?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Країна міраклю і непозбувної бентеги

Ну що, ромали, дивіться. Вибори у Верховну Раду пройшли, і по їх ітогам ми бачимо те, чого раніше в Україні ніколи не бачили. А саме – вперше в історії України вибори пройшли з явкою менше, ніж 50 відсотків, і вперше в історії України ми бачимо стабільну монобільшість однієї партії. І це партія імені самого пана Зезидента. Таким чином Гідрант Конституції, підсилений партією «Сервант Народу», отримує ВСЮ ПОВНОТУ ВЛАДИ В УКРАЇНІ.

Сам пан Зезидент, можливо, цього і не знає, але влада в Україні традиційно поділяється на три гілки – виконавчу, законодавчу та судову.

Вся повнота законодавчої влади відсьогодні належить 95 кварталу, їм достатньо мандатів для того, щоб ні з ким у коаліцію не вступати. Вся влада і вся відповідальність відсьогодні належить їм.

Вся повнота виконавчої влади належатиме 95 кварталу через пару тижнів, коли вони складуть Кабмін. Президент вже їх, Кабмін, який затверджується ВР, теж буде весь їх. Якщо там з’явиться якась непогана людина – це непогана людина від 95 кварталу, узгоджена з 95 кварталом і підконтрольна 95 кварталу.

Вся повнота судової влади вже і так належить 95 кварталу. Перевірено Баришевським, Ржищевським судами, а також окружним адмінсудом міста Києва.

Чого не вистачає для повного бінго? Двох речей не вистачає. Мерів міст і генерального прокурора. Стосовно мерів міст маю інсайд, який вже давно не інсайд, що узеленського планують зробити позачергові місцеві на 3 листопада цього року.

А стосовно генпрокурора я почув взагалі фантастичний інсайд, яким спішу з вами поділитися.

Генпрокурором гідрант конституції і серванти народу планують зробити вже всім нам відомого Андрія Богдана.

Коли я сьогодні почув цей інсайд, я спочатку подумав, що мене розводять. Тому що ну блін, людина настільки зав’язана на Портнова, що це просто Зеленський розписується, що він віддає особисто Портнову, тобто, читай, Путіну, прокуратуру. А головне – Богдан же люстрований, а генпрокурор підпадає під закон «Про очищення влади».

Але потім я згадав, як сьогодні пройшли вибори, і, дивлячись на їх результати, я вже не так впевнений. Тобто, я вже майже впевнений в зворотньому.

Так, я думаю, що вони зроблять Богдана генпрокурором. І проведуть це через Верховну Раду. Можливо, перед цим вони швиденько проголосують зміни в закон «Про очищення влади», щоб вивести посаду генпрокурора з-під люстрації. Можливо навіть перейменують генпрокуратуру в Офіс Прокурора, а Генпрокурора в Голову Офіса Прокурора, скорочено – ГОП, скажуть «гоп!» і перепригнуть.

А на всі побоювання нормальних людей про те, що не дуже мабуть добре Портнову віддавати прокуратуру, і не дуже добре люстрованому чорту отримувати рулі від прокуратури електорат вам відповість, що ну і подумаєш, а при Порошенко-то взагалі був алкоголік без юридичної освіти, який з собакою танцював, тому після нього можна і Портнову віддавати, подумаєш.

Тобто, якби я вірив у те, що для команди гідранту і серванту є якісь запобіжники та червоні лінії, то я б сказав, що таке неможливо. Але для них немає ніяких червоних ліній, вони їдуть виключно в руслі сіюмоментного раціоналізму, і з цієї точки зору Богдан – ідеальна для них кандидатура. Він найбільше з усієї команди знається на юриспруденції, він був адвокатом десятків токсичних персонажів (оце їм зараз стане ніяково, чувак, який знає всі ваші брудні секрети, став прокурором, ахаха), він максимально довірена особа. А щодо його конфлікту з Бакановим – ну, так навіть краще, так це починає отримувати обриси кадрового паритету – СБУ та ГП ненавидять один одного і теоретично стримують бєспрєдєл друг дружки (насправді, ні, але теоретично).

