?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Седеющий, лысеющий мужичок за 40 называет себя Славко и водит хороводы [uncensored]У нас тут война и политический пиздец кризис в стране, но "Славко" думает иначе. Наступила эпоха инфантильных долбоёбов.


promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
euthanasepam 29 июня, 7:31
Навряд чи кремлядь і москалів загалом дуже цікавила творчість українських артистів. Проте «за дивним збігом» чимало з наших отримували цікаві пропозиції, запрошення, фінансування від запарєбріків і припиняли співати українською мовою. Згадаймо, якою чудовою та перспективною була наша новонароджена естрада у дев’яності роки. Аж раптом чомусь занепала і зникла, Іра Білик почала співати російською, так само Сашко Пономарьов, Женя Власова і так далі. Подібне москалі провернули і з нашим книговиданням, і з промисловим виробництвом, і з армією та спецслужбами… Тож я думаю, що московські гроші та компліменти мали певну агресивну політичну мету, а не були дружньою допомогою від «братнього народу».

vivagor 29 июня, 15:15
Це само собою.
Але зі славком там інша справа - консерву треба готувати заздалегідь.
Ну і з книгами не все так погано - в останні 5 років в книгарні на Хрещатику повнісінько стало україномовї літератури: і вітчизняної і перекладної.

  • 1