?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Відвід українських військ поблизу Станиці Луганської

Пояснюю на пальцях, що відбувається і що може статися.

Саш, що робити? Це ж (далі йде експресивна гра слів). Бл☢︎дь, я це місце знаю як свої п’ять пальців. Я там воював, звідти не можна відходити!

Це текст одного з десятків повідомлень, які сьогодні прийшли мені в приват. Бійці розуміють, що відбувається.

А відбувається наступне:
Наразі наші війська перебувають на лінії фортифікаційних споруд, які будувались багато років. ЗСУ тонким шаром розподілені по передовій лінії. Є місця, де кілометр фронту захищає 10 солдат, а де й менше.

Але навіть в таких місцях прорвати оборону непросто. Тому що за роки ЗСУ забрали висоти, взяли під вогневий контроль сектори, організували логістику, викопали двометрові окопи та капоніри, закопали в землю ДОТи. Вибити навіть жменьку людей з укріпленої лінії непросто. А якщо почнеш вибивати – так до них допомога під’їде, бо логістика, продуманий підвіз боєприпасів, друга лінія фортифікації, третя, резерв – задовбешся цей клаптик землі завойовувати.

Сьогодні ми почали віддавати фортифікаційну лінію. Просто так. Наші війська останні тижні були обстріляні крупним калібром. Росія не повернула моряків. Не відпустила і других в’язнів Кремля. Хакнула ПАРЄ.

А ми просто почали відступати назад.
Без гарантій. Без прозорості. Просто тому, що так домовився Кучма.

Тепер я розповім, що буде далі.

Росія не виконає своїх зобов’язань. Вчергове. Почнуться бої. Загинуть солдати. Загинуть тільки тому, що хтось захотів пограти в піддавки. Ми втратимо ще один шматок контрольованої території. Наші солдати схилять суперника до миру, закопаються в землю, втримають ситуацію. Як зазвичай. Тому що зможуть. У цьому я не сумніваюся.

І ані Зеленський, ані Кучма не візьмуть на себе відповідальність за те, що сталося і станеться.

За моїми даними, в Адміністрації Президента Мінські домовленості віддані на відкуп Кучмі. На ПАРЄ взагалі забили. Команда Зеленського зараз займається бізнесом і виборами. Хомчак у відповідь на виявлену йому честь готовий виконувати будь-які рішення згори. Критика ЗСУ наверх не піднімається.
Так у нас зараз вирішуються питання війни.

Я спілкувався на двох зустрічах із представниками ОБСЄ. Вони мені прямо сказали, що не можуть контролювати пересування збройних сил РФ. Вони не контролюють кордон, їх спостерігачі допущені всього на два прикордонних пропускних пункти.

Тому заяви, що зараз відбувається відвід сил під контролем ОБСЄ – брехня та маніпуляції. Більше того, в ОБСЄ не уявляють, як могла б виглядати місія, яка взагалі зможе контролювати переміщення збройних сил РФ.Висновок. Ми мали заморожений конфлікт, який передбачав мінімальну воєнну ескалацію. Тому що обидві сторони стояли на зміцнених фортифікаційних лініях зіткнення.

Зараз, завдяки неймовірному таланту Зеленського вирішувати такі ситуації, ми віддаємо фортифікаційну лінію та відступаємо в глибину, даючи можливість супернику вдарити по нас і почати активну стадію ескалації з маневреною війною, наступом, відбиттям штурмів і рештою того, чого не було з 2015 року.

Купляйте патрони та вчіться стріляти. Скоро цей скіл вам знадобиться.

Serg Marco (Демократична Сокира)


promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
euthanasepam 26 июня, 17:19
Тим часом Г+Г виправляє головну помилку Порошенка:


euthanasepam 26 июня, 17:25
> Купляйте патрони та вчіться стріляти. Скоро цей скіл вам знадобиться.


Не знадобиться, бо Зелупа не оголосить мобілізацію. Зелупа розпустить і ту армію, яка є.

salkat 26 июня, 17:31
Боюсь, он имел ввиду партизанщину. Или ещё что похуже

euthanasepam 26 июня, 17:36
Партизанщини теж не буде. В Україні направду нема де ховатися: країна густонаселена, а зе-електорат проти порохоботів, а менти — поготів. Тому партизанщина тут у XXI столітті неможлива.

Нагадаю для ілюстрації сказаного, що влітку 2014-го року ще тоді геть слабенька й малочисельна наша армія ганяла «бунтарів» сцяними ганчірками по всьому Донбасу. Це так на практиці виглядає змагання між регулярними підрозділами та іррегулярними.


Єдиний для України шанс полягає в тому, що незабаром прозріє достатня для активних дій частина зе-електорату і відцурається від Блазня. Тоді ще можна буде щось вдіяти. Або в РФ здохне Хуйло і розпадеться вся його система — так буде ще краще, проте це малоймовірно.

Edited at 2019-06-26 17:38 (UTC)

night_horseman 26 июня, 20:06
На мой взгляд, прозрение придет поздно, когда уже ничего нельзя будет сделать.
В остальном, полностью согласен с обоими твоими комментариями.

poruchik111 26 июня, 18:51
во время гражданской войны похуй на указы.
Выживет бессмертный.

euthanasepam 26 июня, 19:45
Для громадянської війни у власному сенсі цього терміну в Україні, на мою думку, причин і підстав нема. Зебіли і вата — це пасивні люди, що спроможні воювати лише вудкою проти карася та язиком у жінки між ногами.

