Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Ітогі падвєдьом

Хоча, які, набогомолець, можуть бути ітогі зараз, коли ураган тільки починає набирати сили.Керівник партії припіздента продовжує демонстративно та нагло класти великого зеленого болта на мовний закон, пояснюючи свій лінгвістичний дебілізм тим, що так він показує кремлівській потворі, що в Україні нема проблем із російською мовою. Звісно, що в Україні нема проблем з російською мовою. В Україні є проблема із навалою зелених ватних паразитів, які не спроможні вивчити українську, а із російською нема.Сам припіздент заявив, що "єта нармальна, а чо тавова? ми впалнє можєм разрєшить житєлям Донбаса афармлять докумєнти на русскам".

Керівник РНБО заявив, що сьогоднішнє керівництво країни готове до повної та безусловної амністії бойвиків. Ну типу "там жє такіє же укрАінци живут". Богомолець толку, що вони вбивали, мордували та гвалтували. Ну падумаєш, увлєклісь. З ким не буває, типу. І вопше, ті жертви, вони самі винуваті, наприклад. Не набив би тату із гербом України на руку - залишився б з рукою, наприклад, ага. А так вибач, на богомолець відпиляємо, нашо тобі дві руки взагалі?

Орки з луганської частини заявили, що богомолец вам, а не розбір укріплень біля Станиці і вопше вони ремонт мосту сприймуть, як акт агресії. На що припіздент дав оркам тиждень на те, аби орки проніклісь і почали таки виконувати домовленості. Луганські орки регочуть та показують припізденту факи.

Віце-прем'єрку з євроінтеграції не пустили на саміт Україна-ЄС, який вона й готувала. Ну бо на богомолец він нам всрався той ЄС, оно дивиться, який тайожний союз великий та як давно хоче нас. І па-рускі там всі панімают, знову ж таки. Саме тому на самміті забули про вже согласовані санкції за Азовське море, забули про тиск на Північний потік-2, та й подальші дії по дорожній карті інтеграції України в ЄС теж навіть не спробували обговорити.У світі того всього пихата заява припіздента про те, що 22-й самміт Україна-ЄС взагалі не знадобиться, виглядає напрочуд логічною та закономірною - який, на богомолець, може бути самміт між ЄС та федеральним округом Раши?

Як точно відмітив Volodymyr Ariev, якщо ми виберемось із цієї ВАЗ-шестьоркіної руїни без життєво суттєвих втрат - людських, фінансових, територіальних - то вважайте, що нам несказанно пощастило. Бо взагалі без втрат вибратися вже не вийде, це вже остаточно зрозуміло.

Алла Комарова

Tags: Зеленский, Пиздец
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 5 comments