Ви скажете – таке неможливо. Я скажу – неможливо, щоб вам подзвонив Курт Волкер і порекомендував не брати на роботу людину Портнова, А ВИ ВСЕ ОДНО ВЗЯЛИ. Оце неможливо. Але ми живемо в чарівні часи дива й міраклю, коли неможливі речі трапляються кожен божий день.

А нам з вами я рекомендую почати заміняти слово «пиздець» на слово «міракль». Так ми ніби у казці братів Гримм живемо. Бабушка, чому у тебе такі великі очі? Чому в тебе такі великі зуби? А чому в тебе Богдан генпрокурор?

А це щоб з’їсти тебе, внучка.

Alex Noinets


promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
klim_govnoed 22 июля, 18:42
Лето 2018 - все социологические прогнозы кричат о том, что баба Юля становится президентом. Думаешь, если так случится - пора валить.

Лето 2019 - президент - пророссийский клоун, сравнивавший Украину с порноактрисой перед российской публикой. Главный парламентарий - бывший регионал-титушка, принципиально говорящий на русском языке. В Раде впервые в украинской истории - монополия одной партии. Проевропейские патриотические силы - в меньшинстве. Государство теперь финансирует Шария и других откровенных украинофобов. В новую украинскую церковь за последние три месяца не перешел ни один храм (Томос, похоже, всё). Год назад и представить себе такое сложно было.

Не, это не реванш. Это захват власти. Такого даже при Януковиче не было. Ранее сегда украинцы знали, что есть "патриотические" и есть "пророссийские" силы (Партия районов), теперь же вся страна голосует за обоссанного клоуна - крошку Зе. Люди сошли с ума.

P.S. мы с русней - один нарид.

Edited at 2019-07-22 18:43 (UTC)

euthanasepam 22 июля, 19:41
> P.S. мы с русней - один нарид.


Кажіть лише персонально за себе.

lg_hater 23 июля, 17:49
73% нашого народу є ментальними москалями. Так краще?

Як на мене, по суті різниці майже нема. Українці, як врешті решт з'ясувалося, є лише нацменшиною в країнї, що її вони помилково вважали своєю. В колишній Україні, яку кацапи називають країною-404, й відсьогодні нам немає чим на це заперечити. Білоруси з'ясували те ж саме про свою країну ще 20 з гаком років тому. Ми лише зараз. Так, новина, м'яко кажучи, неприємна. Але це факт, і на те нема ради.

euthanasepam 23 июля, 18:21
Скажу слово на захист зелекторату.

Значна кількість зебілів при голосування керувалася мотивами, які нам тяжко зрозуміти зі свого ракурсу (себто позиції інформованих та раціональних людей, що критично споглядають довколишній світ), але то не мотиви зради. Зебіли у їхній картині світу не лише морально праві, але й саме вони патріоти, що тягнули на собі війну. І от вони стомилися воювати [сидячи перед телевізорами]. Ми знаємо, що ця картина світу хибна, неадекватна, фантастична, але для них вона реальніша за реальність. Люди щиро ненавидять Порошенка і порохоботів. Ця ненависть має не раціональне походження, а виплекана шаленою антиукраїнською пропагандою при фактично нульовій протидії з боку української держави.

Не ми перші, не ми й, мабуть, будемо останніми в переліку обманутих народів. Французи вигнали де Ґолля, американці під тиском преси вигнали Ніксона і стриножили Рейґана.

Проте я згоден з деякими вашими словами. Але маю відповідь-пояснення, яке ні для кого з нас не новина. Наш народ кілька століть не мав своєї держави, звик ненавидіти саму державу та будь-яке начальство, пережив голодомори та репресії, втратив усю свою аристократію та козацьку старшину, втратив більшість своєї інтеліґенції, в нього вкрали навіть стародавнє ім’я. Тривалий час українців ні́кому було навчати бути вільними воїнами. Нашого народу вже не мало би існувати, але поки ми ще якимось дивом є.

