?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

И... о волшебстве!

АрмииФМ продлили лицензии на вещание в зону ООС.

Шария с Клюевым сняли с регистрации в нардепы.

Что объединяет эти позитивные кейсы?

Исключительно волшебный пендель: во втором случае это была пара тысяч на Майдане за 2 часа, а в первом - молчаливые наблюдатели на Нацраде, внимательно смотрящие за тем, как эта самая Нацрада голосует.

Штош, алгоритм понятен. Историки будущего назовут этот короткий период ВАЗ-"шестеркиного" царствования пенделекратией.

Алла Комарова


promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
ladydi9449 4 июля, 13:46
А как еще? Не будете контролить и пинать - все просрут. А вы однажды проснетесь в федеральном округе РФ. На Колыме, например.

rvun 4 июля, 14:06
Це буде зватись порнократія
Порнокра́тія (Правління розпусти, Епоха розпусти, Правління повій) (італ. pornocrazia romana, governo delle prostitute) — період в історії папства першої половини X століття, який почався з правління папи Сергія III (обраний в 904) і тривав 60 років, до смерті Івана XII 963 року (за іншими тлумаченнями — протягом 30 років, до смерті Івана XI). Протягом цього часу римські понтифіки перебували під сильним впливом могутньої аристократичної сім'ї Теофілактів — римського консула і коміта Тускулума Теофілакта, його дружини Феодори і їхньої дочки Марозії, що заслужили репутацію розпусників, а потім — сина Марозії Альберіха, герцога Сполетського.

vatnofob 4 июля, 14:39
опача, не все втрачено? деморду б ще поближче до Банкової, щоб ЗЕанус тримали в тонусі

rvun 4 июля, 15:37
я б не розкочував губу

kym_garbyz 4 июля, 14:50
Главное не переборщить. Вон, в фб опять на вечер собираются майданить. Давайте, блять, каждое утро и каждый вечер по два. Шоб через месяц относились как майдану Кличка. Допетициились уже, шо хуйположен теперь на любую петицию

Edited at 2019-07-04 14:51 (UTC)

rvun 4 июля, 15:42
майдан тіко тоді ефективний, коли імярьок уйобує на Ростов роняючи кал по дорозі. Ви собі можете які хочте уявлення мати про майдани і петиції, але досвід з Яником показує, шо на них кластимуть завжди, аж поки сідло під припиздентом не загориться. Ну а оці - дайте два - то має бути й два - люди по довгу розкачуються, з такими по два сформується ядро, яке в потрібний момент стане мільйоном.

kym_garbyz 4 июля, 16:26
Главное, шоб не как в сказке про мальчика и вовку. Где каждый день Майдан, а когда реально надо -- ну его нахуй

meltemi113 4 июля, 15:03
Та никакого пенделя они не боятся. Они прощупывают ту грань , где пипл схавает , а где и взбрыкнет

o_teren 4 июля, 15:40
На жаль "неструктуроване" суспільство не може весь час перебувати в режимі мобілізації. А чиновники "узеленського" можуть - вони структуровані, відмобілізовані і регулярно отримують зарплати. Тож на довгій дистанції "реактивна" позиція суспільства завжди програє "проактивній" позиції чиновництва. Єдиний вихід для людей - дати їм пенделя до Ростову і потім добре слідкувати аби й звідти вони не повернулися. На сьогодні, на жаль, навіть на це нас не вистачило.

euthanasepam 4 июля, 19:11
Це вони заграють так. Після виборів буде все по-іншому.

Про Шарія та Клюєва з’їли, смачно? А про кінець євроінтеграції не помітили. Так ця розводка працює.

Edited at 2019-07-04 19:12 (UTC)

lg_hater 5 июля, 0:09
Щодо євроінтеграції поки що не було ані дій, ані навіть офіційних заяв (і певно не буде до створення коаліції в ВР). Ніби-то-перемогою над шарикоклюями скоріше маскують інше. Міхо, якого таки зареєстрували. Савченко з Рубаном на волі. Портнов таємно керує ДБР. Беня відверто пропонує себе кремлю на роль українського кадирова і т.д., і т.і. Але це все вже не є важливим, бо ж — перемогли, ура-ура! Типова "розводка", як у анекдоті про жидів та велосипедистів.

  • 1