Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Вчіть албанську

Незабаром відбудуться вибори в ВР. Може для когось це відома інформація, проте враховуючи рівень невігластва нашого найрозумнішого народу слід нагадати, що ми живемо поки що в Парламентсько-президентсьскій республіці. Тому важливо зробити правильний вибір.

Проблема нашого народу в тому, що він (пересічний представник - так звана проста людина) вважає, що будь-які події які відбуваються із нами в даний момент - є чимось унікальним, в такого ніде і ніколи до цього не було. Історія то взагалі зайва наука для наших співгромадян.

Сьогодні ми звернемо увагу на події які відбулись зовсім нещодавно у країні під назвою Македонія. Зараз це Північна Македонія.

Колись давно в Албанії пройшла революція. (Цікаво скільки людей без ГУГЛ просто взагалі знали про це?). Звичайні бандити захопили військові склади. Зрозуміло, що після таких подій виникла необхідність десь утілізувати непотріб , якій вміє тільки тримати зброю. Плюс дестабілізувати сусідні регіони для кращого режиму наркотрафіку і інших плюшек для нового керівництва.

Відповідно це призвело до відновлення стратегії будівництва Великої Албанії. Сусіди (Сербія і Македонія відчули це сповна). Мова за Македонію. Спочату вона прийняла величезну кількість біженців у себе (15 відсотків від наявного населення), а потім території, на якіх проживала албанська меншість разом із біженцями, раптом перетворились на регіони, які не хотіли підчинятись центральному керівництву. Невідомо звідкіля з'явились організовані групи озброєних осіб, які захоплювали органи влади.

Не ну звичайно це аж ніяк не схоже на нашу ситуацію на сході України. То, як відомо простому українцю, то "прокляті олігархи воюють і знищують український народ". Бо війна не оголошена...

Але ми продовжимо.

Для захисту держави місцевий барига заручився допомогою України і наші гвинтокрили своєчасно передані армії Македонії зупинили чорних чоловічків (албанців) у безпосередній близькості до столиці, які просто хотіли відторгнути частину чужої країни і будувати там свій мусульмансько-албанський Мір.

А тепер питання:

1. Як склалась доля міністра внутрішніх справ (Привіт пану Авакову) одного з лідерів промакедонсього опору албанській агресії?
2. Які права отримали колаборанти, ой прихильникі федералізації Македонської Республіки і жертви "націоналістичних македонських карателів"?
3. Яку офіційну назву має фактично Албансько-Македонська війна?
4. Кого підтримала ЄС по факту в цій війні?

Якій результат війського конфлікту. Загинуло більше представників армії і поліції, аніж бойовиків. Але перемогли бандити. Бо вели себе рішуче і без сантиментів, прикриваючись місцевими албанцями. При тому що дійсно керівництво Македонії намагалось вирішили проблему, проте воно дуже сильно озиралось "що скаже Європа".

Фактично виграні військові дії (перші операції) в 2001 під тиском ЄС закінчилось прямими перемовинами із місцевими сепаратистами, потім загравання македонськими партіями із найбільшою меншиною для збільшення електоральної підтримки призвела до ситуації, що через 15 років бувший член НВФ стає спікером парламента, фактично введено дві державні мови, країна знаходиться у стані перманентної міжетнічної і міжконфесійної кризи.

Ну і на додачу міністр оборони йде під суд за "неправомірну закупівлю запчастин до танків Т-55" (на початок подій армія і поліція мали тільки стрилецьку зброю, згадайте як у нас на фронті з'явились доісторичні максими, була надія на розташовані на території країни миротворчі сили ), а бувшого міністра МВС затримують і екстрадують до Гааги.

Ітак друзі. Чи можливий подібний сценарій у нас, коли патріоти дружними рядами поїдуть у ... (допишіть самі)? Я гадаю з новим ПреЗЕдентом і з новою Радою, із монопартію СН на чолі дуже ймовірна реалізація такого сценарію. Сороковина у влади чела вже показало як він буде захищати інтереси України.

І відповідно, у мене питання для симпатиків проукраїнських націоналістичних організацій - що по факту у Вас переможе:

Відчуття самозбереження (голосування за ЄС) чи "Баригу геть" із безпідставною вірою у "все буде добре", але проголосую за непрохідних?

ПС 1. Пост пишу чисто по пам'яті. Пропоную доповнити посиланнями.

ПС 2. Для прихильників тез "Народ сам організовал безвіз ", "Європа сама наклала санкції на РФ, бо любить нас", "Америка нам безкоштовно допоможе зброєю просто потому що ми класні" - читати пост тричі.

Коротенький лікбез.

Тут цікаве , що манкурти-соціалісти внесли пропозицію о другій державній мові в Македонії . Які падлюки.

Ну і вишенька на торті. Міністра МВС Македонії - судив суд в Гаазі за 10 жертв серед цивільних при проведенні військової операції. Його виправдали і звільнили в залі суда. Чи повезе так АрсенБорисовичу?

Володимир Голубничий

Tags: Интересное, Политика
Subscribe
promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 8 comments