в заручники.

nega_tivist 25 июля, 13:25
Вот нутром чую, что это что-то в духе заявления Климкина. И Зеля сейчас бессильно орет и кидается на стены.

rengsolo 25 июля, 13:27
так СБУ Зеле подчиняется

kapitanorgasmo 25 июля, 13:30
не только лишь полностью

nega_tivist 25 июля, 13:35
Ну тогда это спектакль, позволяющий заявить запоребриковцам "Вы арестовали наших, которых нет, а это - туристы и пляжники, поэтому мы не отдадим вам ваших террористов. А мы так хотели, так хотели."

Юля Юл 25 июля, 13:30
мне кажется это очередной спектакль

Dmitriy Protsenko 25 июля, 14:06
Хвилинка СППЗ
Що як це операція про примиренню / підвищенню рейтингу умовного мєдвєдчука / рятуванню своєї дупи перед Європою?
Маємо - полонених українських моряків, яких для збереження внутрішнього рейтингу потрібно покарати за спробу захоплення Криму та підриву сакрального мосту просто з борту Яни Капу.
Хочемо - із мінімальними репутаційними втратами повернути моряків.
Розігруємо карту із танкером. Думаю, РФ добре проінформована, що танкер фігурує в справі СБУ. Він навмисно направляється до України. Далі - захоплення, ноти лаврова, можливо, апелювання до світової спільноти.
Далі від кого-небудь поступає пропозиція обміну суден та людей.

rvun 25 июля, 16:11
цілком вірогідна версія

rvun 25 июля, 16:09
а як вони його заарканили?
Кароч тий пан, шо писав за попкорн - я до нього приєднуюсь.
Я все ж перепрошую, то ми не здаємось кацапєнам, хай хтось внесе ясність, а то в мене родичі-атошніки від гріха подалі вже виїздять до Польщі.

alex_brab 25 июля, 17:11
Сам приплыл. Моряков уже отпустили

Gitz Einik 25 июля, 19:38
На ремонт пришёл в порт Измаил с новым экипажем. Перед этим долго крутился рядом с украинской зоной, как бы не решаясь на заход. В Москве ждали информационных утечек из Украины о планах реагирования. В это же время (24 июля) российские власти задержали в порту Ейска украинское судно "Лизори" и 14 моряков по обвинению в якобы неудовлетворительном техническом состоянии и задержке выплаты зарплаты. То есть взяли новых заложников. Но танкер этот всё же арестовали уже в порту, после всех формальностей, без шума и пыли, по делу о санкциях против судовладельца.

vivagor 25 июля, 17:56
Путінський подарунок для Зе.

vivagor 26 июля, 5:43
Не знаю. Не виключно. Інакше, це просто ідіотизм з боку росіян. А ворога вважати ідіотом дуже небезпечно.

ban_derivets 26 июля, 5:58
А если предположить невероятное? Первая операцыя Баканова в попытке освободить захваченных украинских моряков. Типо намек, пробничек. Такой себе ответный ход очком.

vivagor 26 июля, 6:01
А якби РФ не зробила дружній, товариській, щедрий підгін? )))
Крім того, визволення наших моряків має бути негайним і без обміну. Інакше, ми визнаємо себе винуватими.

ban_derivets 26 июля, 6:27
Який голова СБУ - такі і ходи. Не кажу вже про препиздента :)

jurashz 25 июля, 19:11
Дави його, трясця!

jurashz 25 июля, 19:12
По российским новостям сказали, что это НЕ дружественный акт по отношению к России!

  • 1