?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

І знов про парад

Я заздалегідь прошу вибачення, але те, що хочуть організувати ветерани на день незалежності - це не парад, це прайд.

Влада їм сказала що? Сказала "я не проти військових, у мене навіть є друг військовий, але давайте ви військові будете залишатися там, в зоні оос, а не парадом ходити. Бо ви що, хочете, щоб ваш син чи донька подивилися парад і виросли ветеранами?"

І будуть, гарантовано будуть якісь групи ультраватних, які будуть намагатися розігнати, нівелювати, принизити. Будуть шаріївці з червоними кульками стояти. Буде поліція, яка цього разу буде виглядати не як охорона, а як конвой, шаг вліво шаг вправо.

Велкам ту зе клаб, джентльмени. Тепер ви меншість. Просто не сексуальна, а патріотична. Марш патріотичної меншості. Ветпрайд. Вибачте, кого образила аналогія. Я навмисно.

В общєм, все буде погано і важко. І влада зробить все, щоб це виглядало погано і жалісно. Щоб опустилися руки і більше ніхто нічого подібного робити не захотів.

Тобто потрібно цей їх план зламати. І зробити добре. Щоб вони охуїли від масштабу. Щоб Данія здригнулась.

Знадобляться гроші на логістику з регіонів. Транспорт. Проживання. Суточні.

Я все це до чого веду. Кому здавати гроші?

Alex Noinets


promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
rvun 10 июля, 14:54
Зочєм ви постите тута цього підораса?

Воно прирівняло наший движ до підорпрайду і ви оце хочте, шоб ми з ним мали шось спільне, окрім, як побили б його камінням?
З огляду на скрін - воно завжди було ворогом, тай ще й таким, який отакі якоря-асоціації підсаджує. Проте - кожен розумний пан знає, шо професійний шрехбрехер, шо завзятий дебіл - завжди доводять до пиздеця. Женіть нахуй цього вилупка.
Р.S.
Не любить ваший дружбан згадувати 14 рік, за цей скрін узяв і забанив. Він так всий движ побанить, зупиніть його.

Edited at 2019-07-10 15:53 (UTC)

legatuslegionis 10 июля, 16:02
головне правило політики - не заважай поганим людям робити гарні речі. провокацію з порівнянням я оцінюю позитивно. як і інші дії цієї людини за останні кілька років

rvun 10 июля, 16:06
а як на мене - то завжди воно було підором (хай пробачать мене геї).
Знаєте, ліпше з розумним втратити, ніж з отаким уєбаном шось знайти. Хай би він Януковичу в пригоді став в Ростові, раз воно таке дотепне про ельфів і друшляки.

euthanasepam 10 июля, 16:13
+

Є й відеозаписи, після яких нормальний українець на одному полі не сяде срати з цим кацапом.

rvun 10 июля, 16:20
та я вже пару раз зустрічав, шо кацапня розповідає про військових на прайді і резюмує "в нас парад перемоги, а в хохлів і вояки ...". Ну то оцей гандон явно цю ідею підхопив і розвиває.

dagrael 10 июля, 16:32
Мммм... Я би хотів повідомити вам просту психологічну істину про те, що не людина НЕ зберігає свої погляди протягом усього свого життя, вони змінюються...
І, можливо, ще одну - у посилі (тексті, публікації, повідомленні, фразі) варто перш за все оцінювати її СЕНС, а вже потім - особистість того, хто її транслював...

Але це зайве, мабуть.
Тому одне просте питання: вви проти цієї ідеї?

rvun 10 июля, 16:35
від цього автора з таким формулюванням - категорично проти.
Але якщо, наприклад Ви, запропонуєте те ж саме без заякорювання, шо вояки і геї зараз мають "=" отаку позначку - то всіляко підтримаю і сам сходжу.
Ну і ви, як вже заговорили про зміну в цьому імярькі - то я трохи на пальцях, як ви дозволите. Бачте скрін - там кастрюлі, друшляки і "революція єбантяєв". Бачте пост сьогодняшній? Там парад і ви тепер в тому ж кутку, шо й підори. Я перепрошую, шо ж змінилося? Об'єкт, який ця мразюка маже гівном?

Edited at 2019-07-10 16:38 (UTC)

rvun 10 июля, 16:56
>>Я би хотів повідомити вам просту психологічну істину про те, що не людина НЕ зберігає свої погляди протягом усього свого життя, вони змінюються...

Я з Вами не погоджуся.
В 2004 році - я розповсюджував газети за Юща. Приймав участь в протестах.
В 13-14 році - я був на Майдані.
Зараз - я так само на боці сил, які є проукраїнськими.
Про те, шо це говно обпльовувало наший рух тоді і робить це прям зараз - я теж написав. Ну то де ж змінюється? Якраз - навпаки, людина зазвичай підпадає під поговірку "горбатого могила вирівняє".

Edited at 2019-07-10 16:57 (UTC)

rengsolo 10 июля, 15:43
зе премию обещал военным. Ее, как раз, и можно потратить на парад...


Edited at 2019-07-10 15:44 (UTC)

ban_derivets 10 июля, 16:19
Гройсман бабло уже ищет. Ваще, богомолец его знает, шо получится в результате. Микс какой-то.

Edited at 2019-07-10 16:19 (UTC)

rvun 10 июля, 16:47
Може відкусить в припіздєнта відсотків 10-15 на виборах. От була б хохма, як ці двоє достойних представника єврейського народу за український парад трохи б почубилися.

ban_derivets 11 июля, 11:51
Бій інтелігентних хлопчиків.
Пардон за пізню відповідь. Жужа глюканула на мобілі. Щось не вантажилась. Зараз попустило.

euthanasepam 10 июля, 16:19

Саме існування в Україні таких персонажів — це запорука половини успіху зеленського на виборах.

denkrep 10 июля, 19:19
Всё правда, только радикалы вот разгонять думаю не рискнут как с прайдом :) Чай парад действующих военных или ветеранов могут и звиздюлей хором неслабых раздать. Думаю даже титушки не рискнули бы :)

pasha_kiev_ua 10 июля, 20:09
Тут подумалось: если все участники АТО/ООС приедут в Киев в один день, а маршрут прогулок расширят ещё и на 95й правительственный квартал - может вовочка со страху сам в Ростов свалит?
И брусчатка останется на месте, и все живы останутся.

  • 1