?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
Пипец

Відкриті конкурси, нові обличчя, ага ...

Прочитав на свою голову про свіжеанонсованих голів облдержадміністрацій. Тепер з голови не йде. Не знаю як його спати. Нові обличчя ввижаються.

Луганський ректор, який вчить студентів захищать спасибодєду від бандерівських нападок, співучуває молодій ЛНР, мріє про воз'єднання братніх народів і має сина, громадянина РФ.

Мукачівський прокурор з Донецька з братом бойовиком ОРДЛіО, які як відомо фінансуються з РФ, і татовим бізнесом в Єнакієво.

Одеський король металобрухту з бізнеспартнерами серед місцевих сепаратистів, частина з яких була засуджена, а частина повтікала в РФ.

Херсонський керівник клубу організаторів вбиства Каті Гандзюк, який за Януковича помагав Каськіву підписувать мільярдні контракти з лижними інструкторами і живе в хаті яка частково належить громадянці РФ.

Бакінський випускник Московського державного інституту міжнародних відносин, який в 2013-14 радив шось членам уряду Азарова.

Черкащанин Шевченко, який половину шиття шиє одяг другу половину перевізником ганяє товар в Італію та Росію, не мав би лякати. Але і в нього, хай йому, повно нерухомості в РФ.

І все добре у цих хлопців, навіть прекрасно. От тільки не впевнений чи достатньо сильний в них зв'язок з РФ як для цієї посади. Як думаєте?

Тльки легінь зі Львова на цьому фоні виділяється. Він як на картинці: всім гожий, з усіх боків перспективний, а який молодий! Одна лише дрібничка. Він зробив блискавичну карв'єру бо є сином добре, дуже добре відомого мені особисто екс-посла в Польщі Маркіяна Мальського. Який на початку 2014 запхав язика собі в дупу і ні словом, ні півсловом не підтримав Революцію Гідності та Варшавський Євромайдан. На відміну від багатьох інших. За це його пізніше прийшли викурювати з посольства під три тисячі українців, разом з вашим покірним слугою, і таки викурили.

А от цих, молодих і абмітних, як вони вже всядуться, викурити буде значно важче.

Oleksandr Snidalov


promo ibigdan 十二月 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…