Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

А якщо б йому дали 100 днів...

До Верховної Ради, як і раніше, можуть пройти п'ять партій. Про це свідчать результати свіжого дослідження соціологічної групи "Рейтинг".

Опитування проводилося з 29 червня по 3 липня в усіх регіонах України, окрім Криму та окремих частин Донецької та Луганської областей. Похибка не перевищує 2,2%.

Лідером електоральних симпатій залишається "Слуга народу", яка, втім, продовжує втрачати популярність. Якщо на початку червня цю політсилу готові були підтримати 48,2% виборців, то зараз про це заявили тільки 42,3%.

Ось як виглядає список усіх партій, що долають п'ятивідсотковий бар'єр (серед тих, хто визначився з вибором і планує піти на вибори):

"Слуга народу" - 42,3%
"Опозиційна платформа - За життя" - 13,4%
"Європейська Солідарність" - 8,3%
"Голос" - 7,2%
"Батьківщина" - 7,2%

Окрім того, партію "Сила і честь" готові підтримати 3,8% виборців, "Опозиційний блок" - 3,1%, політсилу "Українська стратегія Гройсмана" - 2,8%, "Громадянську позицію" та Радикальну партію - по 2,4%, партію ВО "Свобода" - 2,3%. Усі інші політсили, згідно з опитуваннями, набирають менше 2%.

BBC

Tags: Зеленский, Ой всё!, Политика
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 18 comments

Recent Posts from This Journal