?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Троян "Гадя" 2

Так, дивіться, люде, яка фігня.

Здається, ми впритул наблизилися до ситуації "Надя Савченко - 2". Але з нюансами.

Зараз діючий гідрант активно засіває грошима сім'ї полонених моряків. Настільки активно, що вже на флоті інші почали жалітися. Тут я, в принципі, схвалюю гідранта - справа блага. Паралельно це ж робить фонд Пінчука - бере участь у купівлі для них квартир. Теж ок.

Але.

Є в мене велика підозра, що вже буквально дуже-дуже швидко, ми спостерігатимемо:

1. Пафосне повернення. Росія обов'язково засудить моряків, але у директивному режимі пробачить. Для восстановления отношений с братской Украиной. Братська Україна буде дуже вдячна.

Сюди ж - "Надо поговорить". Сюди ж - заяви про поновлення водопостачання Північно-Кримським каналом. Сюди ж - істерика щодо заяви Клімкіна, яка завадила цій схемі. Сюди ж - шалені кошти, які РФ через відомо кого вливає у скупку українських медіа.

І що мене найбільше лякає - я знаю, що Путін вже домовився про те, що українська влада йому віддасть за моряків.

Але я ще не знаю, що саме.

2. Змагання у тому, хто припише його собі. Буде активно піаритися Медведчук - як переговорник. Зеленський - як асвободітєль. Пінчук - як благодетель.

Усі будуть змагатися за право перевести це в крісла в Раді. Точно вийде у Медведчука. Можливо - у Зеленського. Втім, цієї надії їм достатньо, щоб спробувати.

Але більше за всіх змагатиметься за перевод цієї справи у політичні дивіденти Путін. Тільки не на внутрішньому, а на зовнішньому фронті. Як особа, здатна для ПЕРЕГОВОРІВ, ПРИМИРЕННЯ ТА ПЕРЕЗАПУСКУ, ЗНІМІТЬ САНКЦІЇ, ІСКАНДЕРИ ЧО-ТО ПРИУНЫЛИ.

Це - елемент великої стратегії примирення. Великої стратегії, яка визнає теперішній статус-кво за нову норму. Яка дозволить вибудувати схему нової реінтеграції РФ до західних ринків, а України - до російського світу.

Це стратегія м'якої поразки. Капітуляції під виглядом торжества миру. Повернення заручників в обмін на виконання вимог.

Поки що багато що заважає цій стратегії. Наприклад, факт нашого з вами існування та активності.

Цікаво, як будуть вирішувати цю проблему.

Victor Tregubov


promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
d_nielli 8 июля, 14:12
моряков нужно вернуть, это дело чести. к сожалению, реальных мер воздействия на путина нет и все наши позиции - это уже позиции слабого. Поэтому прийдется идти и на сложные решения - это неизбежно. этот бой мы проиграли.

euthanasepam 8 июля, 15:54
Гадя лесбіянка чи що? Коротко стрижеться, смалить, як не кожен мужик, балакає грубо та різко, не чутно пліток про її стосунки з чоловіками.

ashot_7 8 июля, 16:22
Моряков после возвращения, как вариант, могут использовать для «надо поговорить», мол преступный Порох их заставил для своих целей, а освободитель Зе - порешал, включат в списки Слуги. И моряков могут склонить к подыгрыванию.

  • 1