Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Відкриті конкурси, нові обличчя, ага ...

Прочитав на свою голову про свіжеанонсованих голів облдержадміністрацій. Тепер з голови не йде. Не знаю як його спати. Нові обличчя ввижаються.

Луганський ректор, який вчить студентів захищать спасибодєду від бандерівських нападок, співучуває молодій ЛНР, мріє про воз'єднання братніх народів і має сина, громадянина РФ.

Мукачівський прокурор з Донецька з братом бойовиком ОРДЛіО, які як відомо фінансуються з РФ, і татовим бізнесом в Єнакієво.

Одеський король металобрухту з бізнеспартнерами серед місцевих сепаратистів, частина з яких була засуджена, а частина повтікала в РФ.

Херсонський керівник клубу організаторів вбиства Каті Гандзюк, який за Януковича помагав Каськіву підписувать мільярдні контракти з лижними інструкторами і живе в хаті яка частково належить громадянці РФ.

Бакінський випускник Московського державного інституту міжнародних відносин, який в 2013-14 радив шось членам уряду Азарова.

Черкащанин Шевченко, який половину шиття шиє одяг другу половину перевізником ганяє товар в Італію та Росію, не мав би лякати. Але і в нього, хай йому, повно нерухомості в РФ.

І все добре у цих хлопців, навіть прекрасно. От тільки не впевнений чи достатньо сильний в них зв'язок з РФ як для цієї посади. Як думаєте?

Тльки легінь зі Львова на цьому фоні виділяється. Він як на картинці: всім гожий, з усіх боків перспективний, а який молодий! Одна лише дрібничка. Він зробив блискавичну карв'єру бо є сином добре, дуже добре відомого мені особисто екс-посла в Польщі Маркіяна Мальського. Який на початку 2014 запхав язика собі в дупу і ні словом, ні півсловом не підтримав Революцію Гідності та Варшавський Євромайдан. На відміну від багатьох інших. За це його пізніше прийшли викурювати з посольства під три тисячі українців, разом з вашим покірним слугою, і таки викурили.

А от цих, молодих і абмітних, як вони вже всядуться, викурити буде значно важче.

Oleksandr Snidalov

Tags: Зеленский, Пиздец, Политика, Фубля
Subscribe
promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments