?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Вчіть албанську

Незабаром відбудуться вибори в ВР. Може для когось це відома інформація, проте враховуючи рівень невігластва нашого найрозумнішого народу слід нагадати, що ми живемо поки що в Парламентсько-президентсьскій республіці. Тому важливо зробити правильний вибір.

Проблема нашого народу в тому, що він (пересічний представник - так звана проста людина) вважає, що будь-які події які відбуваються із нами в даний момент - є чимось унікальним, в такого ніде і ніколи до цього не було. Історія то взагалі зайва наука для наших співгромадян.

Сьогодні ми звернемо увагу на події які відбулись зовсім нещодавно у країні під назвою Македонія. Зараз це Північна Македонія.

Колись давно в Албанії пройшла революція. (Цікаво скільки людей без ГУГЛ просто взагалі знали про це?). Звичайні бандити захопили військові склади. Зрозуміло, що після таких подій виникла необхідність десь утілізувати непотріб , якій вміє тільки тримати зброю. Плюс дестабілізувати сусідні регіони для кращого режиму наркотрафіку і інших плюшек для нового керівництва.

Відповідно це призвело до відновлення стратегії будівництва Великої Албанії. Сусіди (Сербія і Македонія відчули це сповна). Мова за Македонію. Спочату вона прийняла величезну кількість біженців у себе (15 відсотків від наявного населення), а потім території, на якіх проживала албанська меншість разом із біженцями, раптом перетворились на регіони, які не хотіли підчинятись центральному керівництву. Невідомо звідкіля з'явились організовані групи озброєних осіб, які захоплювали органи влади.

Не ну звичайно це аж ніяк не схоже на нашу ситуацію на сході України. То, як відомо простому українцю, то "прокляті олігархи воюють і знищують український народ". Бо війна не оголошена...

Але ми продовжимо.

Для захисту держави місцевий барига заручився допомогою України і наші гвинтокрили своєчасно передані армії Македонії зупинили чорних чоловічків (албанців) у безпосередній близькості до столиці, які просто хотіли відторгнути частину чужої країни і будувати там свій мусульмансько-албанський Мір.

А тепер питання:

1. Як склалась доля міністра внутрішніх справ (Привіт пану Авакову) одного з лідерів промакедонсього опору албанській агресії?
2. Які права отримали колаборанти, ой прихильникі федералізації Македонської Республіки і жертви "націоналістичних македонських карателів"?
3. Яку офіційну назву має фактично Албансько-Македонська війна?
4. Кого підтримала ЄС по факту в цій війні?

Якій результат війського конфлікту. Загинуло більше представників армії і поліції, аніж бойовиків. Але перемогли бандити. Бо вели себе рішуче і без сантиментів, прикриваючись місцевими албанцями. При тому що дійсно керівництво Македонії намагалось вирішили проблему, проте воно дуже сильно озиралось "що скаже Європа".

Фактично виграні військові дії (перші операції) в 2001 під тиском ЄС закінчилось прямими перемовинами із місцевими сепаратистами, потім загравання македонськими партіями із найбільшою меншиною для збільшення електоральної підтримки призвела до ситуації, що через 15 років бувший член НВФ стає спікером парламента, фактично введено дві державні мови, країна знаходиться у стані перманентної міжетнічної і міжконфесійної кризи.

Ну і на додачу міністр оборони йде під суд за "неправомірну закупівлю запчастин до танків Т-55" (на початок подій армія і поліція мали тільки стрилецьку зброю, згадайте як у нас на фронті з'явились доісторичні максими, була надія на розташовані на території країни миротворчі сили ), а бувшого міністра МВС затримують і екстрадують до Гааги.

Ітак друзі. Чи можливий подібний сценарій у нас, коли патріоти дружними рядами поїдуть у ... (допишіть самі)? Я гадаю з новим ПреЗЕдентом і з новою Радою, із монопартію СН на чолі дуже ймовірна реалізація такого сценарію. Сороковина у влади чела вже показало як він буде захищати інтереси України.

І відповідно, у мене питання для симпатиків проукраїнських націоналістичних організацій - що по факту у Вас переможе:

Відчуття самозбереження (голосування за ЄС) чи "Баригу геть" із безпідставною вірою у "все буде добре", але проголосую за непрохідних?

ПС 1. Пост пишу чисто по пам'яті. Пропоную доповнити посиланнями.

ПС 2. Для прихильників тез "Народ сам організовал безвіз ", "Європа сама наклала санкції на РФ, бо любить нас", "Америка нам безкоштовно допоможе зброєю просто потому що ми класні" - читати пост тричі.

