?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Радянська містика

4 липня, 30 років тому відбулася досить неординарна авіаційна катастрофа. В той день радянський полковник Ніколай Скурідін на винищувачі МіГ-23М вилетів з аеродрому Колобжег в Польщі для тренувального польоту, але у літака виник тимчасовий перебій в роботі двигуна (помпаж).

Після нібито відмови двигуна пілот успішно катапультувався, а літак раптово увімкнув двигун і почав набирати висоту курсом на захід. Завдяки увімкненій системі "свій-чужий" він без проблем подолав повітряний простір Польщі та НДР.

Після перетину кордону з ФРН його перехопили два американських винищувачі F-15. Вони були дуже здивовані, що літак не лише беззбройний, а й безпілотний.

Оскільки політ проходив на висоті 12 км над густонаселеними районами, то було прийнято рішення збивати літак лише у крайньому випадку. Таким чином, радянський літак у супроводі двох американців пролетів над ФРН, Нідерландами, Бельгією і впав на ферму поблизу франко-бельгійського кордону. Загалом він самостійно подолав близько 900 кілометрів.

На жаль, при падінні літака загинув молодий бельгієць. Радянські військові спочатку повідомили, що літак впав у море поблизу Польщі, але під тиском доказів визнали провину і виплатили компенсацію.

Виталий Трубников

Метки: ,

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
e_1_off 5 июля, 8:30

*Коментар про те, що з совка навіть літаки зйобували при першій можливості*


o_teren 5 июля, 11:16
Можна було б зробити непоганий мульт в піксарівському стилі.

e_1_off 5 июля, 12:11
Швидше онєме, бо кінець сумний.

b_503 7 июля, 18:57
Корейский художник Anyan уже ссылался на это в своей серии комиксов о антропорфизированных самолётах "Flight highschool".
exurage 5 июля, 8:43
"хоть чучелом, хоть тушкой, но ехать надо"

ban_derivets 5 июля, 9:40
И тут без Карлоса не обошлось.

(Удалённый комментарий)
tamplier9797 5 июля, 17:43
летит по небу беспилотник
под ним пронзая облака
летит к земле безсамолётник
открыть пытаясь парашют

kamalleggio 6 июля, 3:40
Хароший пирожок по теме...)

  • 1