Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Інвестуйте в свої інтереси

“Скажите, а вы хоть одну гривну дали? Хоть одной политической партии? Нет? Тогда почему вы ждете, что они будут отстаивать ваши интересы?” © Виталий Портников.

Отож про хороше - ви маєте політичну силу, яка буде боротися за ваші інтереси, адже ви її прямі інвестори. Welcome to the club і ось наш проміжний звіт. За два тижні ми отримали понад 1 000 000 українських гривень від приблизно 1500 з вас. Найменша сума донату – 50, найбільша – 150 000.

А тепер трохи про справи 10 наших кандидатів:

Київ, Харків, Дніпро, Черкаси, Миколаїв, Запоріжжя, Одеса. У всіх цих містах гордо майорять наші партійні знамена. Кожен з кандидатів створив свій виборчий штаб і впевнено засіває округ праволіберальними цінностями. Це наша фантастична десятка, яка вже встигла навести страх на господарників та чортів зі своїх округів. Деякі наші лицарі-мажоритарники стикнулися з агресією, тиском, адмінресурсом або просто нерозумінням нашого тонкого тролінгу.

У Миколаїві (Світлана Таранова) і Черкасах (Ярослав Лавров) все впевнено, стабільно і без сюрпризів. Хоча ні - сюрпризом стало те, що саме цих містах найбільша кількість пенсіонерів, які читаючи пункти про легалайз проституціі, канабісу і грального бізнесу, кажуть "дайте ще - гарна програма".

У Дніпрі в Андрей Сарвира все настільки продуктивно, що занервували конкуренти. Дійшло до того, що «пригодовані» місцеві мешканці здирають агітки та анонси зустрічей, а четверо людей з битами приходять вночі в його заклад. Але трохи не на тих напали, працюємо далі.

Олександр Лебідь, Запоріжжя. Шалена ячейка - шалений кандидат. Дуже сильний і дієвий. Працюють всі куби, ідуть зустрічі, розклейка реклами по місту. Лебідю погрожують місцеві сепаратисти, яких після перемоги Зе одразу побільшало.

У Харкова справи такі, що кожна людина зі штабу - вона ж агітатор - із закритими очима цитує економічну програму Микита Соловьов (по секрету, її осилила лише половина центрального штабу). Микиту публічно підтримали більшість громадських активістів Харкова та лідери “Європейської Солідарності” та “Голосу”. Бабусі на зустрічах виборців кажуть, що читають “ДемСокиру” у Фейсбук.

Максим Дижечко - людині із найбільшим серцем - пішли на зустріч багато бізнесменів округу: мережі спортивних клубів розміщують відео з Максом, мережі з продажу преси заклеєні обличчям Діжечка, таксисти округу роздають листівки. Економія від такої співпраці - близько 200 000 гривень.

Серж Марко. Зробив штаб з колег по бізнесу з нерухомості. Видав їм куби, наклейки і листівки і відправив працювати за світле майбутнє. Викрав нашого спікера з газових питань - Марка Савчука. Використовує на кубах.

У Антон Колумбет все чітко і стабільно, як у армії. Лишень з'явився конкурент без почуття гумору - Гурін - він ображається, коли ім'я на його Зе-лених плакатах шляхом феячень нашими наклейками змінилося на Колумбет. Ну як так, у вас же президент комік?

Олег Сабадаш - це людина-відкриття року. День в київському штабі починається і закінчується Сабадашем. Більше листівок, більше волонтерів, більше зустрічей з кандидатом. Нам реально цікаво, чи сідає у нього батарейка. Минулого тижня куби Олега намагалися порізати. Проти Олега випустили газету з чорнухою.

Наші конкуренти бачать, що ми тут не на два місяці, і не на півроку. Тому використовують проплачених тітушок, замовляють джинсу або нападають. Але ми горда та сильна партія. Реакція наших суперників на «ДемСокиру» – зайвий тому доказ.

Кожен наш мажоритарник веде на своїй сторінці у Facebook своєрідний щоденник виборів. Розповідає про нелегкі будні кандидата в депутати, перебіг кампанії, конкурентів та ще купу всього цікавого. Це також корисно тим, щоб знати, що кандидат не помер і не втік за кордон.

Всеохопний звіт з блекджеком і більш конкретними цифрами очікуйте після виборів.

А зараз готуйте сокири та гостріть мечі. Бо за інформацією з багатьох джерел, восени президент заготував для всіх позачергові місцеві вибори. Ми будемо до них готові, і нас буде набагато більше.

Ваша Партія

Tags: ДемСокира, Политика
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Наконец-то научный подход

  С физическими экспериментами! видео на фейсбук

 • Чи чекають на нас в НАТО?

  Сьогодні я витратив свій час щоб спокійно і уважно перечитати інтерв'ю Зеленського французькому виданню Le Figaro про загальний стан справ в Україні,…

 • Битва інвестиційних нянь

  Найближчим часом має відбутися другий тур конкурса на поставки сировини на Одеський Припортовий Завод. Це надзвичайно смішна історія, якщо вам…

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 3 comments