Коротенький лікбез.

Тут цікаве , що манкурти-соціалісти внесли пропозицію о другій державній мові в Македонії . Які падлюки.

Ну і вишенька на торті. Міністра МВС Македонії - судив суд в Гаазі за 10 жертв серед цивільних при проведенні військової операції. Його виправдали і звільнили в залі суда. Чи повезе так АрсенБорисовичу?

Володимир Голубничий


promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
uasemperfidelis 3 июля, 9:13
*******згадайте як у нас на фронті з'явились доісторичні максими***********
А от зараз було трохи обідно. Тому шо кулемет Максіма - просто охрєнєнний агрегат. Єдиний недолік - трохи тяжкий. Мобільності не вистачає.

dc62085bbc2ae6a9c426a5b25b09a315.jpg

rvun 3 июля, 10:09
Пан помиляється.
Мій дід був кулеметником - спершу на Максимі, потім у складі танкового екіпажу (як воно звалося в екіпажі - хз, але він воював на "Шермані").
То він мені докладно розповідав, що кулемети Максим мали дуже істотну проблему - вони на початок війни ВСІ мали знашені механізми. Їх відновлювали, ремонтували і таке інше, але тотальний знос парку не можливо було компенсувати. Під час бою кулемет гарантовано клинило з того чи іншого приводу.
Якось так. Про Браунінг1919 - казав відмінна машина. Як і про сам Шерман - місця в середині багато, все працює відмінно, все продумано. Казав, що в полку були і т-34 - то 34-ки єбуться кожен привал з танком, аби по команді завести, а екіпажі шерманів - позалазять на чи під танк і дрихнуть.

Ну то уявіть, який стан цих Максимів зараз, після того, як вони всі попрацювали на війні. Без запчастин. Це все нісенітниця, їх треба в музеї чи на переплавку.

uasemperfidelis 3 июля, 10:20
Ну, на тій світлині, що вище, загалом, в темпі відстріляли.. ХЗ, але реально до фіга 7,62х54.. 300, може 500, а то й ще більше (бажаючих на пологоні вистачало).
Ніяких клінів чи затиків. Стріляли по падаючим мішеням на 200 та 400 метрів. Кучність, все в порядку.

rvun 3 июля, 11:17
Ну, власне може мій дід мав такий досвід, можливо це незношений агрегат. Але прям акцент робив, шо Максим був поганкою.

chess_y 3 июля, 9:51
Некоторое время жил в РМ, как раз перед событиями 2001 года и как раз около районов будущих боевых действий. Албанцы запомнились очень работящими - достаточно просто сравнить лежащие рядом поля, которые обрабатывают албанцы и македонцы. Очень семейственные и сплоченные. Воистину - их дом - их крепость. Иногда - в буквальном смысле слова. Предприимчивые - все менялы и большинство торговцев на рынке - албанцы. Страшно плодовитые - на одно македонское село, вокруг 3 албанских. С македонцами отношения у них были очень натянутые.

rvun 3 июля, 10:12
Ну то ліпше їм було або виїхати до Албанії, або жити за законами країни, де вони живуть. Те шо вони роботящі і тримаються кланом, не значить шо їх не потрібно упиздити, коли вони підіймають повстання з ціллю відірвати регіон від країни.

for_l_j 3 июля, 10:37
По поводу мусульманской Албании - это миф. На самом деле в Албании количество мусульман велико, но больше трети населения - христиане разных конфессий. Да и среди мусульман есть две ветки, одни - это классические в нашем понимании мусульмане, другие - бекташи, которые мусульмане, но опять же с большим количеством элементов христианства. Достаточно сказать, что они не соблюдают шариат.
По поводу того, как поступает ЕС и США, можно ещё вспомнить мир, навязанный Боснии. С другой стороны и Босния и Македония - кандидаты на вступление в ЕС, как и Албания.
Ну а то, что албанцы любят делать Албанию в любом месте где поселяются - также факт. Проблемы с албанцами были и у Македонии и есть у Черногории и у Сербии, которая благополучно потеряла кусок своей территории.
А Арсен Борисович реально рискует, потому что кинет его Беня аж бегом, как только скрипач станет не нужен.

dbmann 3 июля, 13:32
хз, что там у них было давным-давно, но сейчас коалиция с участием албанской партии привела страну в НАТО.
так что, наверное, сравнивать албанцев с русней не имеет смысла (не говоря уже о несопоставимости возможностей Албании-Косова и РФ).

  • 1