Але зелекторат своєю більшістю вже легітимізував адміністрацію московських аґентів-капітулянтів. А суди цей процес додатково супроводжують та погіршують. Можна казати, що ми втрачаємо Україну на законних підставах і за волевиявленням народу. Тому нам ніхто-ніхто не допоможе, жодна країна світу не визнає наших спроб до збройної боротьби. Вони скажуть: ви ж самі більшістю проголосували, а ваші суди постановами повернули УРСР — все законно. І нам на це нема чим заперечити.

euthanasepam 26 июня, 19:50
Нині я думаю, що в 2014—2015 роках слід було звільняти і люструвати всіх суддів поголовно, всі 100 %, а замінити їх (років на 10—15, поки не виросте нове покоління) тимчасовими виборними громадськими суддями, колегіями чи судами присяжних, а звільненим суддям дозволити лише консультувати суди, але не брати участь у прийнятті рішень, і то лише після атестації. Нічого такого не було зроблено — і трапилась справжня катастрофа.

o_teren 27 июня, 5:20
Посилатися на більшовицький досвід звісно не комільфо, але я ще кілька років тому казав, що до їхніх "інститутів" комісарів-наглядаючих та "старорежимних спеців" варто було б придивитися.

euthanasepam 27 июня, 5:40
Той особовий склад, що свідомо пішов до армії у 2014—2015 роках для захисту Батьківщини, переважно не потребує допомоги чи нагляду комісарів та подібних старорежимних спеців. А «заробітчанам» та зубожілим капітулянтам не допоможе й лоботомія, бо «горбаті».

Зазначу також, що такий інститут не працює без розвиненого апарату примусу. Якщо фахівець з ідеологічної підготовки не має важелів реального впливу на особовий склад, то особовий склад подумки або й вербально посилає фахівця на путіна. Згадаймо, як було влаштовано совєцьку армію, якою була в ній роль людини, яку владу мав комісар. В наш час такого нема і навряд чи можливо зробити, бо то буде ще одна начальницька ієрархія. Не певен, що вийшло би з того щось путнє.

Розповім про випадок. Приїхав якось із нагоди релігійного свята до нашого розташування на сході піп капелан. Такий дебелий колоритний дядько, з бородою і нагородами. Запросив особовий склад на службу, яку організував тут же в похідно-польових умовах. Особовий склад після командирського слова пішов, але стояв там осоловілий, куняв і тупцював на місці. Якби не наказ добре командирське слово, то на ту службу не пішов би ніхто. Їм то не дуже цікаво. Сучасні люди байдужі до релігії. Покажіть їм краще Олю Полякову — будуть ваші.

o_teren 27 июня, 8:15
Певно у війську теж можна було б багато що підправити, але там бодай якесь управління і якась керованість є. Я більше про цивільні структури, ті ж суди, наприклад. Там же все керується виключно самодурством і сумою занесеного. Якийсь нагляд, або й взагалі заміна на, можливо менш кваліфікованого, з залученням (як ото й ви писали) старих кадрів для допомоги лише в технічних питаннях. Мені здається без суворого примусу цю систему не зламати.

vater_theodor 27 июня, 5:30
Так присяжні теж складалися б в середньому на 75% із зебілів...

euthanasepam 27 июня, 5:45
Або так, або ні. Ми ж не пробували — то й не знаємо напевне.

Але тут я маю на увазі передусім вирішення проблеми суддівського імунітету і зумовленої ним шаленої безкарності. З цією клятою мафією неможливо нічого вдіяти, бо там суцільна кругова порука.

vater_theodor 27 июня, 5:50
Нажаль, так. В Сратоблядоєвросовку, до речі, судді переважно теж невиборні. Тому такі ж самі проблеми... Повна безкарність.

gorky_look 27 июня, 11:11
Их было негде взять, требовалось одновременно ок. 8000 судей.

Кроме того, Венецианская комиссия была решительно против.

akupec 26 июня, 17:37
А у армейцев своих мозгов уже ни у кого не осталось? 5 лет ничему не научили по поводу рассеи? С другой стороны - почему армия должна быть разумнее 73% населения? Вот только выгребать им придется первыми.

raigap 26 июня, 18:10
Если б подколомойская Зелупа сам бы там был или угроза войны была бы ясна для его родственников (шоб они здохли), тогда может быть шось дошло.

denisgermanov 26 июня, 20:54
не дошло бы, у него ни родственников нет (шо с ними общаца), ни войны...

raigap 26 июня, 21:08
В Кривом Роге у него родители, у него есть жена и дети,шоб им пусто было.

wild_west_lutik 26 июня, 18:45
28 червня кличуть на віче на Майдані.
Поки що тільки віче.

poruchik111 26 июня, 18:50
пиздец особенно близок
Пиииииизззззздец
близок как никогда.
Пииииииииииззздец
Он пришел и будет рядом с тобою,
Аааааааа а. Это пиздеееец.

pasha_kiev_ua 26 июня, 20:02
"...пятиногий пёс по имени Пиздец. И чем чаще зовёшь его по имени, тем скорее он прийдёт." (С) Пелевин

niitro 26 июня, 20:24
это уже "где-то посередине" или ещё нет?
podolianka 26 июня, 20:33
як як там та армія голосувала? за "просто пєрєстать стрєлять"?
бачили очі шо брали, тепер їжте, хоч повилазьте. жеріть, бля!

euthanasepam 26 июня, 20:37
То так голосували заробітчани і довбойоби.

Армія існує не в вакуумі, а є невід’ємною частиною суспільства.

  • 1