?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Стало відомо, чим був зайнятий припіздент під час голосування в ПАРЄ

Президент України Володимир Зеленський не прибув до Парламентської асамблеї Ради Європи захищати національні інтереси України. Натомість, він реєстрував торгові марки “ZeNews” і “Зробимо це разом”. Про це сказано в базі даних Укрпатенту.
Також згідно з інформацією реєстру поданих заявок, реєстрації очікують ТМ “Зе ньюз” і “Ze news”. Ще одна вчорашня заявка стосується реєстрації англомовного слогана “Improv life show”, яких призначений для роботи в рекламній, освітньої та телекомунікаційній сферах.Важливо зазначити, що у Конституції України у 5 розділі 106 статті зазначено, що Президент України: – забезпечує державну незалежність, національну безпеку і правонаступництво держави; – представляє державу в міжнародних відносинах, здійснює керівництво зовнішньополітичною діяльністю держави, веде переговори та укладає міжнародні договори України. Тож Зеленський, замість захисту національних інтересів України в ПАРЄ, залишився реєструвати торгові марки.

джерело


promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1

Improv?

ellgree 26 июня, 6:58
Это на каком языке?

andreevmaryin 26 июня, 6:59
Редакция, ну не скатывайтесь в маразм. Не он же лично их регистрировал.
А вот то, что ТЗ зарегистрированы лично на него (а не на партию или какую-то организацию) - это ин-те-рес-нень-ко.

Джон Ланкастер 26 июня, 7:22
о, то розкажіть тоді як він виступав в ПАРЄ виконуючи свої прямі обов'язки
цікаво

e_1_off 26 июня, 7:42

Судя по improvу - именно сам и лично.


fiesta_eterna 26 июня, 7:43
Это не избавляет от ответственности прийти на заседание ПАСЕ например или пообщаться с украинской делегацией, когда они попросили.

100litsa 26 июня, 7:06
- А где вы были, мы не могли вас найти .
- А меня не надо искать. Я был за углом.
- Что вы там делали?
- Я ел шаурму!
- Шаурму? Во время заседания ПАСЕ?
- Я нервничал. А когда я нервничаю, я всегда ем шаурму.
- Да, но вы смеялись...
- Я когда нервничаю, я всегда смеюсь. 20 лет комиком все-таки...
- Я понимаю, но шаурму...
- Я когда нервничаю, я ем шаурму. а когда я ем шаурму, я смеюсь. А когда я смеюсь, я ем шаурму.

silovolt 26 июня, 7:28
Импровское шоу жизни — оригинально.
А кто такой «Импёр»? Это точно не имперец,
тогда бы было «Имперское шоу», но кто?

redhat_ua 26 июня, 7:38
"Improv life show"
Он хоть в какой-то из языков нормально умеет?

innerwoman 26 июня, 8:23
Improv от слова improvisation, я так думаю.

ugryumy 26 июня, 7:44
Ребята, блин...
Ничуть не являюсь фанатом или даже сторонником Зе, но все-таки ТАКИМИ рутинными вопросами ЛЮБОЙ руководитель уровня чуть выше минимального ЛИЧНО не занимается.

У Зеленского что РЕАЛЬНЫЕ косяки уже закончились, что возникла необходимость вот в таком вот?

Джон Ланкастер 26 июня, 7:58
В цьому й полягає питання - чим ТАКИМ ОСОБИСТО займався Зе, що ніяк не допоміг делегації, не зробив ніякої заяви в ПАРЄ?
це ж його обов'язки?
він слуга?

Тарас Чорновіл
16 год ·
Воно заявляє, що розчароване поверненням РФії в ПАРЄ. Цинізм аж зашкалює! Та ти ж сам усе це погодив під час своїх минулих візитів. Учора мав робочі зустрічі у Варшаві, а в неділю мав дуже цікаву розмову. Людина,з якою поспілкувався, дуже добре поінформована про секрети французької політики й знає аж надто багато з перших рук. Говорили лише про французький візит, німецького не заторкували, хоча там, схоже, ситуація була аналогічною. Так от, мені чітко сказали, що візит мав деякі передумови. Адміністрація Зеленського дуже просила про зустріч і не висувала зі свого боку жодних умов та пропозицій. І умови виставили зеленому. Його погодилися прийняти й продемонструвати особливу проихильність для відповідної телекартинки. За це він мав погодити ряд поступок.

Так от, згода на перехід до прямих переговорів із сепаратистами, відмова від активної позиції у ставленні до Європейсько-рашистських відносин і політики санкцій, сприйняття як доконаного факту повернення РФії в ПАРЄ та ще кілька деталей - це і є ті рішення, які мав гарантувати Зеленський, щоб отримати таку "прихильність" у Парижі (напевно й у Берліні). Мені дуже переконливо сказали, що адміністрація Зеленського здала всі пункти. І те, що зовнішньо-політичний блок Пристайка тихенько мовчав у манжетку, а МЗС відбулося беззубою заявою, теж багато про що говорить.

scar_shock 26 июня, 10:27
ЗеДовбойобіна.

  • 1