В наявних обставинах зелекторат — дурна худоба, що цілим стадом чимдуж біжить у прірву, тягнучи за собою нас. Але хто вони такі? Невже ж московити? Ні. Це наші родичі, друзі, батьки, діти. Нам не пощастило втрапити в таку халепу, але це не якесь наше ноу-хау, повторюся. Маємо зробити висновки і продовжувати посильну діяльність з порятунку і подальшої розбудови України.

Без надії сподіваюсь. Страшенно боляче душі від того, що відбувається, але поки живий — треба жити і боротися за життя.


P. S.

Нагадаю ще один класичний приклад. Німці — культурний освічений багатий народ. Але їх причарували майстерні побрехеньки Гітлера й Ґеббельса, перетворивши та тоталітарне стадо.

Edited at 2019-07-23 18:31 (UTC)

dimon_trigger 23 июля, 5:27
В ПЦУ перейшов на минулій неділі храм, де я хрещеницю хрестив кілько років тому.

coder_in_ua 22 июля, 18:53
не миракль а мизерабль

dzhekachan 22 июля, 20:17
більшість перших зубрила напам'ять

1n5ecto1d 23 июля, 9:23
Кобзар читав. Орвела не читав. Не дивуюся.

jurashz 22 июля, 19:51
Думаю дальше будут местные выборы, тоже позачерговые.

dzhekachan 22 июля, 20:31
погомолєц багомоля наступає багомоля

akupec 23 июля, 4:51
Помницца, когда я волал шо вибор Зели - это полный пиздец, мне отвечали, что мы жи живем в парламентско-президентской стране, и шо у нас есть хоть и плохонькие, но рычаги сдерживания в виде законов, парламента и прочего, так шо это плохо, но не пиздец. Ну и где мы теперь? Осталась теперь только одна последняя сказка на ночь - мол партия Коломойского не цементо-бетон, там мол могут быть патриоты и неплохие люди и оне не дадут плохишам все похерить. Так вот снова говорю - не будет этого чуда. Даже если кто захочет проявить совесть там либо патриотизм,(а это вряд-ли, ни в их обещаниях, ни в их программах не было ни слова про безопасность и суверенитет страны, только про то как они всем лифты образно говоря починят) - это вот большинство моментально отправит таких вон. Ибо кроме пули в бошку Беню теперь ничто не может остановить. А ему этот весь патриотизм да суверенная Украина и в хуй не впирались.

Edited at 2019-07-23 04:52 (UTC)

lg_hater 23 июля, 17:10
В КПСС тоже не сплошь людоеды были. Как и в ее предшественнице РКП(б). Да и в НСДАП изначально наверняка были и патриоты, и неплохие люди, не желавшие своей стране ни руин Дрездена, ни газовых камер Аушвица. Только вот результат с ложкой дегтя в бочке меда вполне предсказуем: пригодного в пищу меда, очевидно, в ней уже не будет. А уж коли та бочка единственная в стране, то меда не станет вообще нигде. Так что в "хороших" внутри Зе&Ко-партии может верить лишь идиот.

Единственное, на что еще можно надеяться — что Ко еще не договорился с Ху о сдаче ему страны в обмен на политическую "крышу", а всего лишь пугает заокеанское правосудие такой договоренностью. Ну или на божье чудо.

ban_derivets 23 июля, 5:29
Чужие. У них зеленая кровь. Сибиотический червь съедает носителя. В природе такое бывает. Зеленая тля пожрала вышневый садок.

ban_derivets 23 июля, 19:39
*симбіотичний хотів написати.

tank_ua 23 июля, 7:00
после опережения пороха тюлькой по голосам в вр и освобождения ефремова я уже ничему не удивлюсь.

  • 1