?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
Пипец

Если вы надеялись, что всё хорошо, то вот вам


ссылка на ютуб

Если завтра канал НьюсВонь сожгут, я вот совсем не удивлюсь.

Метки:

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
yumjaagiin 8 июля, 3:13
  • Російські пропагандисти анонсували телеміст з каналом Медведчука: "Треба поговорити". Ведучий програми "Вести недели" на російському пропагандистському каналі "Росія24" Дмитро Кісельов анонсував проведення телемосту "Треба поговорити", який заплановано на 12 липня і відбудеться спільно з українським телеканалом NewsOne. Про це Кісельов заявив 7 липня в ефірі "Росія24".
  • Анонсований телеміст за участю російського пропагандистського телеканалу "Росія24" та телеканалу NewsOne з медіа-групи кума Путіна Віктора Медведчука – виключна провокація з боку Кремля, а дії власників телеканалів спрямовані на підрив національного суверенітету України. Так на плани провести 12 липня телеміст відреагували у партіях "Європейська солідарність" Петра Порошенка та "Голос" Святослава Вакарчука.
  • Зеленський, Трімц, Харієр та інші агенти Кремля мовчать.
  • Під будівлею телеканалу з медіа-групи кума Путіна Віктора Медведчука NewsOne активісти протестуватимуть проти телемосту з російськими пропагандистами з телеканалу "Росія24". Про це написав куратор TEDxKyiv Владислав Грезєв у Facebook.
    "12-го числа, кажуть, буде телеміст між пропагандистами з Росії і пропагандистами з NewsOne. Кажуть, розмова буде між звичайними людьми. Особисто я збираюся йти. Адреса - вул. Польова, 21. 8 липня з 8 до 10 вечора. Можливо, навіть заздалегідь прийду. І друзів збираюся взяти", - написав Грезєв.https://www.facebook.com/events/463057331225743/
В понеділок 8 числа з 8 до 10 вечора


This entry was originally posted at https://protyvovata.dreamwidth.org/7235.html. Please comment there using OpenID.

babikosta 8 июля, 6:08
Старий мовчить, бо "сонякошкіна,лига,таїньшивилупки", яких читає аєліта(закреслено) еліта не розповіли....
В ньго на сторінке даже коментувати не має бажання, бо все буде "токлятийбарига кококо".
До речи, той пост чисто маніпуляція, бо а ні назв компаній, ні жодного імені від слова "зеро", якісь гівнюки щось читають/дивляться.
Псу під хвост того тріма, питав їого, чому українці у 14 не стратили всю цю кодлу? Чекаю (насправді ні) на відповідь.

Агов, виправився - не буде дивитися, бо таке НЕ МОЖНА...

Edited at 2019-07-08 06:12 (UTC)

  • 1