Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Особливості національної політики

Тільки що, французьке агентство журналістських розслідувань Фікус.інфо, повідомило сенсаційну новину!

Як говориться в повідомленні, вчора, пізно ввечері, президент Макрон прийняв представників руху "жовтих жилетів" які, в ультимативній формі, зажадали від Макрона різкого посилення боротьби з знахабнілою французькою корупцією.

"Жовті жилети" дали М.Макрону двотижневий термін на виконання їхніх вимог і погрожували, в разі неприйняття дієвих заходів - "третім Версалем". Як повідомляє далі джерело Фікуса.інфо, сьогодні, рано вранці, за своєю ініціативою,

Макрон подзвонив для консультацій виконуючому обов'язки президента України, пану Володимиру. Розмова тривала близько десяти хвилин. Потім вони зателефонували ще раз близько восьмої вечора. І ось, буквально кілька хвилин тому, на прес конференції, Макрон заявив про кардинальні заходи по боротьбі з корупцією у Франції.

1) З огляду на те що Париж виявився наскрізь пронизаний корупційними зв'язками, я видав указ про перенесення столиці Франції з Парижа в одне з містечок на узбережжі Біскайської затоки.

2) Фінансування перенесення столиці покласти на міністерство фінансів Франції.

3) З огляду на те що в Єлисейському палаці створилася гнітюча атмосфера і він наповнений примарами минулого, я розпорядився перенести звідси мою резиденцію до Лувру.

4) Будівлю Єлисейського палацу з прилеглими будівлями віддати управлінню музеями Франції і перенести туди експонати Лувра.

5) Фінансування переїзду покласти на міністерство фінансів.

6) Територію Франції розділити на чотири регіони між найбагатшими людьми і покласти на них відповідальність за корупцію в закріплених за ними регіонах.

7) Створити в кожному з чотирьох регіонів "держави в планшеті", за рахунок коштів керуючих регіонами.

8) Моєму особистому кухарю Ж. Фюнесу присвоїти звання капрал і призначити його в СБФ відповідальним по боротьбі з корупцією.

9) Ж.Фюнесу доповісти про результати боротьби з корупцією в найкоротші терміни!

Alexei Romanov

Tags: Зеленский, Политика, Стёб
Subscribe
promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 10 comments