?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
Бугор

В штабе ЕС считают, что они не должны критиковать Зеленского

А зря. Владимир Завгородний показывает, как удачно могло бы получиться.


promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
exurage 29 июня, 17:30
Немає ніякого сенсу в цій критиці, 73-й просто не зрозуміє про шо мова, тому що г+г транслює "перемоги та досягнення".
Вчора одному "назло" розповідав із поясненнями ситуацію про ПАРЄ, Клімкіна та істерику гідранта, він рота роззявив і очі майже повилазили. Чувак був в шоці, але ж по очах бачу що не вірить і є сумніви на мою брехню. Занадто багато правди одразу впало на голову навіть з однієї ситуації. А якщо за місяць дізнатись?
Вони тупо не в курсах що відбувається.

Джон Ланкастер 29 июня, 17:38
такі да - "дайте єму шанс, он нічего єсьчо не сдєлал"

e_1_off 29 июня, 17:56

Перемоги та дрсягнення г+г не транслює, бо нема. Вчора чи позачора випадково подивився випуск новин на ньому і це якийсь пиздець. В селі Великі Сраки сусіди посварилися через корову, на Львівщині через глобальне потепління з'явилися болотяні черепахи і прочая хуйня. Вони там самі в шоці від того, що відбувається та намагаються посміхатися та махати.


provinzialka_ua 30 июня, 5:57
Транслирует. Вот, например. https://www.youtube.com/watch?v=j7F0oDQuPds Так и не смогла понять, что же ему все же удалось, кроме как отменить указ про школьную форму, но в комментариях дружный восторг зе-билов.

  • 1