?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Яке ж воно чмо зелене

Тут президент питає, що українська делегація зробила, аби не пустити Росію в ПАРЄ?

В 2014 вигнали, в 2015 вигнали вдруге, в 2016 ухвалили кілька резолюцій, де була жорстка умова повернення РФ тільки після серйозних кроків збоку Росії, в 2017 вигнали проросійського президента ПАРЄ, в 2018 зірвали репорт про повернення РФ, який був ухвалений тепер. Між тим багато інших документів з приводу заручників, моряків, кримських татар, анексії Криму. І сотні зустрічей, переговорів і домовленостей.

А тепер у мене зустрічне питання до президента: Ви лише вислухали відмови в Берліні, Парижі і на цьому все? Ви, маючи всі можливості і інструменти, як очільник дипломатії, не запропонували жодних зустрічних умов? Чому не знайшли часу зустрітися з українською делегацією, яка просила про зустріч? Ми би пояснили, що міг зробити президент. Чому не набрали Порошенка, який би теж міг пояснити, що робити, бо робив не один раз? Не треба перекладати свій провал на інших. Відсутність досвіду зміниться з часом. Сподіваюсь. А невміння не визнавати власні помилки може не минути ніколи.

P.S.: Невдовзі у Вас, пане Зеленський, може бути парламентська більшість, свій уряд з міністром закордонних справ, а з тим і можливість показати, на що ви всі разом здатні. Наступна сесія ПАРЄ у жовтні. Дій.Те.

Volodymyr Ariev
promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
kapitanorgasmo 27 июня, 18:17
"У нас у всех есть дети. Верните детей родителям"

как же он жалок, это пипец просто, ещё б на колени стал перед пуйлом, днище...

Edited at 2019-06-27 18:17 (UTC)

lazylonelion 27 июня, 19:04
Та він же з самого початку декларував що радо стане на коліна перед Пуйлом. Власне, а що він ще може? :-/

тому що послідовно мразотний...

gad37d5 27 июня, 19:52
Бога же нет. Все, что сейчас происходит - результат стечения воздействия дохренища факторов. Что есть результатом случайного их движения. Броуновское движение, неудачная ветвь эволюции,... Это случилось и страшно представить что за этим последует.

kapitanorgasmo 28 июня, 16:35
Во, уже и "у вас есть время", "действуйте".
Разве не понятно, что финал будет плохим?

ban_derivets 30 июня, 9:42
Не любит препизден, шоб над ним ржали. А другого, по крайней мере пока, он и не заслуживает.

  • 1