?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Седеющий, лысеющий мужичок за 40 называет себя Славко и водит хороводы [uncensored]У нас тут война и политический пиздец кризис в стране, но "Славко" думает иначе. Наступила эпоха инфантильных долбоёбов.


promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
max_kukuruzkin 29 июня, 7:58
На московії дуже полюбляють і зараз. Були там знайомі дівчата, які навіть в генделиках місцевіх у караоке співали його пісні. Тьху... Мені завжди було однаково є він чи нема. Для мене як вуличний шум, навіть слів ніколи не чув що воно там співає. Якийсь він ніякий. Без кольору та смаку.

euthanasepam 29 июня, 8:03
Вони ж не розуміють, про що він співає, надто коли з галицькими словами. Але то таке, московити й своєї мови слів не розуміють.


Про долю і творчий шлях музикантів старого складу «Океану Ельзи» докладно не знаю, а знаю, що один із них брав участь в цікавому англомовному гурті «Esthetic Education»: https://euthanasepam.livejournal.com/98250.html

max_kukuruzkin 29 июня, 8:10
А у них невеликий репертуар улюбленного був, я пам'ятаю що в нього наче щось таке було, що зрозуміти зможе навіть лінгвоінвалідний кацап останній. А так і російською щось було.
Я от зараз думаю як вони "Червону руту" співали колись, теж подобалось їм... Маю підозру що там на слух пам'ятали пару фраз і так і виконували. )
Зараз теж подивлюсь що там з "Океан Ельзи".

  • 1