?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Вова-ссыкло VS Вова-хуйлоКто читал умные книжки или вырос в непростой среде, тот заранее знал, как это работает. Остальным, голосовавшим за Зе, выпала возможность изучить всё на практике, ценой жизни наших защитников.

Так вот. Если Вова-ссыкло и его ЗеКоМанда во всё горло заявляют, что они за мир любой ценой, за срочную имплементацию Минских соглашений и готовы на уступки, то Вова-хуйло обязательно этим воспользуется, чтобы проверить, как далеко он может зайти. Если ссыкло запрещает стрелять, то террористы хуйла смогут подобраться поближе и стрелять безнаказанно. Если ссыкло отводит войска, то хуйло пойдёт вперёд, потому что может. Потому что "а хули ты сделаешь, ссыкло"? Ты ж за мир, лошара, так что не вздумай стрелять в ответ. Выполняй соглашения, сам подписался, да ещё и лохторату своему пообещал войну закончить. Ааааа, не выполняешь, значит теперь уже ты наживаешься на войне и поэтому не хочешь её заканчивать. Хитро? Хитро!

А всё потому, что Хуйло - гопник, и ему нельзя показывать свои слабые стороны. Его можно только пиздить, военными и дипломатическими способами, вот тогда он вынужден держаться подальше.

Проблема в том, что Ссыкло - тоже гопник, только трусливый, шестёрка. Поэтому он проигрывает Хуйлу из любой позиции, а мы каждый день платим жизнями волонтёров и медиков, отдаём землю врагу и рано или поздно потеряем Украину.

При Порошенко такой хуйни не было.


promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
rvun 2 июля, 12:50
Нелояльна аудиторія дивиться тєлік. Треба єбашить свої канали і розповсюджувати свої якісні газети. Чо це не розуміє Порох і іже з ним я хз. І навіть жиж ресурси мав всі 5 років підгребти тєлік і сцяти в очі в наший бік. Але шота пішло не так...

Edited at 2019-07-02 12:51 (UTC)

dagrael 2 июля, 13:03
Нелояльна аудиторія дивиться тєлік. Треба єбашить свої канали
Не згоден, нелояльна аудиторія користується усіма видами ЗМІ. Тож чим не підходить (цей) сайт як джерело інформації?..

Ааа, його не читають! А де тоді гарантія, що будуть порох-ТВ-канал дивитися???
Ніякої гарантії, за вашою ж логікою. Чи не так?..

rvun 2 июля, 13:09
це приватна думка, я цілком можу й помилятися. І навіть буде дуже добре, якшо помиляюся. Проте - ви може не помітили, шо реальність боляче приложила по рилу (принаймні мене), а що можна резюмувати - наші ресурси (ібігдан) - лишилися такими, як і були, а ворог використовує нове уберваффе і впевнено перемагає. Ну так шо якби все воно має пройти випробування часом - шо не дало очікуваного результату - те знач не так працює, як ми сподівалися.

Edited at 2019-07-02 13:12 (UTC)

dagrael 2 июля, 13:20
ворог використовує нове уберваффе і впевнено перемагає
Не нове, а старе, але так, більш ефективне у підсумку. Ось і Бабченко цю тему частково підіймає:
https://starshinazapasa.livejournal.com/1097617.html?view=comments

Бажаємо впевнено протистояти - маємо створити не менш потужну систему контрпропаганди. Відкрию сумний несекрет - наразі з низки причин це поки що неможливо втілити.

rvun 2 июля, 13:26
Через те й кинув какаху в Петра Олексійовича - міг жи в воюючій країні трохи гайку привернути, особливо з усіма цими, хто гівном нашу країну поливав. Ну і я пам'ятаю, як Бенюк і Кошулинський поїхали до підри з "інтера", шота там попросити "дайте нам дядю канал, ми за Україну поагітуємо", для панів зі "Свободи", та під кінець майдану поїхати без сотні хлопців - виглядало якось м'яко кажучи - по дебільному. Їх там послали нахуй, а потім ше й вишибли з Ради. Тепер всім нам срака. Як то з нас збиткують "здобули"... А можна ж було це робити за допомогою Прокуратури і СБУ, бо нахуя тоді туди призначати вірних людей і кума я право слово второпати не здатен...

