?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Особливості національної політики

Тільки що, французьке агентство журналістських розслідувань Фікус.інфо, повідомило сенсаційну новину!

Як говориться в повідомленні, вчора, пізно ввечері, президент Макрон прийняв представників руху "жовтих жилетів" які, в ультимативній формі, зажадали від Макрона різкого посилення боротьби з знахабнілою французькою корупцією.

"Жовті жилети" дали М.Макрону двотижневий термін на виконання їхніх вимог і погрожували, в разі неприйняття дієвих заходів - "третім Версалем". Як повідомляє далі джерело Фікуса.інфо, сьогодні, рано вранці, за своєю ініціативою,

Макрон подзвонив для консультацій виконуючому обов'язки президента України, пану Володимиру. Розмова тривала близько десяти хвилин. Потім вони зателефонували ще раз близько восьмої вечора. І ось, буквально кілька хвилин тому, на прес конференції, Макрон заявив про кардинальні заходи по боротьбі з корупцією у Франції.

1) З огляду на те що Париж виявився наскрізь пронизаний корупційними зв'язками, я видав указ про перенесення столиці Франції з Парижа в одне з містечок на узбережжі Біскайської затоки.

2) Фінансування перенесення столиці покласти на міністерство фінансів Франції.

3) З огляду на те що в Єлисейському палаці створилася гнітюча атмосфера і він наповнений примарами минулого, я розпорядився перенести звідси мою резиденцію до Лувру.

4) Будівлю Єлисейського палацу з прилеглими будівлями віддати управлінню музеями Франції і перенести туди експонати Лувра.

5) Фінансування переїзду покласти на міністерство фінансів.

6) Територію Франції розділити на чотири регіони між найбагатшими людьми і покласти на них відповідальність за корупцію в закріплених за ними регіонах.

7) Створити в кожному з чотирьох регіонів "держави в планшеті", за рахунок коштів керуючих регіонами.

8) Моєму особистому кухарю Ж. Фюнесу присвоїти звання капрал і призначити його в СБФ відповідальним по боротьбі з корупцією.

9) Ж.Фюнесу доповісти про результати боротьби з корупцією в найкоротші терміни!

Alexei Romanov


promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
poruchik111 25 июня, 14:53
блд, я сперва поверил, дошол до половины начал подозревать...
Так же инфаркт не далеко...

b6_b12 25 июня, 15:03
... им бы понедельники взять и отменить...

vaimrom 25 июня, 15:22
Вот реально - чем Бигус опять не угодил?

ev_kram 25 июня, 16:56
ви дивилися "інтерв'ю" з бєнєю?

ibigdan 25 июня, 19:20
он мразь и сливной бачок.

kenkoman 25 июня, 15:36
вы забыли главное - "но так все богатые люди в стране не имеют достаточно денег для контроля региона, было принято решение все ЗВР передать ближайшим соратникам президента, что бы они в статусе богатейших людей страны приняли шефство над регионами"

Edited at 2019-06-25 15:37 (UTC)

shine_line 25 июня, 16:13
Вроде бы, Зеленский обещал переезд администрации не за бюджетные деньги.

(Удалённый комментарий)
gorky_look 26 июня, 20:41
Там сотни метров подземных коммуникаций со степенью защиты от ядерного удара.

Каким блять образом это можно "перенести"?

Типа как а вмериканском сериале картонную коробку в другой кубикл перенести?

Перезд Луценко из кабинета Пшонки на пару этажей выше стоил треть миллиона только по замене оконных пакетов, не говоря уже об остальном поэтому и отказались.

Зелепень - охраняемое лицо №1, Верховный Главнокомандующий. Если его уебут, то лично я плакать не буду, но это от нескольких неделей до месяцев паралича центральной исполнительной власти.

  • 1