?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Женске ;-)

- а ми от с моім дважди развєдєни і трижди женати.

- ???

- нє ну первий раз розвелись по пріколу, ми із школи вмєстє, і от всі переженилися, порозводились, ну і ми тоже розвелись. І ти знаєш, всьо нормально було, а потом він с Ларіской рішив замутіть, ну я прийшла с чемоданом Ларіску вибросила, ми і поженились опять. В Таїланд поїхали, на слонах катались, ну прієжжаєм, а тут под двєр'ю спить мій бивший.

- так в тебе тож своя "Ларіска" була?

- ахахаха, нє ну не то шоб Ларіска, Сірьога він.

Ну вобщим ми з моїм розругались вобще, і опять розвелись. Він мене даже в фєйсбукє забанив. Но я создала новий профіль, туда таку тьотку сісясту і начала йому писать, боже, дєвочки, який токо у нас роман закрутився, та вабще, ми в лічкє таке витворяли. Ну і вот договорились про свіданіє, я така пахуділа, смінила цвєт волос, прихожу на свіданіє, а він даже не удівився. Каже , я с первого сообщенія знав, шо це ти, потому шо не так багато людей в мірє, які пишуть "впрынцыпе". А як його па другому писать?!

Ну ми када уже в третій раз женились, нам в ЗАГСє сказали, шо ми їх уже замахали. А ти розводилась?

- ні.

- а чьо?

Татуся Бо


promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
Lee Daser 10 июля, 8:24
Люди бахнуті створіння

rhat2017 10 июля, 8:33
Женске ;-) - жіноче?

izhnets 10 июля, 8:46
в даному випадку все ж таки женске

shine_line 10 июля, 10:07
Развод - мегазло.

greywildcat 10 июля, 10:24
Це результат одруження

chlorian 10 июля, 11:33
Шлюб був процедурою узаконення єблі. Тепер, коли єбля стала і так законною, люди втрачають розуміння, нащо взагалі їм шлюб, і що з ним треба робити. Тому й крутять ним, як та мавпа окулярами, і це не дивно.

dagrael 10 июля, 12:15
Бо сама єбля стала досить таки системно організованим феноменом.
Тому й понабирав шлюб стільки інших соціальних функцій, які, до речі, також вже застарівають...

rvun 10 июля, 12:47
хм, а в вас, панове, є діти?
Бо з єблєю, за словами мого дідуся, траблів не було й раніш, як з законною, так і з не. А от байстрюком таки неприємно було бути, бо то зараз "мать адіночка", а раніш з села вилами проводжали.

dagrael 10 июля, 12:57
Не переживайте, є.
Ви якраз почали вже не за єблю, а за "інші соціальні функції". І як ви справедливо підмітили - "то зараз, а раніш". Але маю нагадати при цьому, що зараз - це вже не раніш, про що я й говорив.
Вам могло здатися, що я проти шлюбу як такого, але це помилкове враження. Не за те ви вхопилися.

rvun 10 июля, 13:09
ем, ну всеодно, я людина несповна так би мовити, байстрюків зву байстрюками, а вони чогось казяться. Проте, я не за вас вхопився, просто привів одну з отих самих функцій, яка, одначе, ніби й є найважливішою - парі куди простіше підняти дітей ніж жінці, та й самотньому чоловікові, моєму татові було досить важко, коли він лишився вдівцем з трьома дітьми. Так що не зовсім шлюб безглузда річ, ну а всякі "законні єблі" і "законні діти" - то все аби "популяризувати", все ж жити з іншою людиною все життя - тий ше кошмар.

dagrael 10 июля, 13:13
У мене таке враження, що ви мої коментарі читаєте через слово.

я не за вас вхопився
А де я таке стверджував, що саме за МЕНЕ? Я писав "не за ТЕ".

не зовсім шлюб безглузда річ
І знову ж таки, а таке де я стверджував?..))

  • 1