Edited at 2019-07-02 13:28 (UTC)

dagrael 2 июля, 13:37
міг жи в воюючій країні трохи гайку привернути
Трохи й привернув. ВК, ОК, "Новое время" - пригадуєте? Насправді, більше він не міг, якщо об'єктивно. І СБУ там була до сраки, бо мати вірного голову ще не дає можливості застосовувати службу як завгодно.

Ви ж уявляєте, наскільки в нього були звязані руки, і чому саме? І чому вони не так зв'язані у Вовочки, який кидає нарід майже щодня?.. Отож.

rvun 2 июля, 13:53
ні, звістно, я про це уявлення не маю, проте раз ви знаєте й це стверджуєте - то не маю приводу не вірити. Проте - ну ви ж бачте результат. Я оце років з 10 тому грався в компьютерну гру "Call of Warhammer" - то там при загрузці раундів - видавали якісь цікаві цитати з всесвіту вархамера. Одна з них "Орк має слідувати плану. Якшо орк не переміг - знач план був хуйовим". Я, якшо чесно так це запам'ятав і власне - дуже вірний вислів, якшо шото неспрацювало - знач план був хуйовим.

dagrael 2 июля, 15:33
ні, звістно, я про це уявлення не маю, проте раз ви знаєте
Насправді, й ви знаєте, просто не замислювались над цим. А насправді усе на поверхні.
Перш за все, треба осмислити, що таке є держава та управління нею. Це надскладна система, з купою взаємозв'язків всередині неї мід численними структурними елементами.

На результат та якість далеко не всіх з них ти - навіть як президент - можеш повпливати. Твої можливості досить обмежені, бо ти лише президент, а не цар чи Бог. Чим обмежені?

Перш за все, існує брак сил та засобів для реалізації якихось планів. Новина? НІ.
Є також закони, які не дають тобі просто взяти і швиденько пересаджати поганців. Новина? НІ.
Також активний опір олігархів (серед яких багато проросійсько налаштованих), основний інтерес яких полягає у власному збагаченні, а не у дотриманні інтересів народу. Новина? НІ.
Корумпована система - до послуг інтересів олігархів. Новина? НІ.
Ось це ви ж спроможні усвідомити!

Наприклад, ось такий собі ТВ-канал НьюсВан. Веде антидержавницьку пропаганда? Та наче так. Що робити? Варто закрити. Але як?
Силоміць не закриєш - заволають про демократію, утиск свободи слова, та ж сама Європа заволає. Закрити через суд? Можна спробувати, але власник - Мураєв (Козак). Такі собі пацани, у яких і суди пригодовані. Посудись з ними, ага.
То що робити?..
І це лише ОДИН з численних прикладів!

Дуже багато питань до Пороха, розглянуті через цю призму - а чи міг він насправді це зробити? - просто відпадають.

*****
Щодо ж ідеалізованої фрази з коміксів "Якшо орк не переміг - знач план був хуйовим" - посміявся.

Будь-який план, якщо він передбачає багато поетапних взаємодій з оточенням, просто неспроможний врахувати усі реакції оточуючого середовища. Дуже великою лишається вірогідність "что-то пошло не так".
Тож розповідати казочки про те, що просто план був хуйовим, може лише орк)) Але в житті не так.

Варіант "шото неспрацювало - знач план був хуйовим" є ще більш смішним, бо щось не спрацьовує майже завжди. Математичний аналіз, підтверджений практикою - вперта річ, бггг.

Врешті-решт, я можу вивести вас у поле, дати ножа і сказати - "Ондо на тебе їде танк. Плануй і перемагай!" Натяк зрозумілий?..))

rvun 2 июля, 15:41
Ну тепер вже ніхто не волатиме про демократію, вірогідно нас просто перебьють під оплески втомлених від відсутності "business as usual" гейропейців і задоволених кацапів.

dagrael 2 июля, 16:23
Можливо. Демократія - це взагалі цікаво, але не у стані війни. І що було робити?
Авторитаризм, хунта? Лишаєшся сам на сам з Рашкою, без підтримки. А то ще й проти тебе обернуться.
Демократія? Тебе дещо підтримує Еропа та США, зате проросійські манкурти творять у тебе в хаті що хочуть.
Отак...

  • 1