Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Женске ;-)

- а ми от с моім дважди развєдєни і трижди женати.

- ???

- нє ну первий раз розвелись по пріколу, ми із школи вмєстє, і от всі переженилися, порозводились, ну і ми тоже розвелись. І ти знаєш, всьо нормально було, а потом він с Ларіской рішив замутіть, ну я прийшла с чемоданом Ларіску вибросила, ми і поженились опять. В Таїланд поїхали, на слонах катались, ну прієжжаєм, а тут под двєр'ю спить мій бивший.

- так в тебе тож своя "Ларіска" була?

- ахахаха, нє ну не то шоб Ларіска, Сірьога він.

Ну вобщим ми з моїм розругались вобще, і опять розвелись. Він мене даже в фєйсбукє забанив. Но я создала новий профіль, туда таку тьотку сісясту і начала йому писать, боже, дєвочки, який токо у нас роман закрутився, та вабще, ми в лічкє таке витворяли. Ну і вот договорились про свіданіє, я така пахуділа, смінила цвєт волос, прихожу на свіданіє, а він даже не удівився. Каже , я с первого сообщенія знав, шо це ти, потому шо не так багато людей в мірє, які пишуть "впрынцыпе". А як його па другому писать?!

Ну ми када уже в третій раз женились, нам в ЗАГСє сказали, шо ми їх уже замахали. А ти розводилась?

- ні.

- а чьо?

Татуся Бо

Tags: Ой всё!, Приколы
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 15 comments

Recent Posts from This Journal