?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Хто зробив 73%

Отже, Роман Скрипін сказав, що Богдан - це "гопнік і рішала". Абсолютно погоджуюсь.

Проте вкотре хочу запитати Скрипіна, Бігуса і решту журналістів:

Ви, блядь, коли мочили Пороха, думали, що замість нього оберуть Лі Кван Ю? Голду Меїр? Рузвельта? Чи, на крайній випадок, колективного молодого метросексуала-фахівця?

Ви бачили, хто обирається, ні? Ви, крім себе улюблених, здатні щось чути? Дивитесь іноді в світ, чи лише в дзеркалі милуєтесь коронами?Є новина. Та корона, яка частково тримається на грошах зацікавлених осіб (інакше звідки ж телеканали та телеефіри), настільки натиснула на голову, що видавила сіру речовину в п'яту точку. І на виході країна отримала звичайне лайно.

Все закономірно.

В мене немає цехової солідарності, пієтету і відчуття "він, звісно, чинить як мудак, але він мій знайомий і взагалі хороший хлопець, тому не мудак". Маю свободу сказати правду.

Більшість наших журналістів - це ідіоти та йолопи, які складно навчились говорити/писати, проте не навчились думати. І саме вони переконали населення, що бути довбойобом, - це прикольно, аби не Порох. Проклятий барига, дайте шанс новим обличчям.Ну, хавайте. Думаю, що поки що нам подають лише апетайзер. Далі буде.

Нікому не цікава думка довбойобів Скрипіна та Бігуса, коли питання стоїть про сюрреалістичний концтабір. Ніяка критика з їх боку не змінить того, що вони натворили за кілька років своєї бурхливої діяльності.

Можете кидати тапками, але порядна людина, на мою думку, не повинна подавати більшості наших журналістів руки. Бо то є самозакохані та недалекі істоти, які забувають в скриньках громадські гроші або беруть їх від того, хто їх дає.

Це, звісно, ідеалізм. Проте через його відсутність ми в черговий раз просираємо країну. І пам'ять про тих, хто віддав за неї життя.

Моліться тепер Богдану та Медведчуку. Тепер вже, на жаль, майже все однозначно.

Додаток.

Про критику влади.

Журналіст має подавати факти, а не видавати за факти власні інтерпретації. Класичний приклад - розслідування Бігуса. Він рефреном повторював після "Свинарчуки" прізвище Порошенко. Плюс свідома маніпуляція фактами, вигадками та напівправдою.Таким чином люди, які формують ЗМІ, позбавляють громадян можливості формувати свою думку на підставі фактів, а натомість пропонують емоційну реакцію на їх інтерпретацію. Але це не є журналістика - це пропаганда.
Про "Порошенко вбив брата-фермера" я взагалі мовчу.
На минулих виборах деякі канали перевершили своїх кураторів з російського ТБ. Сподіваюсь, ніхто не буде заперечувати, що це не той стандарт, перевершенням якого можна пишатися?

А зараз, ой яка несподіванка, плач Ярославни. Богдан - гопнік, Зеленський - некомпетентний, Медведчук канали скуповує, "я йду з ЗІКу, бо там Медведчук".

А чим ЗІК без Медведчука відрізняється від ЗІКу з ним?

Правильна відповідь - нічим. Тому що попередня діяльність каналу сприяла досягненню Медведчуком, Портновим і решта веселих хлопців мети - не допустити на другий термін Порошенко, який, при всіх своїх вадах, провадив проукраїнську політику.

Це улюблений прийом шахраїв - знести владу тому що корупція і утиски демократії, захопити владу і знести демократію, розвинувши власну корупцію.

Тому й немає пієтету. Це інфантильна, в більшості, та безвідповідальна спільнота, нездатна нести відповідальність за власні дії. Цехова солідарність, одна тусовка і гроші.

Ihor Tatarchuk


promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
kat_koshechkina 3 июля, 10:57
Это какой-то дикий трэш - хотеть политика «любить», ждать, что он будет приятным и «своим», ожидать, что он будет секси-красавчиком, прикольным или уметь петь-плясать-дудеть.
Когда от политика нужна лишь эффективность и государственный эгоизм.
СМИ развратило обывателя, сделало из политики шоу, потому и голосуют, как на евровидении или другой байде. Нет интуитивной привязки выбор-репутация страны-твой личный уровень жизни.

vikniksor7 3 июля, 11:16
Не зря Зеленский сменил наименование администрации президента. Теперь Андрей Богдан - Глава Офиса президента.
Глава
Офиса
Президента.

ГОП на самом высоком уровне.

auburn_daddy 3 июля, 12:58
старший офис-менеджер штоле?
Круто.

for_l_j 3 июля, 11:38
В расследовании Бигуса была не только эта манипуляция.
Всё подавалось только с одной стороны: "смотрите, они пИздят".
Не было упомнято, что взять запчасти в условиях войны можно было только в РФ, что это будет незаконно. Что других вариантов, кроме как нанять беспринципного мудака, который будет работать только за деньги но решит вопрос. Что накрутка в 2-3 раза от цены в России при перевозке контрабасом товара военного назначения - это вполне нормально.
Что создание фиктивных тендеров - это обычный метод ведения бизнеса в Украине. Что "фирмы прокладки" - это обычный способ обнала, а других вариантов, кроме как платить чёрным налом - нет. Что тот же чувак, который со страшной силой требовал заводы побыстрее оплатить именно потому и требовал, что УЖЕ отдал своё бабло. Потому что без предоплаты никто работать не будет.
И так далее. Когда сам немного в теме, как делаются эти дела, то понимаешь, что то, что было сделано - не было других вариантов.

dimon_trigger 3 июля, 12:32
почати тра було б з того, що ніякого розслідування не було.
авака злив бігусу частину матеріалу карних справ і підроблену переписку.
ніхуя там бігус не розслідував.
тільки пиздІв підар.

ammebius 3 июля, 11:41
А вони ніхуя не зрозуміли, знову на барикади лізуть:


dimon_trigger 3 июля, 12:34
після ганьби йому кричали шлюшка? чи мені почулось?

tank_ua 3 июля, 13:03
блеать, я про скрипина писал такое же слово в слово тут в начале апреля в теме про евровиденье - мол маладец, раскатал крымчанок. мне тогда написали, что он - не говно, и я не прав.

а, ну-ну.

polosaty13 3 июля, 15:00
журнашлюхи хуже блядей. те, бляди которые, честно трудятся, а эти сволочи - пидор на пидоре.

scar_shock 3 июля, 16:27
І "зубожіння" зникло.

  • 1