?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Охлократична революція

Відомий соціолог і політтехнолог Ігор Гринів ще рік тому сказав мені, що ментальний злам у суспільстві стався в момент оприлюднення електронних декларацій. Бо коли народ побачив там мільйони доларів, він уже не мав ніякого бажання розбиратися, хто із депутатів і чиновників заробив свої статки в бізнесі, а хто наколядував.

Традиційна нелюбов до правлячих еліт, помножена на патерналізм («я бідний, бо вони багаті»), совкові стереотипи («всі багатії злодії») і банальну заздрість («вони крадуть, а чому мені не дають?») перетворилася на жорстку класову ненависть.

Вміло роздмухувані різними медіа, ці настрої через деякий час абсолютно витіснили з свідомості людей як війну за суверенітет, так і елементарну об‘єктивність у сприйнятті абсолютно епохальних змін, які відбулися в державі. Найдраматичніше, що війна з агресором і антиколоніальна політика почали сприйматися як порожні пропагандистські гасла, покликані замаскувати розграбування країни майданівською владою.

Я спеціально не зупиняюся тут на самому механізмі перетворення антикорупційної істерії на спецоперацію проти української державності, бо писав про це багато, а також на реальних численних помилках влади, особливо в комунікації з суспільством і кадровій політиці, бо це, по суті, кінцевого результату не змінило б. Навіть якщо на місці Пороха був би Черчіль або Маккейн, він опинився б сьогодні рівно в тій самій ситуації - усунутий від влади, принижений, скомпрометований. У країні відбулася охлократична революція, котра неминуче призведе до втрати частини здобутого кров‘ю суверенітету.

А можливо - і державності як такої.

Карл Волохpromo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
euthanasepam 24 июля, 16:59
Народ-ідіот, якщо двома словами.

kingeugen 25 июля, 1:51
Это везде так. Но в других странах нет соседа, который совершает диверсии. Сейчас он перешёл на медийные диверсии.

Edited at 2019-07-25 01:51 (UTC)

rvun 24 июля, 17:03
Ви так доведете прихильників до божевільні. Публікуйте вже голі факти і розслідквання, восновному тут все-одно пасуться прихильники Майдану, ну то агітувати нас "за" - особливого сенсу немає, а накручувати без зрозумілої перспективи - це вже якось "очінь і очінь". Ну, або веди на штурм, чого тягти. Коротше - сам тут постив, шо наші лідери мають перевірений алгоритм - перш нарот починає бути незадоволеним холодильником, а потім ми виходимо на Майдан, а вони приєднуються. Було б добре, аби когось ше й посадили б - був би ефект Юльки. Карочі - не трави душу, давай підігрівати настрої, шо зелені - підори і ніяк не корелюються з населенням, аби населення не асоціювало себе з ними, як ми асоціюємо себе з Майданом.

Джон Ланкастер 24 июля, 17:59
:)
можу трохи "заспокоїти" - більшість тих під..ів чиновників і депутатів - є перебіжчики. Спершу вони перебігли від ригів до БПП, зараз вони перебігли від БПП до Зєлі, потім вони ще кудись попрямують.
Тому - нам своє робити, вони все одно будуть бігати туди сюди)

Edited at 2019-07-24 18:00 (UTC)

sergio_az 24 июля, 17:21
К охлократичной революции привело не обнародование е-деклараций per se, а полный отказ Пети и ко что-то делать по их поводу. В темном народе это воспринялось как стейтмент "Да, мы охуели. И что ?".

Так что будь на месте Порошенко Черчиль, мы бы имели массовые посадки с расстрелами, и второй срок, а не те, що маемо.

Edited at 2019-07-24 17:22 (UTC)

Джон Ланкастер 24 июля, 18:02
розкажіть-но хто б їх садив?
хто б розслідував справи?
хто б судив?

flaming_beara 24 июля, 17:39
Так, всё, харэ уже. Мы до следующих выборов будем ныть и разбираться, что случилось и как же так, а потом окажемся решительно не готовы? Или какую-то стратегию пора начинать продумывать?
Ах, божимой, совковые стереотипы виноваты. Не только совковые, вы посмотрите, что за пределами Украины происходит, те же проблемы и в UK и в США, и во Франции, и в ЮАР: бедные завидуют богатым и считают, что те на них наживаются. Что периодически выплескивается в бунты различной степени продуктивности. Это есть, это будет, с этим невозможно бороться - но можно попытаться контролировать.
Позарез нужна информационная поддержка и, как показала практика, не в фейсбуке, а в телевизоре. Причем проще всего достучаться не через политические шоу, а через бугагашеньку. Вот и надо начинать думать и в этом направлении тоже, какие бы мы все тут ни были вызвышенные натуры.
А этот вой и скрежет зубовный я уже сама скоро не выдержу.

dagrael 24 июля, 17:48
Мы до следующих выборов будем ныть и разбираться, что случилось и как же так, а потом окажемся решительно не готовы?
Отчего же, наиболее очевидная стратегия предельно проста - выстроить и запустить мощную идеолого-пропагандистскую машину, не уступающую российской. А теперь расскажите, как вам видится картина реализации этого плана до следующих выборов в этой стране, с ЭТИМ правительством, ВР и Кабмином.

nitup_aksider 24 июля, 17:49
ну, я предпочитаю просто троллить ЗЕбанатов (так же, как и вату - между ними разницы ноль)

они ж любили фантазировать про расстрел Рады.. почему бы теперь не посмаковать этот момент, но уже с учетом того, что теперь парламент стал ЗЕленым? (причем, ссылаясь на их же фильм)..dagrael 24 июля, 17:45
Поза всяким сумнівом.

d_nielli 24 июля, 18:33
полагаю, что это не лишено смысла. Но все же вряд ли сами по себе декларации послужили причиной, скорее нежелание органов, которые должны разбираться как получены указанные ценности, выполнять свою работу даже в самых оголтелых случаях пиздежа, вроде того же Лещенка или лотереи Ляшко.

пара топов демонстративно упрятанных за решетку по какому-то законному поводу - и все было бы нормально.

з.ы. на счет законности. Как известно одного мафиози все никак не могли посадить за его художества. Тогда нашли повод в виде не уплаченных налогов - и посадили по максимуму.

Edited at 2019-07-24 18:35 (UTC)

shine_line 24 июля, 20:45
Свою Україну любіть.
Любіть її… во врем'я люте,
В остатню, тяжкую мінуту
За неї Господа моліть.

(Тарас)

Ми і молимо.

Edited at 2019-07-24 20:48 (UTC)

lg_hater 25 июля, 19:54
"Пака їщчьо кражданін України" — це означає, що Гондонові кацапський паспорт теж дадуть?

euthanasepam 25 июля, 7:29
Запрошую українців до участі в опитуванні:

«Скільки виборців Шмарклі серед ваших близьких людей?»

https://bitter-onion.livejournal.com/2334816.html

  • 1