?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Стало відомо, чим був зайнятий припіздент під час голосування в ПАРЄ

Президент України Володимир Зеленський не прибув до Парламентської асамблеї Ради Європи захищати національні інтереси України. Натомість, він реєстрував торгові марки “ZeNews” і “Зробимо це разом”. Про це сказано в базі даних Укрпатенту.
Також згідно з інформацією реєстру поданих заявок, реєстрації очікують ТМ “Зе ньюз” і “Ze news”. Ще одна вчорашня заявка стосується реєстрації англомовного слогана “Improv life show”, яких призначений для роботи в рекламній, освітньої та телекомунікаційній сферах.Важливо зазначити, що у Конституції України у 5 розділі 106 статті зазначено, що Президент України: – забезпечує державну незалежність, національну безпеку і правонаступництво держави; – представляє державу в міжнародних відносинах, здійснює керівництво зовнішньополітичною діяльністю держави, веде переговори та укладає міжнародні договори України. Тож Зеленський, замість захисту національних інтересів України в ПАРЄ, залишився реєструвати торгові марки.

джерело


promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
andreevmaryin 27 июня, 15:06
ви блять із цим Зе-хейтерством показилися. Яка блять різниця, що Зе робив в цей час? Дрочив чи перевіряв рахунок в банку на Британських Віргінських, на який капнуло за чергові виконані (не вам) обіцянки. Чи завчав новий тект для виступу в Кварталі. Йому сказали "мовчати" - він і мовчить. Зе - не ворог, це просто прапорець на антені танку, що на нас суне. І всі обсмоктують, чи цей прапорець висів, чи його вітром роздувало.
Бісить, що всі слиною виходять на якусь хуйню, типу цих знаків. Дарма Бігдан банить ботів, бо коли їх нема - ви починаєте один одно жерти(

euthanasepam 27 июня, 15:28
> Зе - не ворог


Я навіть не питатиму, що ви робили у період з 01.06.2014 до 01.06.2019, чи справно платили податки, чи не загубили, бува, повістку з військомату. Все й так ясно. :)

andreevmaryin 8 июля, 13:16
що робив: працював, як і до, і по тому.
чи платив податки: так, всі. А ще штрафи, мита і "вот ето вот всьо". Навіть в тролейбусі квиток завжди компостував
повістка з військомату: не губив, як звали - ходив.
А щодо неворога і прапорця - почитайте Юру Гудименко, він про це писав півтора року тому
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=995935.0
Зе - це той бантик, що "шурх-шурх", по тексту зрозумієте

dimon_trigger 2 июля, 6:58
у цього прапорця є РЕАЛЬНА влада. і саме цей прапорець підписує укази і назначає кацапів та ригів на важливі посади.
тому воно не просто блядь прапорець.

  • 1