?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Інвестуйте в свої інтереси

“Скажите, а вы хоть одну гривну дали? Хоть одной политической партии? Нет? Тогда почему вы ждете, что они будут отстаивать ваши интересы?” © Виталий Портников.

Отож про хороше - ви маєте політичну силу, яка буде боротися за ваші інтереси, адже ви її прямі інвестори. Welcome to the club і ось наш проміжний звіт. За два тижні ми отримали понад 1 000 000 українських гривень від приблизно 1500 з вас. Найменша сума донату – 50, найбільша – 150 000.

А тепер трохи про справи 10 наших кандидатів:

Київ, Харків, Дніпро, Черкаси, Миколаїв, Запоріжжя, Одеса. У всіх цих містах гордо майорять наші партійні знамена. Кожен з кандидатів створив свій виборчий штаб і впевнено засіває округ праволіберальними цінностями. Це наша фантастична десятка, яка вже встигла навести страх на господарників та чортів зі своїх округів. Деякі наші лицарі-мажоритарники стикнулися з агресією, тиском, адмінресурсом або просто нерозумінням нашого тонкого тролінгу.

У Миколаїві (Світлана Таранова) і Черкасах (Ярослав Лавров) все впевнено, стабільно і без сюрпризів. Хоча ні - сюрпризом стало те, що саме цих містах найбільша кількість пенсіонерів, які читаючи пункти про легалайз проституціі, канабісу і грального бізнесу, кажуть "дайте ще - гарна програма".

У Дніпрі в Андрей Сарвира все настільки продуктивно, що занервували конкуренти. Дійшло до того, що «пригодовані» місцеві мешканці здирають агітки та анонси зустрічей, а четверо людей з битами приходять вночі в його заклад. Але трохи не на тих напали, працюємо далі.

Олександр Лебідь, Запоріжжя. Шалена ячейка - шалений кандидат. Дуже сильний і дієвий. Працюють всі куби, ідуть зустрічі, розклейка реклами по місту. Лебідю погрожують місцеві сепаратисти, яких після перемоги Зе одразу побільшало.

У Харкова справи такі, що кожна людина зі штабу - вона ж агітатор - із закритими очима цитує економічну програму Микита Соловьов (по секрету, її осилила лише половина центрального штабу). Микиту публічно підтримали більшість громадських активістів Харкова та лідери “Європейської Солідарності” та “Голосу”. Бабусі на зустрічах виборців кажуть, що читають “ДемСокиру” у Фейсбук.

Максим Дижечко - людині із найбільшим серцем - пішли на зустріч багато бізнесменів округу: мережі спортивних клубів розміщують відео з Максом, мережі з продажу преси заклеєні обличчям Діжечка, таксисти округу роздають листівки. Економія від такої співпраці - близько 200 000 гривень.

Серж Марко. Зробив штаб з колег по бізнесу з нерухомості. Видав їм куби, наклейки і листівки і відправив працювати за світле майбутнє. Викрав нашого спікера з газових питань - Марка Савчука. Використовує на кубах.

У Антон Колумбет все чітко і стабільно, як у армії. Лишень з'явився конкурент без почуття гумору - Гурін - він ображається, коли ім'я на його Зе-лених плакатах шляхом феячень нашими наклейками змінилося на Колумбет. Ну як так, у вас же президент комік?

Олег Сабадаш - це людина-відкриття року. День в київському штабі починається і закінчується Сабадашем. Більше листівок, більше волонтерів, більше зустрічей з кандидатом. Нам реально цікаво, чи сідає у нього батарейка. Минулого тижня куби Олега намагалися порізати. Проти Олега випустили газету з чорнухою.

Наші конкуренти бачать, що ми тут не на два місяці, і не на півроку. Тому використовують проплачених тітушок, замовляють джинсу або нападають. Але ми горда та сильна партія. Реакція наших суперників на «ДемСокиру» – зайвий тому доказ.

Кожен наш мажоритарник веде на своїй сторінці у Facebook своєрідний щоденник виборів. Розповідає про нелегкі будні кандидата в депутати, перебіг кампанії, конкурентів та ще купу всього цікавого. Це також корисно тим, щоб знати, що кандидат не помер і не втік за кордон.

Всеохопний звіт з блекджеком і більш конкретними цифрами очікуйте після виборів.

А зараз готуйте сокири та гостріть мечі. Бо за інформацією з багатьох джерел, восени президент заготував для всіх позачергові місцеві вибори. Ми будемо до них готові, і нас буде набагато більше.

Ваша Партія


promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
euthanasepam 12 июля, 11:06
Портніков категорично не правий.

Ідея політичної партії в тому, що гуртуються люди зі спільної ідеологією, аби її законно реалізувати через політику та державу. Якщо партія хоче жебрати й збирати гроші, їй нема чого робити в політиці, бо її місце на паперті. Партія вже й так має мету — тож нехай переконує людей, що комусь має бути цікаво фінансувати реалізацію цієї мети за допомогою саме цієї партії. Тоді, можливо, хтось і дасть милостиню.

Важливий аспект стосунків політичних партій з суспільством — обіцянки партій виборцям. В ідеалі такі обіцянки має бути оформлено у вигляді конкретної змістовної політичної програми, що відображає чіткий план дій партії в разі приходу її до влади, а контроль виборців за виконанням обіцянок має реалізуватися на подальших виборах.

Так це має функціонувати. Але не за гроші виборців. Виборці дають гроші державі у вигляді податків, а партія змагається за повноваження з керування державними коштами за власним розумінням згідно зі своєю політичною програмою. Це дуже великий привілей, а не природний порядок речей — розпоряджатися загальними коштами, «общаком». Жодних інших коштів суспільство не просто не зобов’язане давати партіям, але за такі подачки слід кримінально карати. Партійну касу партія нехай збирає зі своїх членів.

  • 1