?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
Пустой

Котейка на ночь
promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
pasha_kiev_ua 11 июля, 20:37
Путін і Медведчук – герої фільму про «громадянський конфлікт» на Донбасі. Трансляцію анонсував «112-й» канал
https://www.radiosvoboda.org/a/30048001.html

Знаний продюсер і сценарист Олівер Стоун давно відомий прихильністю до лідерів-диктаторів та антиамериканськими поглядами у своїй кінотворчості. Те, що він представив на фестивалі у курортному місті Таорміна (Taormina Film Fest) – лише частина документального кінопроєкту, який буде готовий до кінця літа. Потім стрічку «Відкриваючи Україну» планують показати у чотирьох серіях на українському телебаченні, інформує місцева преса, цитуючи продюсера фільму Олівера Стоуна.

Він же і серед дійових осіб у картині, оскільки провадить інтерв’ю з російським президентом Володимиром Путіним та українським політиком Віктором Медведчуком. Творцем фільму зазначають американського режисера українського походження Ігоря Лопатьонка, який у повідомленнях преси, схоже, ховається у тіні іменитого продюсера.

Стоун і Лопатьонок вже вдруге намагаються документально інтерпретувати події в Україні від 2014 року на свій лад, тобто дотримуючись версії Кремля та сповідників конспірологічних теорій. 2016 року на цьому ж фестивалі був представлений перший фільм «Україна у вогні» про експрезидента Віктора Януковича та змовницьку версію про нібито причетність американських спецслужб до подій на Майдані в Києві.

Попередньо фільм вийде 13 або 16 липня, до парламентських виборів, а не після літа, як анонсувалося раніше.

Это пиздец, панове.

Edited at 2019-07-11 20:39 (UTC)

tank_ua 11 июля, 20:48
пиздец пришел немного раньше, теперь просто серия факапов.

tampliersaracin 11 июля, 22:02
ЭТО ЖЕ ПУЗАНОК)))

  • 1